Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 15/16

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocajna partija Dortmunda,zasluzena prednost za domacina.Mozda i diskutabilan penal nakon kontakta Burkija i Ilicevica,drugi gol posle katastrofalnog pasa u nazad.Dobra partija Kacara,Subotic na klupi.

    Comment


    • Bas losa partija ove zadnje linije. Evo Humels stize da postigne i autogol. Dobar je igrac Humels da se razumemo, ali dosta je on precenjen, ima mnogo boljih stopera. Nezavisno od ove utakmice, uvek sam to mislio.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Bas losa partija ove zadnje linije. Evo Humels stize da postigne i autogol. Dobar je igrac Humels da se razumemo, ali dosta je on precenjen, ima mnogo boljih stopera. Nezavisno od ove utakmice, uvek sam to mislio.
        Bolji je on od Ramosa
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Bolji je on od Ramosa
          Otamendi iznad svih.

          Comment


          • Jako je losa situacija kad je ta pozicija u pitanju i onda je skoro svaki igrac precijenjen,ali bukvalno...Otamendi je meni onako solidan
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Klasika kada je Auba u pitanju,promasi 2-3 ciste sanse pre nego sto postigne gol.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Jako je losa situacija kad je ta pozicija u pitanju i onda je skoro svaki igrac precijenjen,ali bukvalno...Otamendi je meni onako solidan
                Isla prica ovde jedno vreme da je Ota bolji od Ramosa. Ma kad god gledam Humelsa uvek nesto kiksa. Odmah mi kroz glavu prodje ono finale LS-a, kad se Subotic lomio ceo mec i bas ga dobro odigrao, a Humels se setkarao, sprdao se Roben s njim. Dobar igrac kao sto rekoh gore ali ne znam cemu ceo hajp oko njega.

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Otamendi iznad svih.
                  Mangala
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Isla prica ovde jedno vreme da je Ota bolji od Ramosa. Ma kad god gledam Humelsa uvek nesto kiksa. Odmah mi kroz glavu prodje ono finale LS-a, kad se Subotic lomio ceo mec i bas ga dobro odigrao, a Humels se setkarao, sprdao se Roben s njim. Dobar igrac kao sto rekoh gore ali ne znam cemu ceo hajp oko njega.
                    Dobar je Mats,cak je imao vrhunske periode...jbg hajp je opravdan jer je mnogo elegantan i prefinjen u vecini utakmica sto nam svima pada za oko.Padnem i ja na to ne mogu reci,ali generalno jako puno gresaka pravi

                    Ovo sto Ramos igra ove sezone je bolesno,imao jednu gresku protiv Atletica za ovo sve sto je odigrao minuta + igra covjek pod vrlo teskom povredom

                    Otamendi,Mangala i ekipa je jedna grupica solidnih,ali do nebesa precijenjenih defanzivaca.Dodao bih na svoju ruku i Leonarda Bonuccia
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Koscielny > Hummels
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Kakvo nevreme u Berlinu tokom prvog poluvremena Sad je vec sneg stao da pada

                        Comment


                        • Veznjak Manchester Uniteda Adnan Januzaj, došao je u središte njemačke nogometne javnosti zbog detalja s jučerašnjeg susreta Europske lige protiv Krasnodara.
                          Covjek na poluvremenu se zagrevao na stranu so skupljaca lopte

                          https://cdn.streamable.com/video/mp4/gc7k.mp4
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Dortmund lagano do 2:0,stvarno ih je uzivanje gledati ove sezone.Auba 16. gol u sezoni.

                            Comment


                            • Kakav potez Castra, sta je ovo ljudi moji ?!
                              sigpic

                              Comment


                              • Poezija od fudbala

                                Comment

                                Working...
                                X