Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - bwin Grand Prix České republiky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Markez pogrešio što je pustio Lorenca da mu beži, nije mu ovo Indijanopolis. Jedina nada su mu gume.
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • #47
      Opet Rossi sa njegovim glupim pocetkom
      Last edited by ; 16-08-15, 13:30.

      Comment


      • #48
        Kill em all !

        Comment


        • #49
          Originally posted by Drezik View Post
          E ovo je vala za.diskusiju .Na inf tabli za Pedrosu pise Rossi ...sad se ja pitam da li su to timske naredbe ?
          Verovatno su mislili da Dani ima tempo za borbu sa Rossijem, ja sam to isto pomislio kada sam video sa kakvom lakocom je obisao Smita i ostale... Sreca pa ga je zaustavio Dovi...

          Bas sam pesimista nakon ove trke i mislim da ce Rossi na kraju biti 3. u sampionatu.

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • #50
            @Miletic - nemoj tako, ima tu jos trka.

            Comment


            • #51
              Duboko razočaravajuća trka, da nije bilo Pedrose ne bi ni vidjeli prestizanja...

              Jorge sabio, čista desmonstracija sile.

              Comment


              • #52
                Pošto sam jamahin navijač , proteklih sezona sam navijao , dakle , za Horhea ( naravno , pored njega i za Rosija u bilo kom timu da je ) . Ove godine mi je Rosi , bojim se , dao lažnu nadu da može do titule . Gledajući poslednje trke , pa čak i onu u Asenu , mislim da nema ništa od titule . Nadam se da grešim . U svakom slučaju , nada umire poslednja .
                A poslušajte izjave posle trke . Rosi totalno nezadovoljan , Markez kaže da mu je cilj bio da bude bolji od Rosija , Horhe kaže da je sada sustigao Rosija , a da je sada Marku teže da se oporavi tj sustigne prednost .
                Gledajući formu Horhea i Marka , sada sam čak i zadovoljan trećim mestom Rosija , ali se takođe i nadam da on sam - NIJE .
                U svakom slučaju , najzanimljivija sezona odavno .

                Comment


                • #53
                  Slazem se sa mileticem u vezi sa rossiem.
                  Bas dosadna trka, samo sto nisam zaspao.

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • #54
                    Koliko god bih voleo da Rosi osvoji titulu, to mi posle ove trke izgleda skoro nemoguce. Problem je sto on deli staze na one koje voli i one koje ne voli, pa ce tako u Aragonu, Valensiji i Britaniji verovatno da se bori za 3,4 mesto. U tom slucaju ce na stazama koje voli (Australija, Malezija, Mizano) morati da pobedi da bi imao sanse da se bori za titulu, a pored ovakvih Markeza i Lorenca ne verujem da moze da pobedi na sve tri staze.
                    Nisam ocekivao da ce Lorenco biti ovako dobar u drugom delu sezone, mislio sam da ce Markez da veze 5,6 pobeda i da ce na kraju on i Rosi da odlucuju o tituli

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Maniac View Post
                      Koliko god bih voleo da Rosi osvoji titulu, to mi posle ove trke izgleda skoro nemoguce. Problem je sto on deli staze na one koje voli i one koje ne voli, pa ce tako u Aragonu, Valensiji i Britaniji verovatno da se bori za 3,4 mesto. U tom slucaju ce na stazama koje voli (Australija, Malezija, Mizano) morati da pobedi da bi imao sanse da se bori za titulu, a pored ovakvih Markeza i Lorenca ne verujem da moze da pobedi na sve tri staze.
                      Nisam ocekivao da ce Lorenco biti ovako dobar u drugom delu sezone, mislio sam da ce Markez da veze 5,6 pobeda i da ce na kraju on i Rosi da odlucuju o tituli
                      A Lorenco i Markez su na svim stazama pobedili vidim. Nisu bili ni treci ni cetvrti ni peti nijednom? Nema to veze ko sta voli trke odlucuju nijanse. Neko mora da pobedi. Bice tu borbe do kraja pa neka bolji pobedi.

                      Comment


                      • #56
                        Nije gotovo ništa ljudi moji,nemojte odmah da predviđate nešto i da kukate,čemu to?
                        Lorenco nije nepobediv,aRosi nije bilo ko,tako da pustite te priče, videćemo šta će biti.
                        Moje mišljenje je da se Rosi trenutno nalazi u podrđenom položaju,razlog zato je sledeća trka,ali ko kaže da neće npr. padati kiša?Mislim da mu je to jedina šansa.I da opet postoji to ALI,možda je ovo i bolje da ga malo trgne i da izvuče maksimum iz njega.
                        Da ne dužim,hoću da kažem da ne predviđamo ništa,ne mora da znači ni da će pobediti u Mizanu,možda pobedi u Silverstonu nikad se ne zna,ovaj sport je nepredvidljiv,zato ga i volimo.

                        Comment


                        • #57
                          Prvu trku u Silverstonu Rosi propustio zbog povrede, drugu i trecu u Dukatiju ne vredi komentarisati, cetvrta povratnicka sezona i tek je ljudski vozio prosle godine kada je bio na podijumu... Plus tamo su velike sanse za kisu. Uostalom ima dosta trka do kraja i ko zna kako ce se stvari odvijati...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by mikisavic89 View Post
                            A Lorenco i Markez su na svim stazama pobedili vidim. Nisu bili ni treci ni cetvrti ni peti nijednom? Nema to veze ko sta voli trke odlucuju nijanse. Neko mora da pobedi. Bice tu borbe do kraja pa neka bolji pobedi.
                            Markez je prosle godine pobedio skoro na svim stazama. Ali nije to poenta, nego su njih dvojica na svim stazama brzi, dok kod Rosija to nekako ide od sjaja do ocaja, na jednoj stazi pol pozicija na sledecoj deveto startno mesto. Pobeda u Asenu, pa onda na sledece 3 trke zaostatak za pobednikom 10 sekundi. Mozda je to i zbog njegovih godina, mada on sam kaze da je spremniji bolje nego ikad. Nije jos nista gotovo, ima da se vozi jos dosta kilometara, samo je Lorenco trenutno u boljoj poziciji iako imaju isto bodova. Daj boze da Rosi uzme titulu, pa sledece godine sa miselinkama mozda i 11-tu, ja bih bio najsrecniji

                            Comment


                            • #59
                              Ti verovatno po tvojim rečima očekuješ dominaciju od Rosija,ali ove godine sa ovom konkurencijom nije moguće jednostavno.Podsetise kakav start je imao Lorenco i koliko mu je bilo teško na početku.Budimo sad realni ja Rosiju dajem najveće šanse zato što nam iskustvo govori da je u borbama za titulu uvek izlazio kao pobednik.I da jedini vozačkoji nije kiksnuo ni jednom i nadam se da neće,i Lorenco i Markez nemaju konstantnost kao on samo on nek nastavi on ovako i slomiće ih

                              Comment


                              • #60
                                Rezultati se poklapaju skoro sa proslogodisnjim osim sto MM nema toliko pobeda. Ako tako gledamo posle Silverstona je usledio najjaci Rosijev period sezone gde je bio opasan na svakoj stazi i uzeo 2 pobede. U Aragonu je jedino izleteo po kisi ali to je zbog Pedrosine greske i izbegavanja njega gde je sisao sa staze na mokru vestacku travu. Ne znam kako tako pises i cemu toliki pesimizam? Niko nece izdominirati do kraja i treba ocekivati tesku borbu izmedju 3 vozaca. Uostalom ako Rosi ne pobedi nijednom do kraja ne treba da uzme titulu into isto vazi za svakog vozaca.

                                Comment

                                Working...
                                X