Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • City je i ovako najjaci,a s njim prema gore nema sta da se prica...ne vrijedi ni dinara preko 50,ali sta ove boli neka stvar oni su sve jaci

    City
    Chelsea/United
    Arsenal
    LFC

    Tako za mene stoje stvari ovog momenta
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Da će imati opasniju ekipu sa njim imaće , sad da li je preplaćen naravno da jeste ali jbg ima se može se . Gledao sam Wolfsburg zadnjih par meseci što u njihovom super kupu što u Emirejts turniru dečko stvarno kida , igra jednostavan prelep fudbal i stalno je opasnost prosto kompletan krilni igrač. Ne smem ni da zamislim na šta će da liči četverac Aguero,Sterling,Silva,KDB
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        City je i ovako najjaci,a s njim prema gore nema sta da se prica...ne vrijedi ni dinara preko 50,ali sta ove boli neka stvar oni su sve jaci

        City
        Chelsea/United
        Arsenal
        LFC

        Tako za mene stoje stvari ovog momenta
        Nista nisi naucio iz tog avatara

        Comment


        • Nisam,ali jesam iz proteklih 10-ak godina EPL

          Jel stigao Benzema,sta javlja Kike ima li ga u hotelima po Londonu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Da mi je znat kad je Kike ikad rekao za neki hotel
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • To Akan gledao neki film kao dođe devojka u hotel da počisti sobu i tu se nešto desi , pa pobrkao
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • I ne znam ko pika zadnjih 10 godina. U zadnjih 10 godina Arsenal se 3 puta sa nepotpunom ekipom borio za titulu, u jednoj sezoni i za sva 4 trofeja do februara, a dug od cetvrtine milijarde i mizerna ulaganja niko da spomene.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Nisam,ali jesam iz proteklih 10-ak godina EPL

                  Jel stigao Benzema,sta javlja Kike ima li ga u hotelima po Londonu
                  Pa bas taj avatar ti pokazuje da se vremena menjaju

                  Ja niti sam tvrdio da ce Benza doci, niti se palio na Kiketa, pomesao si me sa ajnstajnom

                  Comment


                  • Manite se Kiketa i Arsenala aj pljujemo Siti što ima pare
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Jebes Siti. Opet ce ljudi da se obrukaju u decembru i januaru i to je to
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne vidim sto bi se brukali kad imaju vecu sirinu nego pre, a nema ni AKN-a, pa da im Yaya igra ocajno i umorno nakon istog. Nikad uvereniji nisam bio da ce neki tim uzeti titulu u PL kao sad.

                        Guardian kaze 54m funti.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Mene ovi iz top 5 nisu nešto oduševili,ima tu još dosta da se radi,jedino što se Siti malo trgnuo ali čini mi se da bez obzira na to kolko se novca potroši ovo leto neće napraviti neki iskorak u LŠ,možda Sautempton napravi nešto u LE.

                          Na drugu stranu liga je definitivno u globalu napravila korak napred i to pozdravljam
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment



                          • sigpic

                            Comment


                            • Nije svejedno upravi vukova definitivno, jer imaju dva igrača na izlaznim vratima( de bruyne i perišić) i u prilici su zaraditi ogromne pare, al vjerojatno vagaju zbog navijača jer igra se liga prvaka a i s ovom trenutnom momčadi su u stanju pomrsiti račune Bayernu! Ako ode de bruyne u city, ta će momčad biti pre brutalna, samo još da nauči igrati europska natjecanja jer to nije ista ekipa u premu i u europi.

                              Comment


                              • Pa nije valjda da pored Silve, Yaye, Aguera i Kompanija, KDB prevaga. Oni i bez njega imaju brutalan tim, ovako na papiru najblizi Realu i Barsi, ali nesto tu definitvno nije kako treba. Pocev od trenera pa na dalje, atmosfera u timu mi izgleda dosta lezerno, u poredjenju sa Celsijem gde se zna ko sta radi i ko sta mora i sme da radi. Ako pogledamo pojedince oni u PLu, na svakoj poziciji imaju najjaceg igraca u ligi od stopera do napadaca.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X