Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vinjak za forum od mene!!!

    Kako ih ovjeri Njuka s 10 igraca, jos uvijek ne vjerujem
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Al poseban vinjak mom bratu Magsu, za ovu pobjedu uljepsala mi je ovaj kisan dan. Jebiga brate otjerat cete vi onog pakasa iz kluba jednog dana sigurno! Nadam se da ste nazad iduce sezone.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Al poseban vinjak mom bratu Magsu, za ovu pobjedu uljepsala mi je ovaj kisan dan. Jebiga brate otjerat cete vi onog pakasa iz kluba jednog dana sigurno! Nadam se da ste nazad iduce sezone.
        Blago vama kada je vam je ovo za slavlje. Dok je takvih navijaca koji se zadovoljavaju LS i mjestom iznad Totenhema necemo napredovati. Ponekad ce se osvojiti po neki kup i mozda ce se doci do 1/4Ls i to je to. Bas sam razocaran komletnom euforijom, ne onom stmosferom na stadionu ona je bila dobra vec plasmanom na 2 mjesto. Po ovome ovo je najjuspjesnija sezona u poslednjih ne znam ni ja koliko godina. Po tome nam ne trebaju pojacanja jer ce Venger reci da tim biti jos bolji sledece sezone i da nema potrebe za njima. Tim za cetvrto mjesto navijaci za sredinu tabele.

        Comment


        • portsmut blizu poraza,prvo poluvreme baš dosadno,ovo drugo i tako i tako
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post


            Bravo za Southampton, nadam se ce ozbiljno shvatiti LE
            Shvatiće oni to ozbiljno,pričalo se još prošle godine na tu temu,to je njima prvi izlazak "van"
            E sad jbg ono ispadanje mislim da niko nije očekivao i bio je to veliki udarac za klub iako se nešto nije pisalo o tome
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment




            • Sky bez konkurencije radi najbolje montaze

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Shvatiće oni to ozbiljno,pričalo se još prošle godine na tu temu,to je njima prvi izlazak "van"
                E sad jbg ono ispadanje mislim da niko nije očekivao i bio je to veliki udarac za klub iako se nešto nije pisalo o tome
                Vala nadam se, nema veze, neka igraju igraci s klupe grupnu fazu da PL ne trpi, klupa im je bas bas solidna, a ne sumnjam da ce gospon Ronald dovesti sad dosta finih pojacanja, pa ce biti jos jaci. Isto tako ne vjerujem da ce im neko bitan otici, mozda samo Mane, ali u tom slucaju ce stici pravo pojacanje iz Holandije vjerovatno ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • ima samo jedan problem a to je da li će klub podržati Kumana,ako se sećate onaj period kad je on baš "odlepio" i pričao javno o tome kako klub treba ili još bolje MORA da troši

                  On ima još godinu dana ugovora sa njima,budemo videli u kom pravcu će se to kretati nakon razgovora sa upravom koji će usledeti u skorije vreme

                  uzgred,Sautempton je pored Lestera čini mi se imao najbolju formu u ovom drugom delu sezone,to mi je tek sad zapalo za oko kad si ih pomenuo
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Sautempton se nekako izdigao otkad su nas odvalili 4-0 na Boxing day. Meni je zao sto je W.Ham izvisio za LE(mada i oni su izgubili u kvalifikacijama debilno prosle godine, ako se ne varam od Astre). A Kristal Palas sad ide svakako u LE ili samo u slucaju osvajanja kupa?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Samo u slučaju osvajanja FA kupa,ako izgube onda to mesto prelazi na sledeći klub na lestvici prema,drugim rečima da bi WH otišo mora Junajted da pobedi
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Zasluzuje W.Ham igranje u Evropi posle ovakve sezone, jos Liverpul uzme LE i eto osam ekipa u Evropi naredne sezone.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Joj kad neko kaze zasluzuje neko nesto.

                          Jedna rijec.

                          MERITOKRACIJA


                          Spudsi su najbolja ekipa lige bili, pa su zavrsili treci. Sto znaci da nisu zasluzili da osvoje titulu, kao ni ostalih 19 timova lige. Lester je zasluzio titulu, Arsenal, City i Supdsi su zasluzili LP.

                          Aston Vila, Norwich i Njuka su zasluzili da ispadnu i to je to, kraj.

                          MERITOKRACIJA
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne znam šta da kažem na to,oni se tamo ubijaju,pišaju krv a u LE totalno nezainteresovano,tako da mi to ništa ne znači

                            Za Sautempton mislim da će pokušati nešto da naprave dok za ostale nisam siguran

                            Šuška se nešto da FA želi da uvede posebne premije za uspeh u okviru LE ali i to je pitanje da li će uopšte do toga doći i ako tako nešto usvoje to bi važilo tek tamo za sezonu,dve
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Još jedna titula za Arsenal u Ajnštajn Premijer Ligi

                                Comment

                                Working...
                                X