Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Arsene Wenger i zavrsavanje iznas Spudsa je kao gravitacija.
    Al' sve do sad oni nisu imali boljeg trenera od vas niti su ikad izgledali ovako ozbiljno. To sto je Bejl dao 15 golova iz 150 suteva sa 20 metara je nesto drugo. Ako ne budete imali srece kao sto ste imali u dosadasnje 3 utakmice protiv Pocha, odrace vas lagano i utabati put ka tituli.
    sigpic

    Comment


    • Gledao sam sad svaki put kad bude ovako glupa izjava Wengera u javnosti, kao borili su se momci, svaka im cas bla bla bla. Oni odu i pobjede narednih 10 tekmi u nizu.

      Ne brinem se ja previse, cak sta vise poslije jucerasnjeg brukanja mi je svejedno. Top 4, bit ce dovoljno za 250m u banci. Kronke zadovoljno gladi brkove, moze jos jedan ranc da kupi
      Last edited by maliajnstajn; 29-02-16, 13:51.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Zinedine Zidane's men ran 11 kilometres less than Saturday's opponents
        Dzejms i Isko se najvise kritikuju.
        sigpic

        Comment


        • Uzasno vazan mec i za Las Palmas i za Hetafe. Ne pamtim kada je Heta zabelezio tri vezana poraza kod kuce.

          Velika pobeda za zuto-plave u Baskiji, Plaseres na sredini i Vakaso po starom receptu na levom krilu - to je ono sto je prelomilo mec. Roke Mesa igra sa velikom lakocom u poslednje vreme i ocekujem da iskontrolise sredinu. To ce biti ozbiljan problem za goste koji tradicionalno igru zasnivaju na igri preko krila i na spicevima.

          Vilijana Zozea sam gledao u Segundi prosle godine, kada je igrao pod palicom Ranka Popovica u Saragosi. Skroz cudan igrac, nije cudo sto je igrao za Real...treba ga gledati.
          Last edited by Bogi; 01-03-16, 18:47.

          Comment


          • Atletiko kaznjava svaku gresku...Izgleda da se veceras zavrsava niz Sosijedada. Zonatas potpuno izolovan.

            Comment


            • Atletico i večeras bez primljenog gola.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Koliko loše igra Getafe, ono je neverovatno. Prilično naivno primiše 2 gola u prvom poluvremenu, ali baš ništa nisu pokazali. Totalno bezopasni u napadu, isuviše šuplji u odbrani....

                Bili su poprilično sigurni na tabeli, tu negde na sredini...7 vezanih poraza i evo ih u žestokoj borbi za opstanak. Baš se zakuvalo na dnu, biće zanimljivo do kraja...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Evo ga mladii Majoral u prvih 11...Jos jedan veliki talenat spanskog fudbala.

                  Valensija preokrenula u Andaluziji, Aduric het-trik...

                  Comment


                  • Originally posted by S.B. View Post
                    Evo ga mladii Majoral u prvih 11...Jos jedan veliki talenat spanskog fudbala.

                    Valensija preokrenula u Andaluziji, Aduric het-trik...
                    Aduric igra kao lud..covek je masina
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Evo ga Mayoral..
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Šteta samo što Mayoralu nisu pripisali go. Real večeras s dosta izmijenjenim sastavom. Neke ne bi trebalo ni vraćati.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Da li će pobediti Barsa,ili će Rajo ipak uspeti da odigra 2:2?
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Bjese dobra utakmica 22 minuta, a onda Barsa za minut i po rijesila sve, nista, da se gleda onda Efes - Lokomotiva. Bio je Nejmar u ofsajdu kod drugog gola.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ofsajd,ali dzabe sve,da nije golman pogrešio kod prvog gola,i dalje bi' bilo verovatno 0:0.. Ali ipak ne bih ja otpisivao Rajo,bezobzira kako ovo delovalo u ovom trenutku.. Ipak igraju napadački bezobzira na rezultat i protivnika..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • E sad je već gotovo
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X