Announcement

Collapse
No announcement yet.

Montreal 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino ste se raspisali povodom najzanimljivijeg događaja na cijelom turniru. Onda se neko čudi zašto je žuta štampa najčitanija, evo zašto

    Hoće li neko prozboriti šta se odjednom desilo sa leđima nimfofila, koji je onako pošteno iz čista mira predao i otišao nakon servis bombi

    Comment


    • Da je vidjen ne znam ni ja kakav mec ne bilo 5 komentara! Izem ti sve drustvene mreze kad je sve zatrpano jednim te istim sranjem i videom od 5 sekundi. Sreca pa su osamdesete prosle bez tehnologije, videlo bi se koliko je ovo ''dzentlmenski sport''
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • A u Novakovoj polovini zreba sve bmbarderi.
        Gulbis,Izner,Karlovic,Kirjos...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ljudi, pa zar vi smatrate kao tesku klevetu to sto je jeda igrac rekao drugom "ej druze devojka ti se **** sa tim i tim" (uvredu koju smo culi vise puta i u nasem privatnom zivotu), a kada Kim Murray urla "ti ****** ceska *****" ili Fonjini koj psuje Boga i Svece i naziva pripadnikom romske nacijonalnosti jednog Krajjinovica, kako sve to da nazovemo? Svi ovi ne samo da vredjaju igraca nego i njuhovu nacionalnost i veru.. A to sto se mladi vole i upraznjavaju ljubav iskreno mislim da tu tome nema nista lose..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • 1.
            Asked afterwards why he made the staggering remark, he told a Canadian television station: 'He was getting a bit lippy with me.

            'Kind of in the heat of the moment. I don't know. I just said it.'
            Laze. Rekao je poslije tijesno izgubljenog TB, sa ciljem da isprovociara Vavrinku. I uspio je.

            2.
            Da li je u redu sto su se raspisali na solcijalni mrezama? Ne znamo da li se radi o voajerizmu ili indignacija. Zavisi od kazne koju ce Kirgios dobiti. Ako dobije zabranu igranje 3 mjeseca, onda je u redu. Ako se sve zaboravi za dva dana, onda je to legimitizovanje varvarizma, ako mu daju Stefana Edberga onda je sve otislo u 3 P.M.

            3.
            Sve zavisi od nivo peckanja.

            Ono sto je DP napravio je 100 puta manje grozno od ovoga sto je Kirgios napravio. Svejedno, bar za ja, ne gotvim DP-a od tog incidenta. Trebalo je povuci neke sankcije.

            Ono sto je Mirka je napravila, je 10 puta manje grozno od onoga sto je DP napravio i niije povuko nikakve sancije iako se Mirka pokazala u losem svijetlu.

            Comment


            • Originally posted by Fića View Post
              Ljudi, pa zar vi smatrate kao tesku klevetu to sto je jeda igrac rekao drugom "ej druze devojka ti se **** sa tim i tim" (uvredu koju smo culi vise puta i u nasem privatnom zivotu), a kada Kim Murray urla "ti ****** ceska *****" ili Fonjini koj psuje Boga i Svece i naziva pripadnikom romske nacijonalnosti jednog Krajjinovica, kako sve to da nazovemo? Svi ovi ne samo da vredjaju igraca nego i njuhovu nacionalnost i veru.. A to sto se mladi vole i upraznjavaju ljubav iskreno mislim da tu tome nema nista lose..
              Slazem se sa svim sto si napisao,samo sto takvim postupcima
              nije mesto ne samo u tenisu,nego i u bilo kom drugom sportu,
              za ovakve ispade trebalo bi ih adekvatno novcano kazniti
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                1.


                Laze. Rekao je poslije tijesno izgubljenog TB, sa ciljem da isprovociara Vavrinku. I uspio je.

                2.
                Da li je u redu sto su se raspisali na solcijalni mrezama? Ne znamo da li se radi o voajerizmu ili indignacija. Zavisi od kazne koju ce Kirgios dobiti. Ako dobije zabranu igranje 3 mjeseca, onda je u redu. Ako se sve zaboravi za dva dana, onda je to legimitizovanje varvarizma, ako mu daju Stefana Edberga onda je sve otislo u 3 P.M.

                3.
                Sve zavisi od nivo peckanja.

                Ono sto je DP napravio je 100 puta manje grozno od ovoga sto je Kirgios napravio. Svejedno, bar za ja, ne gotvim DP-a od tog incidenta. Trebalo je povuci neke sankcije.

                Ono sto je Mirka je napravila, je 10 puta manje grozno od onoga sto je DP napravio i niije povuko nikakve sancije iako se Mirka pokazala u losem svijetlu.
                Rekao je to nakon to sto je Stan zastao pred da Nick servira. Dakle na 30-0, Kirgios taman da servira, Stan mislim da je nesto video u publici i naglo zastao, a ovaj se iznervirao.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by ACM Dejan View Post
                  Slazem se sa svim sto si napisao,samo sto takvim postupcima
                  nije mesto ne samo u tenisu,nego i u bilo kom drugom sportu,
                  za ovakve ispade trebalo bi ih adekvatno novcano kazniti
                  Novcana kazna nije dovoljna. Ovo nije "code violation".

                  Originally posted by Fića View Post
                  Ljudi, pa zar vi smatrate kao tesku klevetu to sto je jeda igrac rekao drugom "ej druze devojka ti se **** sa tim i tim" (uvredu koju smo culi vise puta i u nasem privatnom zivotu), a kada Kim Murray urla "ti ****** ceska *****" ili Fonjini koj psuje Boga i Svece i naziva pripadnikom romske nacijonalnosti jednog Krajjinovica, kako sve to da nazovemo? Svi ovi ne samo da vredjaju igraca nego i njuhovu nacionalnost i veru.. A to sto se mladi vole i upraznjavaju ljubav iskreno mislim da tu tome nema nista lose..
                  Ono sto je ucinila Kim je negdje izmedju DP-a i Mirke. Imala je barem dovoljno decentnosti da da obuce onu majicu i pokaze da smatra da je pogrijecila. Iako je pomenula Cehe, ono se odnosilo specificno na Berdiha.

                  Fonjiniju se svasta dozvoljava. I vrijeme je da se tome stane na kraj. Nisam vidio kontekst, pa ne mogu u procijeniti koliko je bio tezak incident sa Krajinovicem. Olaksavajuce okolnost je sto je receno na tailjanskom. Kad psujes, engleski kao maternji je hendikep. U vecini situacija je prednost.

                  Upravo je problem u privatnosti. Izavsi na teren Kirgios je dobio publiku od nekoliko milijardi. I poceo je na vilgaran nacin da iznosi privatne stvari drugih ljudi. On nije dobio tu publiku da bi nekoga privatno vrijedjao nego da bi pokazao kako igra tenis.
                  Last edited by NI; 13-08-15, 11:47.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    1.


                    Laze. Rekao je poslije tijesno izgubljenog TB, sa ciljem da isprovociara Vavrinku. I uspio je.

                    2.
                    Da li je u redu sto su se raspisali na solcijalni mrezama? Ne znamo da li se radi o voajerizmu ili indignacija. Zavisi od kazne koju ce Kirgios dobiti. Ako dobije zabranu igranje 3 mjeseca, onda je u redu. Ako se sve zaboravi za dva dana, onda je to legimitizovanje varvarizma, ako mu daju Stefana Edberga onda je sve otislo u 3 P.M.

                    3.
                    Sve zavisi od nivo peckanja.

                    Ono sto je DP napravio je 100 puta manje grozno od ovoga sto je Kirgios napravio. Svejedno, bar za ja, ne gotvim DP-a od tog incidenta. Trebalo je povuci neke sankcije.

                    Ono sto je Mirka je napravila, je 10 puta manje grozno od onoga sto je DP napravio i niije povuko nikakve sancije iako se Mirka pokazala u losem svijetlu.
                    Preterujes. Zasto bi dobio tri meseca suspenzije, zbog prostakluka? Po takvom kriterijumu bi Fonjini za rasisticko psovanje Krajinovica onda morao dobiti dozivotnu zabranu. Svakako ga treba sankcionisati ali ovoliko razapinjanje po sistemu konjma za repove ne bi se reklo da je adekvatno prekrsaju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Preterujes. Zasto bi dobio tri meseca suspenzije, zbog prostakluka? Po takvom kriterijumu bi Fonjini za rasisticko psovanje Krajinovica onda morao dobiti dozivotnu zabranu. Svakako ga treba sankcionisati ali ovoliko razapinjanje po sistemu konjma za repove ne bi se reklo da je adekvatno prekrsaju.
                      1.
                      Ja mislim da je zasluzio godinu dana zabrane, koju bih smanji na tri mjeseca, ali tek kad bi se javno izvinuo svim ukjucenim i obecao da nikada vise nece nesto slicno napraviti.

                      2.
                      Fonjinijev prestup je drukcijeg karktera, iako ozbiljan, na odredjeni nacin mnogo ozbiljniji od Kirgisovog. Podijelimo ga na dva. Prvo, vrijedjanje Krajinovica. To je standardna novcana kazana. Drugo, vrijedjanje Roma. To je vec mnogo, mnogo ozbiljnije. Zavisi od okolnosti itd. ali Fabio je morao dobiti zabranu igranja za to. Recimo da su 2-3 mjeseca prava mjera.
                      Last edited by NI; 13-08-15, 12:05.

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Uopste nije tanka linija izmedju smekera i sabana, doduse danasnje drustvo je mozda ucinilo privid da jeste. Licno i ja volim kurcevite likove, koji imaju svoje ja i ne boje se nikome to pokazati, ali hvala bogu postoji neki kodeks ponasanja
                        Ja mislim da jeste. Taj "swag" iliti cool stav dolazi iz samopouzdanja. E sad je poenta odakle crpis to samopouzdanje, da li iz svoje snage i znanja ili omalovazavajuci druge.

                        U svakom slucaju Sten ima svako pravo da mu zavali samarcinu.
                        "But Pascal what are you saying?"

                        Comment


                        • Originally posted by Fića View Post
                          Ljudi, pa zar vi smatrate kao tesku klevetu to sto je jeda igrac rekao drugom "ej druze devojka ti se **** sa tim i tim" (uvredu koju smo culi vise puta i u nasem privatnom zivotu),
                          Ovo nije najgori džiberluk i najniža moguća provokacija samo nekome ko je kolosalni šaban ili ima manje od 20 godina.
                          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by thrillseeker View Post
                            Ja mislim da jeste. Taj "swag" iliti cool stav dolazi iz samopouzdanja. E sad je poenta odakle crpis to samopouzdanje, da li iz svoje snage i znanja ili omalovazavajuci druge.

                            U svakom slucaju Sten ima svako pravo da mu zavali samarcinu.
                            A kako zoves takvo ponasanje poslije koga Sten ima svako pravo da mu zavali samarcinu?
                            Uz put budi receno, nema. Sten bi bio suspendovan zbog fizickog napada na protivnika. Mozda bi sve zavrsilo i na sudu ako bi otislo predaleko. Zato, da bi se izbjeglo tako nesto mara se Kirsiosov postupak sankcionisati i to strogo.

                            Gdje god bila linija izmedju pristojnosti i nepristojnosti, bila ona tanka ili ne, Kirgios je sinoc zestoko presao tu liniju.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              1.
                              Ja mislim da je zasluzio godinu dana zabrane, koju bih smanji na tri mjeseca, ali tek kad bi se javno izvinuo svim ukjucenim i obecao da nikada vise nece nesto slicno napraviti.

                              2.
                              Fonjinijev prestup je drukcijeg karktera, iako ozbilja, na odredjeni nacin mnogo ozbiljniji od Kirgisovog. Podijelimo ga na dva. Prvo, vrijedjanje Krajinovica. To je standardna novcana kazana. Drugo, vrijedjanje Roma. To je vec mnogo, mnogo ozbiljnije. Zavisi od okolnosti itd. ali Fabio je morao dobiti zabranu igranja za to. Recimo da su 2-3 mjeseca prava mjera.
                              Ma da, nista lakse nego klincu koji tek stupa u zivot odrapiti rigidnu kaznenu meru. Ovakvih je situacija bezbroj na turu ali cemo Kirjosa odrapiti za primer. Taman pogodan za tako nesto jer onako arogatan i nadobudan, blajhane frizure, sa kajlom o`vratu odudara od svih stereotipa.
                              Zar ne bi bilo uputnije da neko strucno lice, pa zasto ne i neko od kolega obave sa njim razgovore, da mu ukazu gde gresi i daju smernice za buducnost. Lako je kaznjavati, treba vaspitavati.
                              Istovremeno licitirajuci sa kaznama stavljas u istu ravan Fonjinijev gest i Kirjosov sto je nespojivo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kyrgios se ponaša kao totalni idiot. Došlo je vreme za sankcije. Zabrana igranja za 3 mjeseca bi bilo najbolje rješenje.

                                Comment

                                Working...
                                X