Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konačno Dzekson!

    Ogromne greške štopera Valensije.....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Konačno Dzekson!

      Ogromne greške štopera Valensije.....
      Poklon gol
      https://streamable.com/nn56

      Comment


      • Losa je Valencia bas ( ne govorim za ovu tekmu, jer ne gledam, nego uopsteno), a iskreno ocekivao sam da ce ove sezone napasti i trece mjesto ( mislim da sam ih tu i stavio kad smo ono prognozirali pred pocetak sezone), ali tesko da ce oni i u LS uci ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Bemti nogomet i pravdu! Danas sud donese odluku da Mascerano dobije dvije utakmice kazne nakn direktnog crvenog kartona i naravno može kandidirati za EL clasico, a naš stoper Gustavo Cabral dobije tri utakmice zabrane nakon isključujućeg drugog žutog zbog prigovora i naravno ta treća utakmica ga isključuje iz momčadi za galicijski derbi protiv Deportiva. I sad ti budi pametan.

          Comment


          • Nakon 398min protresila se mreza na bernabeu
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Sjajno odradjen napad.. bravo za Roberta, mocna asistencija

              Comment


              • Sta bi ovo, kakva akcija! Prvo Nejmarov dribling i pas spoljnom, pa ova peta iz okreta Roberta i onda Suarez u blizi ugao, rutinski. Neverovatna majstorija!

                Comment


                • Prelepa akcije. Za uvodne špice.

                  Comment


                  • Kakve lopte deli Roberto

                    Comment


                    • Koliko samo samopouzdanje znaci. Roberto drugi igrac u odnosu na raniji period, cim mu je Enrike ukazao povjerenje i definisao njegovu ulogu.

                      I ovo je bila odlicna akcija.

                      Comment


                      • I ova druga asistencija je bila maestralna, jer je lopta imaa veliki luk a bila je vrlo precizna. Sta tek reci o Nejmarovoj egzekuciji, levom u trku. Obojica igraju sa lakocom i sigurnoscu.

                        Vece lepih poteza.

                        EDIT Ovako igra sampion Evrope. Na krilima Nejmarovih majstorija, neumoljiv je veceras...
                        Last edited by Bogi; 31-10-15, 21:03.

                        Comment


                        • Golazo de Pablo Hernández

                          Comment


                          • Vrhunski mec, dva tima koja uvek igraju otvoren fudbal...Moracu da odgledam poslednjih 30 minuta koje sam propustio.

                            Nolitova reakcija kod pobedonosnog gola.

                            Comment


                            • Dragi moj Imanol Agireće, Celta uvijek jednog više meće! Nadam se da smo bar malo pomogli da se konačno riješe Moyesa ovi indijanci iz Sosiedada.

                              Comment


                              • Rezultat isti kao i pre vise od 12 godina, kada je Selta pobedom nad Real Sosijedadom, tada konkurentom za titulu, napravila veliki korak u borbi za mesta koja vode u LS.



                                Na terenu dva majstora iz Rusije, Mostovoj i Karpin, koji je prethodno nastupao za Seltu, u svom drugom mandatu u baskijskom klubu...

                                Comment

                                Working...
                                X