Announcement

Collapse
No announcement yet.

Montreal 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kralj riterna.
    Dublovi i dalje stoje... koji su ovi Kanadjani sampioni.

    Comment


    • Kakvi dublovi nakon ovoga, neće u ponoć počinjati. Nadal može ako se klonira

      Comment


      • Ovaj Novak se izmotava sa poštenim svetom. Sve je grešni Gulbis učinio... al... neki drugi put...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bože Noto kakvo ti je to "meče"? Jel to tvoj cuko? Svaki put se pređem pa pomislim da je shminka.. al me stil opomene
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ovaj Novak se izmotava sa poštenim svetom. Sve je grešni Gulbis učinio... al... neki drugi put...
            E bas tako, lepo napisano.
            Kakvi reterni za kraj.
            Bravo.

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Smajlici su prorok da sto duze traje mec ;)
              Nego da te pitam, nece zameriti, iz Skoplja si?
              Jeste, iz Skoplja.

              Sent from my Grand X In using Tapatalk
              OVAKO

              Comment


              • Kako je lako igrati tenis kad nije previse stalo da pobijedis.

                Novak bez pravog fokusa. U najboljem slucaju prosjecan. Gulbis dobar cak vrlo dobar. Jedino mu servis nije bio na nivou. FH mu je bio odlican. To je glavni razlog zasto je dosao u dobijenu poziciju. I taktika mu je bila odlicna. Ofanzivan, ali ne previse i sjajno koristenje drop udarca. Osim toga, vidi se da odlicno poznaje Novakovu igru. Sjajno je anticipirao sto ce Novak da napravi.

                Novak je olako usao u mec. Racunao je da ce mu ga Gulbis pokloniti. Novak je rano i dosta lako dosao do brejka, ali jednom kad ga je olako izgubio, nastali su problemi. Gulbis je poceo vjerovati u sebe.

                Sredinom 2. seta je Novak bio pomirio sa porazom, ali je nastavio zbog reputacije. Ljudi su dosli gledati broja jedan. I bio je potuno opusten. Od Gulbisovog brejka u 2. setu Novak je bio 30:6 na svoj servis i 17:23 na Gulbisov.

                Comment


                • значи Ноле пешке до финала!
                  sigpic

                  Comment


                  • Kei za sada rastavlja Nadala na komadice
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Kei razbija Nadala, 100 klasi razlika je trenutno izmedju njih dvoje. Nadal je glineni golub, nista vise.

                      Sent from my Grand X In using Tapatalk
                      OVAKO

                      Comment


                      • Jedina opasnost ovaj znoj sto ga sipa po osnovnoj, valjda se nece okliznuti Kei

                        mora agresivnije Rafko

                        Comment


                        • U njegovom proslom mecu ,iako je bio Colonel sa druge strane cinilo mi se da je Rafa znacajno podigao formu, ovo sto sada igra je bas lose.Kei nije Gulbis
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Kei je fantastican, ali je tesko drzati ovaj nivo duze od pola sata. U ovom trenutku, Rafa nema ni ambiciju a ni mogucnost da trazi rjesenje. Castan poraz ce biti dovoljan.

                            Comment


                            • да видимо сада и други су добијали први сет...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne moze agresivnije, mozda govorimo godinama da je Federer veliki inat, ali ja mislim da veci od Nadala nema. Covjece lik ga ubija, sprda se sa njega, pravi da izgleds kao amater, a ovaj igra tamo neke gluposte, neke spinove, balone I sto ti ja znam.

                                Zalosno je koliko je propao Rafa, ne lici na igrac iz top 50.

                                Bravo za Kei, vrhunski, nadam se da moze do svoji Masters prvenac.

                                Sent from my Grand X In using Tapatalk
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X