Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Higuain je klasa, samo me nervira kad ne udje dobro u utakmicu tj. ne zabije iz prva izgledne šanse kompletna ekipa ide niz brdo.

    Najgore je kad se to desi u nekoj prelomnoj utakmici sezone.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • @saburo

      Ljubi te brat, sada je sve jasnije.

      Onaj ga zakuva i ode tamo komentarise tenis.
      Last edited by Rossonero; 13-05-16, 16:18.

      Comment


      • Nije Vladan nista kriv,ako je preneo ono sto je Balague napisao onda je to bez tog dela o kome je Mejl pisao jos prosle nedelje
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            U slicnim godinama je Van Persi presao u Junajted za oko 30 miliona a on je bolji od Iguaina bio i to dosta. Kavanija u najboljim godinama su prodali za 60 a ovaj je na kraju tih godina. I 48 ako daju su blesavi. Kontam,da je samo dizanje cene u pitanju.
            Van Persie je doslovno imao dvije sezone u karijeri, jednu dao Arsenalu, jednu Unitedu. Staklen oduvijek i zauvijek, spojio dvije injury free sezone, bio je dobar igrac, ali premalo igrao u kontinuitetu na velikoj sceni da bi ga se usporedivalo s ikim.

            Comment


            • Van Persi je magija, majstor, moze mnogo toga sam da izmisli, ni iz cega, Iguain je potpuno drugaciji tip igraca. On je kralj kaznenog, vrhunski finiser, ali sto se poteza, fudbalskog znanja tice meni on ne moze da se mjeri sa najboljim Persijem. I ono sto je sigurno, kad je najpotrebnije Iguain ce popustiti, luzerski mentalitet.

              Originally posted by saburo sakai View Post
              Nije Vladan nista kriv,ako je preneo ono sto je Balague napisao onda je to bez tog dela o kome je Mejl pisao jos prosle nedelje
              Upravo to, Balag je prenio 48 miliona eura, mozda bi na tu cifru bili odredjeni bonusi, ali Celsi sigurno nece dati 100 miliona kad ima Kostu, pa Ibra se dovodi za dz i sa 35 godina je bolji od Iguaina u ovim godinama. Za 50-60 mozda i oce jer ce barem 40 dobiti za Kostu ako bas zeli da se vrati kod Simeonea. Cijena za Iguaina je svakako barem 80 miliona eura, odnosno toliko ce Napoli traziti, ali ako on pogura transfer dace ga i za 60 vjerovatno.
              sigpic

              Comment


              • Sta je onaj majstor pokusao,neke makazice petom

                Hahah
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Van Persi je magija, majstor, moze mnogo toga sam da izmisli, ni iz cega, Iguain je potpuno drugaciji tip igraca. On je kralj kaznenog, vrhunski finiser, ali sto se poteza, fudbalskog znanja tice meni on ne moze da se mjeri sa najboljim Persijem. I ono sto je sigurno, kad je najpotrebnije Iguain ce popustiti, luzerski mentalitet.
                  Velim, necu komentirat jer je Persie premalo dao u kontinuitetu. Imao je potez, imao je sut, imao je brzinu, pozicioniranje i vic da pokusa nemoguce i uspije.

                  Sto se usporedbi tice posluzit cu se Ronaldinho style osporavanjem koje rabe fanovi Messija i Ronalda kad i u "tko je bolji" raspravi poklopis Ronaldinhom. Premalo top utakmica, premalo top sezona i ne bi ga apsolutno s nikim tko igra dugi niz godina na nivou usporedivao jer nije fer.

                  Kaj se tice boldanog, zato ga je Real i prodao i zato ga ja recimo ne bi nikad u klubu. Benzema>Iguana all day.

                  Comment


                  • Pa više isplati dati punu klauzulu za Mesija makar bila i 300m ili koliko vec nego 85-90m za Higuaina.

                    Nema trika da ozbiljan klub plati te pare za njega. Nema jednostavno. Leva neće ići za te pare a bolji je od ovoga. Daće kinezi ili arapi ali oni nisu ozbiljni .
                    Ako on ode za te pare ja moram kao Bata zivotinja da se kupam u Terazijskoj česmi i da vičem Higuain je moj Bog!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Odlična utakmica,golčina još pala,Brajton morao dva igrača da promeni
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ovaj Forestieri se rodio u Čempionšipu
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Zanimljiviji mi play off championshipa od lige sampiona.Preveliki ulog,dosta naboja,treba izgurati 46 kola,pa igrati jos 3 utakmice da bi se ostvario cilj.
                          Sutra ocekujem jos bolji mec,a i termin od 13:30 mi odgovara tako da ce se pogledati sigurno.

                          Comment


                          • Nesto gledam na instagram o Lesteru i sinu mi nesto, kako bi im Karlos Vela iz Sosjedada dobro dosao.
                            Sto nije i nemoguce.

                            Comment


                            • Bio je Vela dosta kod nas i iskreno slabo mu je išao PL fudbal.Nije on taj tip igrača koji može da izgura sa ovim mesarima sa ostrva i trenutno mu je skroz ok u Sosjedadu ne verujem da bi išao odatle konačno se uklopio kako treba .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Samo da napomenem da se obrati pažnja na Lordov potpis!!!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X