Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ferguson je the best football coach, ali Wenger je the best football manager bez razmisljanja. Ono sto je on uradio moze se jedino mjeriti sa cudima.

      Velika razlika izmedju Fergia i Wengera je sto je Fergie napustio ekipu u raspadu kada je osvojio titulu, a Wenger ce svom nasljedniku ostaviti nevjerovatnu ekipu.
      Ne volim ni United ni Fergusona, ali Ferguson je jedan od najboljih trenera svih vremena i miljima ispred Wengera, Ferguson je osvajao titulu sa svakakvim igracima na raspolaganju. A sta Wenger pravi 10 godina tim za titulu? Mozda sam se napisau sad gluposti za neke, ali brate ja ne znam jel ti samo namerno dizes ovako Wengera u nebesa ili lupetas do besvesti.

      Comment


      • Jel me jebeno zajebavate da tvrdite da je ona ekipa mogla izvuci nesto sljedece sezone. Sa onom ekipom staraca jedino je Fergie mogao da uzme ligu, a sljedeca sezona je veliki pokazatelj koliko je ustvari ta ekipa bila sampionska, a koliko je ustvari Fergie bio sampion.

        Evo Murinjov Celzi se raspada, a ljudi titulu osvojili, dobro to je greska i Murinja, ali ono sto je Fergie ostavio Mojesu je bio nered sa kojim je jedino on sam mogao da nesto uradi, niko vise.

        I kad shvatite razliku izmedju trener i menadzer, onda mi se javite, a ne meni govoriti da lupam.

        Fino sam napisao ko je najbolji fudbalski trener, a ko najbolji fudbalski menadzer. Menadzer je osoba koja vodi klub, a trener je osoba koja vodi ekipu.
        Last edited by maliajnstajn; 29-08-15, 18:34.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • https://streamable.com/5fld

          Tek sad vidim ovo

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Jel me jebeno zajebavate da tvrdite da je ona ekipa mogla izvuci nesto sljedece sezone. Sa onom ekipom staraca jedino je Fergie mogao da uzme ligu, a sljedeca sezona je veliki pokazatelj koliko je ustvari ta ekipa bila sampionska, a koliko je ustvari Fergie bio sampion.

            Evo Murinjov Celzi se raspada, a ljudi titulu osvojili, dobro to je greska i Murinja, ali ono sto je Fergie ostavio Mojesu je bio nered sa kojim je jedino on sam mogao da nesto uradi, niko vise.

            I kad shvatite razliku izmedju trener i menadzer, onda mi se javite, a ne meni govoriti da lupam.

            Fino sam napisao ko je najbolji fudbalski trener, a ko najbolji fudbalski menadzer. Menadzer je osoba koja vodi klub, a trener je osoba koja vodi ekipu.
            To niko nije mogao da pretpostavi, kralju. Lako je sad biti general posle bitke. Mojes je bio totalno nedorastao ulozi i fatalna greška. A prošle sezone su ti isti igrači sasvim solidno igrali pod van Galom, a pojačanja se sedela na klupi. Čuš Ferguson pobegao...

            Ti već otpisao Čelsi. Desi se poneki pad, uhvati kriza itd, ali nikad ne treba otpisivati Murinja. Tek počela sezona.
            Last edited by HeadBurn3r; 29-08-15, 18:42.

            Comment


            • Ferguson nije pobjegao, nisam to rekao. Ferguson je otisao zbog zdravlja prije svega, a ne zbog ekipe. Mogao je on jos jednu sezonu izvuci top3 finis sa onom ekipom, ali samo on i tu bi bio plafon. Potrosilo se bruka para na ekipu u zadnje dvije godine da se obnovi.

              Napravio sam dostinkciju, Ferguson je najveci trener svih vremena, covjek je osvojio sve sto se moze osvojiti, a Wenger je najveci menadzer svih vremena. Vodio je klub kroz najtezi period u historiji, zadrzao nivo rezultata i napravio stadion i digao klub na novi nivo. Kao trener Wenger ne znam da li je i u top 5 trenera svih vremena. Nepobjedivi mu mnogo pomazu, ali gomila izgubljenih titula mu ne ide na ruku.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pa nije ni Fergi bio los kao menadzer Uvek u plusu je bio Junajted ako se ne varam, o rezultatima da ne pricamo

                Comment


                • Daleko od toga da je bio los. I on je imao nenormalan pritisak od onih mamlaza Glejzera koji su kupili United na dug i samo prenjeli dug na United i sad uzivaju u plodovima Unitedovog brenda, a dug stoji kao sjena.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ferguson nije pobjegao, nisam to rekao. Ferguson je otisao zbog zdravlja prije svega, a ne zbog ekipe. Mogao je on jos jednu sezonu izvuci top3 finis sa onom ekipom, ali samo on i tu bi bio plafon. Potrosilo se bruka para na ekipu u zadnje dvije godine da se obnovi.

                    Napravio sam dostinkciju, Ferguson je najveci trener svih vremena, covjek je osvojio sve sto se moze osvojiti, a Wenger je najveci menadzer svih vremena. Vodio je klub kroz najtezi period u historiji, zadrzao nivo rezultata i napravio stadion i digao klub na novi nivo. Kao trener Wenger ne znam da li je i u top 5 trenera svih vremena. Nepobjedivi mu mnogo pomazu, ali gomila izgubljenih titula mu ne ide na ruku.
                    Nevezano sad za ovu raspravu posto ne znas, ja cu ti reci da Wenger nije ni u top 10 trenera svih vremena.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • http://gfycat.com/SickEnchantingGordonsetter

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        ja cu ti reci da Wenger nije ni u top 10 trenera svih vremena.
                        Veoma ocigledna udica.

                        Comment


                        • Sto se tice zadnje Fergijeve titule, tesko da je mogao sanjat da ce mu se tako poklopit da prakticki bez ozbiljne konkurencije uzme titulu s onako starom momcadi. Sto se tice ostalog SAF jest najveci bez konkurencije.

                          Comment


                          • ‘Money can’t buy you Stones’

                            http://www.skysports.com/watch/video...you-stones8217

                            Comment


                            • Inače nisam neki veliki optimista, ali ovaj kraj mjeseca sam jedva dočekao.

                              Manchester United i Arsenal će uraditi velike stvari u ova tri dana. Oba tima će dobiti napadača, to je sigurno. Cavani će na kraju završiti u Engleskoj.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X