Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Bio je Vela dosta kod nas i iskreno slabo mu je išao PL fudbal.Nije on taj tip igrača koji može da izgura sa ovim mesarima sa ostrva i trenutno mu je skroz ok u Sosjedadu ne verujem da bi išao odatle konačno se uklopio kako treba .
    Nije momak ni dobio proper sansu, one jedne sezone je odigrao dvadesetak utakmica u svim natjecanjima kad su nas ozljede smorile, a tad je imao 19 godina. Za kakav manji klub Prema bi bio ok, nesto kao Bojan ili Šakira u Stokeu

    Comment


    • Za 20 min derby vs hull
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Brusovi Tigrovi rutinski,imaju i srece malo.Abel Hernandez,kad se setim sta je taj igrac radio na FM11,svaka sezona 30+ golova.

        Ali kakva reklama na SK kad neko dobije zuti karton.Zuti karton,kad si gladan nisi sav svoj

        Comment


        • Abela svi znaju sa igrice
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ja sam u PES-u uzeo Hull u Master ligi pa ih digao u Prem i igrao EL, Hernandez i Elmohamady zvijerke.

            Bolji je Hull, fizicki su mocniji, trkacki jaci. Derby im nije ozbiljno priprjetio u prvom dijelu, onaj mali Incov teska primadona, ne moze igraca proc pa samo sjedne na dupe i koluta ocima na suigrace.

            Comment


            • Odradio ih Bruce iskusno
              Robertson stavio tačku i gotovo sigurno ce Hull na Wmbley

              Comment


              • Hal-Šefild finale izgleda. Hal je malo smorio pa bih volio vidjeti Šefild u Premijer ligi.

                Comment


                • Realno više će nam Hal dati, prirediti ajde tako to da na zovem, u Premier ligi no Šefild.

                  Vjerujem da će Hal ući u PL, dosta su kvalitetniji, iskusniji no ostali. Dosta su igrali toplo-hladno tokom sezone i to ih je koštalo te druge pozicije ali mislim da će kvalitet ekipe sad presuditi i za PL je bolje da uđe Hal.
                  No eto, u čempionšipu se nikad, ali baš nikad ne zna. Svak, svakog može dobiti. Baš čudna liga. Ne bitno jel su prvi ili petnesti, meč će biti pata, pata.

                  Comment


                  • Hal je savladao Derbi iskustvom i fizikalijama, pre svega veznih igraca. Livermor, Hadlston i Diame su igrali sigurno, pokrili su ogroman proctor i bili konstantna pretnja protivnickom golu. Elmohamadi, Doson, Snodgras - to su takodje prekaljeni, igraci sa premijerligaskim i drugoligaskim iskustvom koje se ne moze zanemariti.

                    Derbi Kaunti ce najverovatnije i ove godine ostati bez plasmana u visi rang. Otpustanje Najdzela Klafa i dovodjenje Stiva Meklarena slutilo je na dobru odluku ali je Bobi Zamora u maju 2014. godine u poslednjim minutima meca resio pitanje novog clana Premijersipa. Prosle sezone su bili odlicni, jedno vreme na celu tabele ali su na kraju ostali i bez plej-ofa. Potom je Pol Klemen oznacen kao covek koji moze voditi tim do plasmana u visi rang. Gro tima je sacuvano, doslo je par igraca ali svedoci smo gotovo izvesnog kraha tog projekta. Nekako, i pored promenljivih rezultata, meni licno, kao nekome ko je s vremena na vreme pratio desavanja u klubu poslednjih desetak godina (iako imam dres Foresta ), najbolji period bio je period Najdzela Klafa. Igrao se dovoljno kvalitetan fudbal, i prisutan je bio smek oca i sina koji su zaduzili i Derbi i Forest, dva ljuta rivala. Ko zna sta bi bilo da je Klaf na raspolaganju imao ovakve igrace.

                    Ins, Martin, Rasel, Hjuz, odlicni Bredli Dzonson, iskusni Karson, Kioh, Olson, Hendrik, Sakel...to su izvandredni igraci i nije bilo za ocekivati da ce se njihova sezona zavrsiti na ovaj nacin. U svakom slucaju, moze se naslutiti odredjena rekonstrukcija igrackog, pa i strucnog kadra. Ne moze se osporiti da je poraz u finalu plej-ofa, izmicanje plej-of pozicija nakon drzanja prvog mesta na tabeli, i sada ovo verovatno ispadanje od Hala - i sve to u tri uzastopne sezone - snazan psiholoski udarac za sve u klubu, a narocito za navijace.

                    Trebao bi drzati na oku Vila Hjuza. Radi se vrlo talentovanom vezni igracu. Pre dve-tri godine govorilo se o njegovom prelasku u neki od najjacih engleskih, pa i evropskih klubova. Mozda mu se smesi sudbina Adama Lalane, koji je takodje proglasen za velikog talenta, da bi zatim proveo nekoliko sezona ''ispod radara'', a onda uspeo da se vrati u zizu i opravda sva ocekivanja. Hjuz je visok, igra sa lakocom, pokriva veliki proctor, razume igru, dobro se pozicionira i odlicno dodaje loptu.
                    Last edited by Bogi; 14-05-16, 20:38.

                    Comment


                    • Originally posted by Bogi- View Post

                      Trebao bi drzati na oku Vila Hjuza. Radi se vrlo talentovanom vezni igracu. Pre dve-tri godine govorilo se o njegovom prelasku u neki od najjacih engleskih, pa i evropskih klubova. Ipak, izgleda da mu se smesi sudbina Adama Lalane, koji je takodje proglasen za velikog talenta, da bi zatim proveo nekoliko sezona ''ispod radara'', a onda uspeo da se vrati u zizu i opravda sva ocekivanja. Hjuz je visok, igra sa lakocom, pokriva veliki proctor, razume igru, dobro se pozicionira i odlicno dodaje loptu.
                      Bio je na Brendanovom radaru, zasto nije doslo do realizacije ne znam. Decko navija za LFC. Da ih je Meklaren uveo u PL onomad, verovatno bi napravio ozbiljan transfer u medjuvremenu. Jedno vreme jeste bio hajpovan kao i ostali Englezi ali je tuga da takav igrac ne dobije sansu u PL a da Kleverli i ekipa imaju ozbiljne uloge. U Spaniji i Nemackoj su minimalne sanse da dodje do takvih propusta kad su igraci u pitanju. Mada tek mu je 21. Lalana, Vardi, Lambert i Morgan su imali 24, 27, 30, 30 kad su prvi put zaigrali u PL pa su ostavili trag.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Bio je na Brendanovom radaru, zasto nije doslo do realizacije ne znam. Decko navija za LFC. Da ih je Meklaren uveo u PL onomad, verovatno bi napravio ozbiljan transfer u medjuvremenu. Jedno vreme jeste bio hajpovan kao i ostali Englezi ali je tuga da takav igrac ne dobije sansu u PL a da Kleverli i ekipa imaju ozbiljne uloge. U Spaniji i Nemackoj su minimalne sanse da dodje do takvih propusta kad su igraci u pitanju. Mada tek mu je 21. Lalana, Vardi, Lambert i Morgan su imali 24, 27, 30, 30 kad su prvi put zaigrali u PL pa su ostavili trag.
                        Nisam znao da je navijac Liverpula. Upravo tako, steta ce biti ako mu se ne ukaze prilika da zaigra u eliti. Vrlo je fudbalski zreo za svoje godine i ocekujem da nastavi sa napretkom u narednim sezonama.


                        Originally posted by Dule Krtola View Post
                        Realno više će nam Hal dati, prirediti ajde tako to da na zovem, u Premier ligi no Šefild.
                        Veruj mi da je i Venzdej odlican i simpatican tim, mesavina mnogo stilova. Trener Portugalac, doveo je nekoliko sunarodnika, mislim i jednog odlicnog krilnog fudbalera iz svoje zemlje, tu je Pudil iz Zolinog Votforda, Aleks Lopez na pozajmici iz Selte, Forestijeri, Beri Benan koji je igrao u PL, Luvens i Huper kao bivsi igraci Seltika. Tu je i onaj snazni Albanac rodjen u Pristini, sa austrijskim pasosem, Ate Nuhiu. Ako prodju, eto jednog tima iz ''prestonice celika'' u prvoj ligi posle tacno devet godina.

                        PS Akinfenva na terenu.

                        Comment


                        • Originally posted by Bogi- View Post
                          Nisam znao da je navijac Liverpula.
                          I on i Dele Ali za kojeg uprava nije uspela da se dogovori.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pep Guardiola: Operation N’Golo Kanté

                            Manchester City are in advanced discussions over the possible transfer of French international N’Golo Kanté from Leicester City, according to today’s edition of L’Équipe.

                            Pep Guardiola wants the Citizens to sign Kanté, and his new club has held two meetings with Kanté’s representatives, with the second occurring just yesterday.

                            Arsenal have also held their own meetings with Kanté’s representatives, and it is the Gunners whose arguments have been the most convincing to the former SM Caen man so far.

                            AFC and also Chelsea who have made discreet enquiries remain more interesting propositions for Kanté at the moment than Manchester City, according to the report.

                            The player has a €25m release clause.
                            ....
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja godinama placem za takvim igracem(bar u teoriji) sta ce ti takav igrac,bolji je Mikel
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ja samo zamislim vezni red Gilberto Silva, Viera i onda pogledam opciju Xhaka-Kante i hoce suze da mi krenu.

                                Kakav san snova od veznog reda bi to bio, mati moja mila
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X