Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ga Juve zeli tamo ce i zavrsiti. Ja se najiskrenije nadam da ce ovi nasi zagristi za njega, ali cisto sumnjam. All around veznjak, bas top igrac, jos i kao slobodan moze doci.

    A nista ne bi me cudilo i da zapali za Argenitnu opet, cini mi se da je igrao neki period tamo od kad je otisao iz Valensije

    Comment


    • Samo se nadam da nece ici u Kinu, mada mislim da lik nije placenik, jer ako je on s 25-26 godina otisao malo u Newells ne vjerujem da njega Kinezi mogu privuci s bilo kakvim parama

      Doktor veliki .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Nisam siguran da li je ovo 16. ili 17. gol Bastona u dresu Eibara ove sezone. Prosle sezone je bio drugi strelac Segunde iza neprevazidjenog Rubena Kastra.

        Mozda je predstojece leto trenutak kada ce mu Simeone pruziti sansu.

        Comment


        • Koliko penala na današnjim prenosima..
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • neymar se sprda,kako igra covek,stvarno nemam reci..evo i messi igra jos jednu maestralnu partiju,suarez masina
            edit: messi bog..asistira covek sa penala
            Last edited by miha92; 14-02-16, 21:09.
            MESSI 10

            Comment


            • Hahahaha, sta ovo radi Mesi, nije normalan.

              Comment


              • Pravi nacin da se da omaz Krojfu od njegove Barselone!

                Comment


                • auuu..ovo se zove fudbal,hvala vam momci!
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Ne zna se koji je potez bolji da li onaj kad je izbacio ovog igraca Selte a ovaj napravio penal, ili ovo izvođenje penala koje se viđa jednom u 100 godina.

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Ne zna se koji je potez bolji da li onaj kad je izbacio ovog igraca Selte a ovaj napravio penal, ili ovo izvođenje penala koje se viđa jednom u 100 godina.
                      dodaj jos i ono zajebavanje neymara i ovu laganu realizaciju rakete kao da je klasni centarfor..ma magija
                      MESSI 10

                      Comment


                      • evo ga i 6..ovo stvarno premocno deluje,ali premocno
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Originally posted by miha92 View Post
                          dodaj jos i ono zajebavanje neymara i ovu laganu realizaciju rakete kao da je klasni centarfor..ma magija
                          Nisam video šta je to uradio Nejmar pa mu je publika aplaudirala. Čekao sam neki usporeni ali ne pustiše. Gledam Violu-Inter uporedo.

                          Evo Nejmar ovo rutinski resava.

                          Comment


                          • Prelako, levom prijem i rutinska realizacija.

                            I opet, pored svih egzibicija, ipak je tehnika duplog pasa presudila, kod gola za vazni drugi gol Barselone.

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Nisam video šta je to uradio Nejmar pa mu je publika aplaudirala. Čekao sam neki usporeni ali ne pustiše. Gledam Violu-Inter uporedo.

                              Evo Nejmar ovo rutinski resava.
                              ako nadjem postavicu sprdnja
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Haos sta rade ljudi, ovo je cista magija. Mesi i Nejmar su nenormalni.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X