Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo saburo procitaj clanak, pa onda pricaj o mojim 'hipotetickim klauzulama'

    http://m.bbc.com/sport/football/36284162
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kad se sjetim koja porodica je vlasnik Votforda ništa me ne čudi.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Nisi me razumeo Aki,ništa loše za tebe nisam napisao,odnosno nisam tebe prozivao...to se odnosilo na Votford

        Al ponovo ništa ovde nisu rekli precizno,kakve to sad veze ima,ko da nisu mogli novi ugovor da sastave
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Citao sam da imaju neki spanski model ugovora, nisam ni ja to skontao najbolje. Al uglavnom ako nesto ne ostvari sto su zapisali u ugovoru ide taj mutual raskid.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kakav španski model ugovor hahah

            jbt nije to nuklearna fizika,imaš predmet ugovora,cilj,platu ajde možeš tu da ubaciš milion stvari ali zna se šta je bitno bilo za njega/klub,da izbori opstanak,sad pominju neke klauzule,nebuloze
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Kaze Balag Laport ce u Siti, a Celsi juri Iguaina koji bi kostao, pazite sad, 48 miliona eura. Tu bi se otvorio prostor Kosti da se vrati kod Simeonea.
              sigpic

              Comment


              • Sansa da ADL pusti Pipitu za 48 mil je veoma mala.
                Last edited by Rossonero; 13-05-16, 15:04.

                Comment


                • Lik ce 29 godina za par mjeseci, ako misle okrenut kakvu lovu na njemu sad je savrseno vrijeme.

                  Comment


                  • Why Napoli should sell €94m Chelsea target Higuain

                    Ko je zainteresiran moze za 48 mil da dobije ali jednu Pipitinu nogu.
                    Last edited by Rossonero; 13-05-16, 15:29.

                    Comment


                    • Preteruju ga sa tim cenama , brate mili kao da će sam da daje golove asistira i brani ...
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Trziste je otislo davno u neku stvar sto se tice igraca i njihovih cijena.

                        Ova prevara vrijedi 50 mil?

                        Spoiler


                        Izvolite Pipita je 94 mil.

                        Comment


                        • U slicnim godinama je Van Persi presao u Junajted za oko 30 miliona a on je bolji od Iguaina bio i to dosta. Kavanija u najboljim godinama su prodali za 60 a ovaj je na kraju tih godina. I 48 ako daju su blesavi. Kontam,da je samo dizanje cene u pitanju.

                          Comment


                          • Originally posted by mikisavic89 View Post
                            U slicnim godinama je Van Persi presao u Junajted za oko 30 miliona a on je bolji od Iguaina bio i to dosta. Kavanija u najboljim godinama su prodali za 60 a ovaj je na kraju tih godina. I 48 ako daju su blesavi. Kontam,da je samo dizanje cene u pitanju.
                            Sta je ba bolji bio sa sezonom i po iza sebe a Pipita trpa vec godinama sta sve covjek nece procitat na ovom forumu
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Slobodno kliknite..

                              Comment


                              • Nije vam Vladan kopirao ceo tekst a ja moj plankton mobilni ne otvara stranice sa Mejla

                                Pise da je Kosta prvi izbor,Iguain trazi garancije za prvu postavu i to predstavlja prepreku,sto znaci da bi trebalo prvo Celzi da proda Kostu za neke velike pare pa tek onda ovog da dovede iako bi Konte voleo u svakom slucaju da ga kupi(i pored Koste)

                                Na drugu stranu nema teorije da Celzi tolko plati,kakvih crnih 95m ,plus za igraca koji skoro broji 29 al nema to veze sa njim,takva je politika kluba ,mislim da nam je neka gornja granica 40-45m funti za bilo koji transfer

                                Zato mi i prosle godine nikog od onih koje je Murinjo trazio nismo doveli
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X