Announcement

Collapse
No announcement yet.

Montreal 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sve mislim da ako uzmemo u obzir klasicna dva tipa podloge, sa jedne strane ona sporija: beton u Australiji, IW i M (ajde i WTF i Pariz), sa ove druge, brzi beton outdoor ili indoor ipak Nadal u ovoj njegovoj "igrackoj krizi" da je tako nazovemo, ima malo vise prednosti na povrsinama ovog drugog tipa to jest na brzim.. Ajde da ne racunamo travu posto je previse specificna. Po meni jedina dva slema koja on moze jos uvek da osvoji su RG i USO. Ti njegovi udarci su slabiji nego pre dve tri godine ali ipak ova povrsina ih potencira kol'ko tol'ko.. Dok na sporom betonu to izgleda katastrofalno.
    Murray ima tu neku sinergiju sa ovom podlogom i ti je odmah uocljivo.
    Kei naravno dobija ako nije previse umoran. Mislio sam da vuce neku povredu ali mi deluje ok za sad.
    Ne podcenjivati Murraya na brzom hardu, ali svakako to ciniti na sporom
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Nadal-Nishikori je daleko najzanimljiviji mec do sada. Veliki test za obojicu. Vrlo neizvjestan. Igracki gledano, to bi Nishikori morao da dobije. Ali nesto mi govori da to nece ici lako. Nadal je preveliki borac i sve planski radi ovog ljeta. Kladionice daju 51%:49% Nadalu.

      Comment


      • Previše je dobar Kei, dobija večeras

        Comment


        • I Nick je trebao dobiti juce
          OVAKO

          Comment


          • ма какав Кеј? Рафа има да га стави у мали џеп!!!
            sigpic

            Comment


            • Reci im Ziko, nek znaju!!!

              Sent from my Grand X In using Tapatalk
              OVAKO

              Comment


              • Verujem u Nishikorija, može on to.
                Najmanje želim finale Djoković-Marej. Voleo bih da se Kei tu ugura.

                Comment


                • kaakv TB su odigrali Chardy i Isner, obojica su imali sanse, gresili, ali su odigrali i odlicne poene, na kraju ipak Izner uzima sa 11:9
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Umrijet će Isner u Montrealu

                    Bolji je Chardy, umara ga, imao je set, al ne potegnu FH dovoljno jako...dobija meč

                    Comment


                    • kakav lep čist tenis. izner kraljina

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Umrijet će Isner u Montrealu

                        Bolji je Chardy, umara ga, imao je set, al ne potegnu FH dovoljno jako...dobija meč
                        Opet si fulao, uzasan si ova dva dana.
                        Ali zato ces veceras pogoditi, ko iz inata
                        OVAKO

                        Comment


                        • O Žeremi, zašto si Žeremi
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Opet si fulao, uzasan si ova dva dana.
                            Ali zato ces veceras pogoditi, ko iz inata
                            shminka to tebi namerno radi
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ma ne, danas mi nije rekao nista, evo sad otvaram forum i vidim da pise da ce Sardi da dobije. I juce mi rekao da Isner gubi, preumoran je bla bla, a ovaj ih ubija tek tako.
                              Idemo Shminka, guraj Johna do titule.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Razbit će ga Novak sutra

                                Comment

                                Working...
                                X