Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Kakav crni bozic, odmah neka se pakuje. Ima novi trener 15dana da pripremi ekipu, samo da ne gledamo vise ovog bolida.
    Odlično bi bilo dovesti novog trenera sada na kraj prelaznog roka taman kada je trenutni trener kupio ekipu koju je on želio??

    Brandon će ostati selektor do kraja polusezone najvjerovatnije.
    sigpic

    Comment


    • Koliko su u Njukaslu retardi da puste ovog Pardjua... Pisali smo prosle sezone no mozda je i momentum bio u pitanju al covek pokazuje da je odlican menadzer. Nije CP bio toliko dobar pre njega a isti su igraci realno...

      Comment


      • Sta uradi otac!!! HAHAHAAHAHAHA


        Comment


        • Ovaj Palas ce i Sitiju otkinuti bod, videcete.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ma ne bojim se ja, pocece Lovren protiv Uniteda.

            Comment


            • aaaaaaaaaaaa kane j* ti fantazi
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • 4 kola Kejn zajebava!

                Comment


                • Hari Kejn, second season syndrome.

                  Jose Murinjo, third season syndrome.

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • šta onda reći za vengera hahahahhahahaha
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Arsene Wenger, greatest football club manager of all time.

                      Inace

                      Pato ide u Spudse za 11 m.

                      Abendur ode u Valensiju za ukupno 25m eura.

                      Celzi probao u zadnji cas da proba kao za Pedra, ali Valensija nije United
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kane uopšte ne igra loše,kreće se,ulazi u prilike,prelazi i po 2,3 igrača al izostaju golovi za sad,tačno prošle sezone kako mu je bukvalno svaki šut ulazio sad "nema sreće"

                        Al nije on tolko problem kolko je Totenhem u globalu pao i verujem da će se povratkom Eriksena,te ulaskom ovog koreanca u prvi tim vratiti stari Kane.

                        Doduše,živnuli su malo...

                        ps:koleman mi ponovo sabija,svaka čast,nevezano za ovu utakmicu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Arsene Wenger, greatest football club manager of all time.
                          Jes malo sutra

                          Spoiler

                          Comment


                          • Ferguson je the best football coach, ali Wenger je the best football manager bez razmisljanja. Ono sto je on uradio moze se jedino mjeriti sa cudima.

                            Velika razlika izmedju Fergia i Wengera je sto je Fergie napustio ekipu u raspadu kada je osvojio titulu, a Wenger ce svom nasljedniku ostaviti nevjerovatnu ekipu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ferguson je the best football coach, ali Wenger je the best football manager bez razmisljanja. Ono sto je on uradio moze se jedino mjeriti sa cudima.

                              Velika razlika izmedju Fergia i Wengera je sto je Fergie napustio ekipu u raspadu kada je osvojio titulu, a Wenger ce svom nasljedniku ostaviti nevjerovatnu ekipu.
                              Ja ne znam da li se ti zezaš ili ovo ozbiljno pišeš.

                              "Napustio ekipu u raspadu kada je osvojio titulu????" Pa je li ekipa bila u raspadu ili je to ekipa koja je osvojila titulu te sezone bez većih problema?

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Ja ne znam da li se ti zezaš ili ovo ozbiljno pišeš.

                                "Napustio ekipu u raspadu kada je osvojio titulu????" Pa je li ekipa bila u raspadu ili je to ekipa koja je osvojila titulu te sezone bez većih problema?
                                Ja ne znam ko njega shvata ozbiljno, covek se toliko izlupao u poslednje vreme. Da ni sam sebi ne veruje
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X