Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje je koliko je Kante za Gvardiolu, voli Ngolo kontre, pitanje je bas koliko bi mu odgovarala viktorija i kobalica. Dzaka je druga prica, Kante mi je idealan za onaj Murinjov Real ili Celsi npr.
    sigpic

    Comment


    • Licemerno je malo Aki sad da sanjas takvu sredinu a Lester si etiketirao kao krvnike,nek je bilo i u sali

      Plus da dodam ono teranje Kokelana iz sastava a sad guras u tim ljude koji bi lomili noge protivnicima samo sto bi eto za njih platio 60m evra

      A pre par dana si kukao kako vasi navijaci menjaju pricu stalno.

      Sta je i sa onom teorijom da vam DM ne treba u nekim utakmicama
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Xhaka je vrhunski play, Kante je lomac nogu.

        To sto prica narod da ne treba DM klasicni to je glupost, al je realno da ti treba tehnicki potkovan kostolomac kad igras protiv bunkera.

        Kokelan je dobar, al da bude legitmini clan rotacije, ko sto bi moj brat Akan rekao.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sto bi reko Vladan,ti si ko mediji na ostrvu pokrio sve opcije hahahah
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Vrhunski spin majstor
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ovako je napustio Čelzi



              psogledajte ko stoji pored Marsela




              Ovaj post posvećujem bratu Gokari koji ih je neumorno branio cele sezone
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Zestoko sam zbunjen sada. Mat Spiro sada prenosi da francuzi prenose da je Kante odlucio da ide u Arsenal.

                Ali kako je Xhaka gotov, otkud sad Kante. Ja sam ga ocekivao u Cityu ili da ostane u Lesteru ili mozda kod Kontea i Celzi.

                Bas bas zbunjujcd plus Wenger jutros rekao 3 pojacanja hoce ovog ljeta. Jedan od njih je napadac, jedan je Xhaka i onaj mladi stoper iz Boltona sto nas opet zajebaje Bolton ko za Kejhila muzu muzu i onda ce nekom drugom prodat za manje para.

                Imal ko kakve druge informacije ili misjenje za ovu Kante-Xhaka situaciju?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Postoji šansa da se dogodi nešto preludo.

                  http://www.bbc.com/sport/football/36283099
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Prije par godina bila situacija Arsenal putuje u Newcastle i mora da pobjedi sa 3 gola razlike i Celzi da izgubi 1-0 i igrala bi se tekma za trece mjesto na neutralnom stadionu.

                    Ovo sad ima previse faktora da ima da se desi, al kakva je sezona, ne bi me cudilo
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nije mi jasan Venger,mogo je proslo leto da dovede nekog igraca u sredini,nije ga doveo,sacuvao je Artetu i Flaminija,kupi samo Ceha

                      A sad ce nakrcati igrace u sredini,on ako dovede Kantea i ovog iz Borusije automatski zatvara vrata Elneniju,Kokelanu pa i Vilsiru(maltene sve igraci koji bas sad moraju na teren)

                      Tolko nerezonskog ponasanja a covek je u klubu skoro 20 godina


                      Da je on stalno trosio ne bi bio problem al ovo sad pljackanje banke me podseca na trosenje Njukasla koje je usledilo tek onda kad ih je uvatila panika da ce izgubiti novac od tv-prava ili u ovom slucaju da ce izgubiti top 4.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        Nije mi jasan Venger
                        Red je da i on konacno zaigra sa muskarcima u veznom redu, skinucu kapu ako to uradi i protera mediokritete. Mozda je i postao trend da matorci shvate nesto u 65. godini. Ranijeri shvatio da ne treba da menja formacije, Venger da mu treba meso u vezi, sledece je verovatno da Hektor Kuper osvaja SP sa Egiptom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa nije sad da je citav zivot Wenger igrao s mekuscima u veznim.

                          Kad pogledas igrace Viera, Petit, Gilberto ima tu zeljeza
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nitko sretniji od mene da iz kluba cipelom u tur dobiju Wilshere, Ramsey, Oxlade, Walcott. Raspadi koji krpe hrpu para, a nista ne doprinose. Half season wonder Ramsey bi sigurno donio dobru pinku, barem 25 milja, no pricamo o Wengeru, ovi ce bit u klubu do penzije.

                            Comment


                            • Nego neko spektakularan stream za Arsenal danas ?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • To Henryj zna najbolje za te strimove

                                Al pazi na kom ces od 27 jezika da mu se obratis
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X