Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nejmar bolesno igra ove sezone ,igracki sto bi se reklo sad je sazreo Iniesta doktor fudbala naravno..
    Kakav Benitez odrali bi ih svakako ko god da je trener sa druge strane ,tandem Suarez-Nejmar ubija ove sezone i bez Mesija
    a ove neke zvezde Reala kojima stalno nesto smeta i treba ovako da ih razbiju..
    GIFSoup

    Comment


    • Kako ih obrukase. Gotov je Benitez, on i Kros su bas nedorasli.
      sigpic

      Comment


      • Koliko samo prostora imaju igraci Barse... ccc

        Comment


        • Sa kakvim cu samo zadovoljstvom odgledati snimak veceras jer danas nista od utakmica nisam mogao da gledam. Ali sudeci po ovom rezultatu i golovima koje sam pogledao ovo ce biti utakmica koja ce se pamtiti.

          Umjetnici

          Comment


          • Pozari na sve strane, Karlo mozda ne mora samo da ceka poziv Romana, mozda ga i Florentino nazove

            Uzasna sredina i odbrana Reala, bilo je dosta sansi ali je Bravo ludak. Potez Iska ipak govori najvise o nemoci veceras.
            sigpic

            Comment


            • Velika sramota za Real Madrid!

              Najvjerovatnije da je Rafa svoje zavrsio sto se tice Reala, ceka se Zidane.

              Unistavanje u svim segmentima igre.
              Last edited by Rossonero; 21-11-15, 19:25.

              Comment


              • Ne vjerujem da ce Benitez sada dobiti otkaz, prerano je ipak. Tezak poraz za Real svakako ali mogli su se itekako vidjeti nedostaci u igri Reala u prethodnim utakmicama, protiv PSZ-a su bas lose odigrali iako su pobijedili tu. Morace ozbiljnu analizu uraditi. Ja nisam gledao sve utakmice Madridjana ali ovo sto sam gledao do sada mi nekako nedefinisano za sada.

                Ovaj potez Iska je bas ocajan, negdje u rangu sa Ramosovim udaranjem Mesija onda na Kamp Nou iako je taj Ramosov ipak bio brutalniji.

                Treba spomenuti i onaj gospodski potez navijaca Reala koji su Inijesti aplaudirali, svaka cast. Tako su i Ronaldinju prije oko deset godina.
                Last edited by ognjen; 21-11-15, 19:38.

                Comment


                • Iniesta je doktorski odigrao.

                  Nema igraca za kojeg mozes da kazes da nije dobro odigrao sto se tice Barcelone naravno.

                  Imao sam osjecaj kao da ne gledam El Clasico vec Barcelonu protiv ekipe koja je za klasu slabija od njih.

                  I dalje sam uvjeren u to da ce Florentino tesko preci preko vecerasnjeg deklasiranja Reala na Santiago Bernabeu.

                  Moje misljenje je da se sprema Zidane.

                  Comment


                  • Ronaldo se ispucao prošle sezone, Bejl nikad nije bio kalibar za Real, Benzema uživa u čarima maloletnica, čisto zbog kondicije dobro tu je kumovao i Riberi, pa evo i sad ovo sa Valbuenom.

                    Jedino ko tu igra je Marselo i to je to.

                    Comment


                    • Sprema se Zidan da jednog dana postane trener prvog tima Reala ali to se definitivno nece desiti u ovakvim okolnostima. Zidana ce imenovati kada se zavrsi jedna od sezona i tako da moze u potpunosti odraditi pripreme u vidu igrackog kadra i forme ekipe. Nece ga sigurno "bacati u vatru" sada.
                      Last edited by ognjen; 23-11-15, 22:18.

                      Comment


                      • Bez DMF nemaš ti tu šta tražiti.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Oducavanje od igre i to je to...mogao je Real koji go da zabije,ali ni ovako nista

                          Danilo rupa,Ronaldu vrijeme vjerovatno da ide,Benzema glavom nije u fudbalu,Bale ne zna igrati fudbal,Kroos slab,Modric rijesio utakmicu izgubljenom loptom itd itd

                          U kurcu sam iskreno tesko mi je pao ovaj poraz

                          Ja ZNAM da Rafi nikad ne bi pocelo ovih 11 da se on pita
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Jes brate da se pita Benitez ne bi mu poceo ovaj tim tekme, al sta je sa Klempavim na desetki, bruka se samo prevara od Velsa
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma daleko od toga da ga branim ovog momenta kriv je on za dosta,ali Casemiro bi danas poceo sigurno kao i Isco i Carvajal...priprema utakmice mi je i sada nejasna i ovo mi ne lici na Beniteza uopste

                              Nemoj mi Balea majke ti jebo ga onaj ko ga upisa fudbal da trenira fuj koji kloc
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Samo da napišem da nisam gledao dugo( mada i ne pratim intezivno) da je neko odigrao kao Barselona danas. Mislim da su hteli, mogli su dati još par komada(da je Pike primio loptu ). Stvarno izgledaju bolesno jako, mislim da je ovo najjači trio ikada. Toliko timski to deluje, dok sa druge strane Real kao raspuštena banda, uvek su imali najbolje igrače napred kad kreneš pozadi sve diskutabilnije. Benitez promašio potpuno. Ronaldo nije Ronaldo otkako se pokačio sa Irinom. Možda neko misli da su emocije nebitne i nisu relevantne, ali...

                                Comment

                                Working...
                                X