Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real na treningu
    https://www.facebook.com/footballpla...2717411076389/
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Ipak nema odgode susreta u Vigu, igrat će se večeras jer se vrijeme smirilo, a i voda se povukla!

      P.S. Prije par dana ovi bi auti bili pod vodom kakva je bila situacija.
      Last edited by Mostovoy; 10-01-16, 13:47.

      Comment


      • Mnogo raspradnuto deluje Valensija. Vidim koji je plan, ali uprkos tome oni veći deo meča deluju kao da igrau umorni drugi produžetak i pri tom im treba obavezan gol te ih ne zanima previše odbrana a nemaju snage da odigraju napad. Okej je izgledati tako pod sličnim uslovima poslednjih 20ak minuta, problem je što oni imaju kratere ispred odbrane i užasno udaljene linije tima sredinom prvog poluvremena. Evo primiše i drugi upravo.

        Comment


        • Zanima me samo kako će navijači da dočekaju Gerija posle ove tekme. Sledeća je kući protiv Valjekana i ta će biti baš must win. Mada je i ova to bila...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • I tako Malaga ode u gornji deo tabele. Svaka im čast. Ovde smo pričali o njima kad je bilo glasanje, da su jedno od neprijatnijih iznenađenja. Bili su u samom dnu, ali evo sad već 7 utakmica bez poraza (4 vezane pobede) i eto njih na 10om mestu. Prestigli su Valensiju ....

            Večeras su bili bolji, ali obe ekipe će biti zadovoljne bodom. Malaga standardno...dobra odbrana, loćikav napad. Ovaj duo Cop-Kruz u napadu nije delovao baš najbolje tokom utakmice, ali jedna akcija njih dvojice i pade odbrana Las Palmasa.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nek Geri ode malo na Sky i nek analizira zasto njegov tim ne moze da pobjedi. Mislim da bi to bilo spektakularno.

              Poslije ove avanture mislim da ce mnogo mnogo manje da kritikuje afirmisane menadzere na TV-u
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Auuuu, kakva akcija Grizmana i Vijeta. Svaka čast...

                Kako sve deluje jednostavno...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Atletiko je juce odigrao mozda i najbolju utakmicu ove sezone. Tako dobro fizicki pripremljeni za onako tezak teren, pokrili su odlicnim kretanjem svaki djelic. Grizman je imao punu slobodu a kao takav je i najopasniji po gol protivnika. Selta je pokusavala ali bilo je nemoguce protiv ovako raspolozenog protivnika stvoriti bilo kakvu izglednu sansu za gol.

                  Poslije 19 kola Atletiko je prvi na tabeli Primere sa 44 boda, odmah iza su Barselona (uz utakmicu manje) i Real Madrid. Viljareal se ucvrstio na poziciji 4, zaliha od 8 bodova u odnosu na prvog pratioca Seltu im svakako omogucava konforniji nastavak sezone.

                  Najvece iznenadjenje ove polusezone je bez sumnje Eibar. Zauzimaju poziciju 6 na tabeli i sto je bitno za njih oni su svoj cilj sa pocetka sezone, mozemo reci, vec ostvarili a to je ostanak u Primeri.

                  Pepe Mel vise nije trener Betisa, dobio je otkaz.
                  Last edited by ognjen; 11-01-16, 21:23.

                  Comment


                  • Atletiko je juče odigrao taktički perfektno. Pre svega Himenez i Godin odigrali savršenu odbranu. Nisu dali Selti nikakvu šansu. A tek ona akcija Grizmana i Vijeta kod prvog gola. Prava školska, tako jednostavno a tako prelepo. Mali Saul je bio raspoložen za igru. Bilo ga je svuda na terenu. Posle i Karasko sa svojim mini prodorom i golom.
                    Atletiko definitivno ima tim koji može više od tog "već viđenog trećeg mesta". Moraće Barsa da se pomuči do kraja.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sto mene narocito raduje ekipa je do sada samo 8 pogodaka primila
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • Simeone je takticki presao igricu.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Zastrasujuc tim ima Cholo zaista, mozda je pretenciozno reci, ali mozda i jaci od onog koji je uzeo titulu. Pogotovo posto sam pogledao par proslih utakmica i uvideo kakvu dubinu ljudi imaju. Evo sad saznah da su doveli Augusta Fernandeza. Pa pored iskusnih Tiaga i Gabia, ti imas na raspolaganju sjajnog Saula, iznenadjenje Thomasa, sada Augusta i onog momka sto je dosao iz Argentine, i naravno Kokea. Tu dodati i Olivera koji moze odigrati sve sto treba u vezi. Talenat u napadu necu ni da spominjem, a odbrana jos jaca iako su izgubili Mirandu, Jimenez radi posao tako dobro da se vise niko ni ne seca Mirande.

                          Ja zaista ne znam kako ce sve ovo izgledati kada Cholo nekad ode, i ako ode, ali je sledecem treneru i celom klubu ostavio takvu bazu da minimalno bude top3 narednih par sezona, da to bude uslov. Neverovatno kakve temelje je covek postavio, divim mu se svaki dan.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ne ide Čolo nigde, hoće on od Atletika da napravi ono što je SAF napravio od Junajteda, svoje životno delo, skontao sam ja njega. Našao je idealan klub za njega, nije preveliki da bi imao pritisak, ali ipak dovoljno konkurentan da osvaja i one najveće trofeje, doduše to je najviše njegova zasluga.

                            Svake godine klub samo raste na svim nivoima. Svake godine su sve bogatiji. Možda nisu jači nego kada su uzeli titulu, nema tu Tiba, Mirande, Arde i Koste, ali došli su neverovatni potencijali: Oblak, Himenez, Saul, Kraneviter, Oliver T., Korea, Karasko, Vieto, Grizman. Ova ekipa će sigurno biti bolja od one šampionske. Ne verujem da će morati da prodaju igrače, a i gde bi išli? Po meni je Atletiko ozbiljan kandidat možda čak i pre u ligi šamiona jer je kup sistem, nego u prvenstvu, bar još ove godine. Mnogo to kompaktno deluje, u budućnosti bi se pre kladio na njih nego na Real i Barsu.

                            Comment


                            • Kad je miki sporedio datih golova Junajteda i Atletica mene sram uhvati
                              Ono sto je uradio Cholo pre 2 sezone po meni je u TOP5 trenerskih uspeha u istoriji, ako ne i u TOP3

                              Sent from my G3 using Tapatalk

                              Comment


                              • Sto je najbolje ekipa je zaista mlada, i imaju ogroman prostor za napredovanje i razvoj, uslovi su odlicni i nema takvog pritiska kao u slucaju real/barsa, jos im je colo usadio taj mentalitet da je nevjerovatno kako kompaktno izgledaju na terenu. Mene najvise fascinira nacin kojim napadaju prostor oko mjesta gdje se lopta ispucava, znaci tu su okolo uvijek u velikoj vecini slucajeva lopta pripadne njima. Takticki Colo nije savrsen, jos je ostao samo jedan problem a to je Barsa, medjutim i ovo je na 95 % od savrsenog.
                                oblak 23, jm gimenez 21, kraneviter i tomas po 22, saul i o tores po 21 koke 24, karasko 22, grizman kao najstariji 24, korea i vieto po 22 i 20, eipa ima strasan potencijal, ali pod uslovom da tu ostane Colo
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X