Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lol, kako raspirujes sukobe provokatore, i to mucki.

    Momak uleti na topic i provali da smo zadovoljni top 4 finishem i plasmanom u LP, a sve samo zato kaj Granit nije neki well known guy, nije uber razvikano pojacanje i ne kosta 50+ milja i jos proklamira da se mi nevideno veselimo tom potpisu, kao da smo štajaznam Messija doveli.

    Em necu vise trosit svoje zivce na Wengera i upravu (jer realno ne mozemo kao navijaci nista tome), em necu sudit igraca samo po imenima i razvikanosti. Eno kako je Depayja razvalilo proslo ljeto, kao da dolazi reinkarnacija Gandhija, a ispao mućak.
    Kako se npr. Wengeru spocitavalo sto nije doveo Schneiderlina, a ovaj sezonu kasnije ispao iz svih kombinacija za reprezetnaciju i odradio nevideno losu sezonu, nije ni pola igraca kakav je bio lanjske godine.

    Ja samo zelim da se adekvatno popuni pozicija na deficitarnim djelovima, da igramo neki proper nogac s glavom i repom, a to tko koliko i kako navija za klub, je li igrac neki no name ili uber jako poznat, kosta li 50+ milja ili sendvic i colu me uopce vise nije briga.

    Pobjedili mi super, ispusili utakmicu, nema problema, cekam dan kad ce doc promjene i sigurno necu trosit zivce na sve ovo.
    Last edited by Henryj; 20-05-16, 12:45.

    Comment


    • S tim sto kosta 50 milja
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        S tim sto kosta 50 milja
        Eura. Kad pricam o Premu i transferima to je onda u funtama, a izaci ce vjerojatno negdje oko 30 milja funti transfer sto je u danasnjim okolnostima sitnis.

        Comment


        • Nije Depaj nikakav mućak, pogotovu što je već pokazao šta i kako ume, druge su stvari problem, a nije ni prvi ni poslednji koji se prve sezone nije snašao ili razočarao u novom klubu. Ili prosto ovaj klub nije za njega.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Reinkarnacija Gandija hahahahahahahah
            Last edited by saburo sakai; 20-05-16, 16:24.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Depaj 30 miliona eura, Snajderlin 32, Dzaka sam 50, ja bih opet njih prije izabrao nego Dzaku, a i vidjecemo kako ce im ici, svako treba da dobije dvije sezone.
              sigpic

              Comment


              • Dzaka >>> Snajderlin
                sigpic

                Comment


                • Ma nije to poenta, nego su na sve nacine zeljeli Snajderlina proslog ljeta i sad je on raspad, a Dzaka spasilac, to mi malo smijesno. Da ne pricam kakve su price bile za Kokelana pa ga sad mnogi ceraju govnjivom motkom iz kluba. Ja prvi najvise kritikujem Snajderlina jer je raspad ove sezone i Kerik i Svajnstajger su se pokazali deset puta bolje od njega, ali je cinjenica da je prosle sezone zgazio i da je bio jedan od najboljih vezista lige.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Tvoj stav je bio da nije dovoljno spektakularno pojacanje, otuda i moj odgovor.

                    Sto se tice Xhake on je upravo ono sto trebamo. Najmladji kapiten u Bundesu, znaci lider, ima odlican pas, super pregled igre, misice i nije picka. Upravo ono sto je Arsenalu falilo, da igrac primi loptu na 30m od svog gola i pokrene cijeli tim. Da gradi otpozadi.
                    Ja bih bio najsrecniji kada bi on bio pojacanje godine, samo sto sumnjam u to...a za Henruj-a nisam ovdje da se svadjam vec da komentarisem, raspravljam i da iznosim svoje misljenje...

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ma nije to poenta, nego su na sve nacine zeljeli Snajderlina proslog ljeta i sad je on raspad, a Dzaka spasilac, to mi malo smijesno. Da ne pricam kakve su price bile za Kokelana pa ga sad mnogi ceraju govnjivom motkom iz kluba. Ja prvi najvise kritikujem Snajderlina jer je raspad ove sezone i Kerik i Svajnstajger su se pokazali deset puta bolje od njega, ali je cinjenica da je prosle sezone zgazio i da je bio jedan od najboljih vezista lige.
                      Nisam rekao da je Schneidelin raspad, samo sam rekao da su mnogi psovali Wengeru sto ga nije doveo onomad, a na kraju ispalo ok potez. Decko je napravio korak vise iz kluba srednjeg ranga presao u klub viseg i nije se snasao. Poanta je bila da razvikan igrac pocesto moze ispast prevara kod dolazaka sa sela u grad.

                      Lupio sam Schneiderlin i Depay jer su mi prvi pali na pamet, isto sam tako mogao navest i npr. Pedra kojeg su mnogi htjeli prosle sezone u Arsenalu, a na kraju je ispao igrac ispod hajpa. Dok je bio u Barci isle su price da je tamo limitiran minutazom, u sjeni Messija i ekipe, zahvalan igrac, blabla, a na kraju ispao Navas s brćićima. Ono nije opravdao sav taj hajp.

                      Depay je razvikan bio, nitko proslo ljeto nije oznacio to potencijalno losom kupovinom, a eto kako je ispalo. Fora je u tome da ne mogu podnjet balavurdiju po netu koja samo zeli razvikana imena, samo hoce one sto dobro izgledaju na PES-u, vrte se po tvu i imaju dobre frizure. Nekoc sam i ja osobno bio takav, ali sad sam stariji. Ja bi radije da proviri iz sahta kakav Kante pa ga uzmemo za sendvic i colu i owna ligu nego da dovodit nekog umisljenika koji ce kostat tri put vise, a nece pretvarat vodu u vino nego ce samo radit mrvu bolju limunadu od aparata koji je dotad radio.

                      Edit: I da, proslog ljeta je na forum.hru po potpisu Depayja za United iskocio jedan navijac PSV-a koji je napisao da je Depay samo gro umisljen i da je ownao po ligi jer se ekipa vrtila oko njega i prodavao je fintice malim momcadima pa je sve to super izgledalo, predvidio je da ce lik bit prevara na sto mu se mnogi tad smijali.

                      Comment


                      • Pa Spanci i dominiraju bas zbog vrhunskog skautinga, prospijaju Engleze kad i dje stignu koji mnogo vise ulazu.

                        PL je sad druga dimenzija sto se novca tice i sve se gleda i marketing, prodaja dresova, ali ni Pedro ni Depaj nisu neki rizici. Uvijek ce moci da se vrate pare za njih, jer su dovedeni za izuzetno male sume kad pricamo o PL. I po meni obojica su trebali da prave razliku, mozda ce je i praviti, to tek treba vidjeti.

                        Lester je pokazao kako treba da se radi, ali to nece nista promijeniti kod velikana. Cak je taj Lester ucinio da Venger daje za igraca 50 miliona eura, a on je prvi protiv takvog poslovanja i nikad ne preplacuje igrace.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nece bit 50 milja eura u pitanju ako dode do transfera, to je nahajpana suma medu zutim portalima tipa Metro.
                          Citao sam jutros na Skyju i BBC-u da su posljednje informacije kako smo poslali inicijalnu ponudu od 25 milja eura da se otvori posao, a da Svabe traze 35 milja eura. Kad se to pretvori u funte nije neka gro lova.

                          Ako ga potisemo bit ce to za vjerojatno 25 do max. 30 milja funti sto je ponavljam sitnis u danasnjem nogacu.

                          Comment


                          • To je onda vise nego ok, cak vrhunski posao, ja koliko vidim Njemci pricaju o 38 miliona funti.

                            Inace jedan od boljih transfera prethodnih godina je Liverpulovo dovodjenje Oridjija za desetak miliona funti. Brutalan potencijal, vrhunski napadac u najavi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Xhaka je 35m funti sa bonusima.

                              On je igrac koji je slican X.Alonsu, daleko od njegovog nivoa, ali slican igrac.

                              Ono sto je Wenger pokusao od Artete napraviti, sada ce imati to u Xhaki, samo s misicima.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                To je onda vise nego ok, cak vrhunski posao, ja koliko vidim Njemci pricaju o 38 miliona funti.

                                Inace jedan od boljih transfera prethodnih godina je Liverpulovo dovodjenje Oridjija za desetak miliona funti. Brutalan potencijal, vrhunski napadac u najavi.
                                Mozda ispalim glupost, pogotovo zato sto smo se svi iscudavali prosle godine kad je United ispalio onu cifru za Martiala, ali sad kad sam vidio kako mali igra, mislim da ce to po impactu koji ce u buducnosti donjet bit jedan od boljih transfera zadnjih godina.

                                Imam filing da ce taj mali ownat svjetski nogomet iducih godina.

                                Comment

                                Working...
                                X