Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko očajan Mančester (ne bi se nervirao, nego mi uništi tiket) 😤

    Comment


    • Nemam volje da palim strim, bolje ću odgledati neku seriju barem se neću nervirati

      Comment


      • Aki jel bio penal, a?

        Sent from my m2 note

        Comment


        • 10:1 šutevi...

          Jel to samo onaj jedan Runijev sa 18-19 metara što je otišao nebu pod oblake?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nisam siguran dal je ono bio Mata kod prvog gola,ako jeste to je nešto zašto sam pizdeo od njega dok je igrao u Čelziju,nikako da isprati igrača,milion puta smo tako primili gol,nikad pritisak da izvrši na protivničkom igraču nego se muva negde izmedju,ni tamo ni vamo
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Da igraci su krivi.

              A Klopp za polusezonu bez ikakvih priprema i transfera sta uradi ? Ginu na terenu

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                10:1 šutevi...

                Jel to samo onaj jedan Runijev sa 18-19 metara što je otišao nebu pod oblake?
                A United imao 68% lopte, nevera. Pa sta oni rade s' tom loptom

                Comment


                • Neka izvuce Ereru i Snajderlina i ubaci Kerika i Lingarda, da se igra sa dva napadaca.

                  Erera i Snajderlin samo mogu da ciste kopacke Keriku, do clanaka mu nisu.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Blić je WH Klop
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        Nisam siguran dal je ono bio Mata kod prvog gola,ako jeste to je nešto zašto sam pizdeo od njega dok je igrao u Čelziju,nikako da isprati igrača,milion puta smo tako primili gol,nikad pritisak da izvrši na protivničkom igraču nego se muva negde izmedju,ni tamo ni vamo
                        Bio je Snajderlin, pet metara od Lanzinija, ali je Blind veci pobjednik, ima zadatak da cuva Sakoa koji je na vrh kaznenog, a on ide da cuva peterac, kakav brat. Vec kod sansi Kerola i Pajea nije na polovini Mancestera, ali boli ga kurac, stoper s pasom je, moze mu se.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Ali Rooney ljudi moji, pa njemu treba pola sata da smisli sta ce sa loptom, previse je spor i trom kod odlucujucih poteza.

                            Nema se sta kriviti pojedini igraci, bukvalno ceo tim, sem DDG-a i Martiala koji deluje rovito, deluje jako lose, sporo, nemotivisano, opsta jedna nezainteresovanost, a naisli na protivnika koji je pokazao potpuno suprotnu sliku.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Bilo koji tim iz Cempionsipa bi odigrao bolje.

                              Mrtvi posed, ne mozes igrati agresivno nikako sa tim smarackim posedom, jos nikakav presing ne igraju

                              Comment


                              • Gdje vam je onaj injury prone Svabo? Sad sam ga se nakon par tjedana sjetio kad je vadio Schneiderlina i stavljao Carricka. Kad je taj uopce igrao zadnji put, totalno sam zaboravio da postoji

                                Comment

                                Working...
                                X