Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skarice najboljeg stopera svijeta,skarice
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Koliko volim da gledam Sevilju sa Realom ili Barsom uvek se nadigravaju,uvek dobre tekme sa njima,Konopljanka objasnjava Ljorenteee
      sigpic

      Comment


      • Seviljica a?

        Comment


        • Sta im radi Konoplyanka, i ceo tim inace. Raspada se odbrana Reala.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Sta je bre ovo

            Comment


            • Danilo jedan od najgorih defanzivnih igraca u istoriji fudbala...od 15 duela 14 je izgubio
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Rekao sam ja vec, mogu oni biti u najgoroj mogucoj formi ali ovakve utakmice su za njih posebne.

                Comment


                • nikad mi nece biti jasno kako ekipe poput sevilje nisu uvek medju 4 najbolje u ligi..pobedis barsu,pa sameljes real,a deseti si na tabeli..razumem ja da nije isto igracima igrati protiv recimo eibara i reala/barse ali mora se negde naci ta inspiracija jer kvaliteta ima to je ocigledno
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Svaka cast za Sevillu, fkt doktorski odigrano

                    Banega i Konoplyanka doktori ove igre .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Konopljanka je izgleda došao ''k sebi'' u španjolskoj ligi i mislim da će sad početi čuda raditi. Strašno je sinoć odigrao utakmicu, stvarno se rugao po desnoj strani realove obrane. A izgleda da Moyes konačno visi o niti da ne dobije otkaz. Bolje mu je da ide jer mu baš sljedeći put dolazi Sevilja na Anoetu, pa mu i nije neka šansa za posljednju priliku za vadit se.

                      Comment




                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Uspjesno unistio jos jedan klub

                          http://www.bbc.com/sport/0/football/34756773
                          sigpic

                          Comment


                          • Inace ovo sto igra Nejmar je poezija, zastrasujuc nivo.

                            Balag kaze da je trenutno drugi najbolji igrac svijeta, Mesi prvi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Halilovic je i drugi mjesec zaredom dobio nagradu za najboljeg igra a Sportinga.

                              Comment


                              • https://www.facebook.com/RC-Celta-de...5281429624398/
                                Evo nas od nedavno i na fejsu, pa svi oni koji vole nogomet, Primeru i igre našeg tima nek LIKE-aju stranicu i ubace koji lajk, bit će nam drago. Stvarno ćemo se truditi da Celtu približimo i upoznamo iz bližeg svakom ljubitelju nogometa/fudbala kako kome drago!
                                Last edited by Mostovoy; 12-11-15, 15:56.

                                Comment

                                Working...
                                X