Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemas takav rivalitet u PL kao sto je Arsenal protiv Spudsa. Ustvari Njuka/Sandrlend je tog nivoa, samo sto su ovi jos blize kada su udaljenisti stadiona u pitanju.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pep dolazi na ostrvo u najgorem mogućem trenutku a zna se šta se traži od njega,isto ono što je Otac doneo Čelziju,da ih podigne za nivo više,kolko god oni para uložili imam utisak kao da ih ne poštuju,pogotovo van Engleske.

      Neću ni da zamišljam šta će mediji napraviti sa njim,verujem da će biti uspešan i da će njegov stil doneti pobede ali problem je u tome što i to neće biti dovoljno,čak ni takav trener nije garancija da će uzeti ušatog a dajem glavu da će ga pljuvati paunditi ako taj trofej izostane čak i ako uzme koju titulu za vreme svog boravka u Sitiju.
      Last edited by saburo sakai; 08-05-16, 19:33.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by Bogi- View Post
        Pitanje Sitijevog igranja u LS naredne sezone je direktno povezano sa uspesnoscu u ovoj, a Pelegrini, kao trener kojeg klub jos uvek placa, dakle zaposleni u klubu, nosi ogroman deo odgovornosti u vezi sa uspesima kluba. Tako da u ovoj izjavi vidim neki revolt, u dobroj meri opravdan (ali u nekoj drugoj diskusiji), koji je ocigledan u njegovim izjavama od kada je objavljeno da ga Gvardiola menja, ali i ocajanje zbog uzasnih partija tima. Detinjasto...

        Kako nije njegov problem da li ce Siti igrati u LS? Pa ciji je onda? Dok god su pod ugovorima, on i igraci su duzni da postizu uspehe u ime kluba, u konkretnoj situaciji da urade sta je do njih da klub postize dobre rezultate (skuplja bodove), nevezano da li se bori za LS, LE, opstanak, i nevezano za to da li ce biti smena trenera itd. To su ne samo principi postojanja sportskog drustva, nego u slucaju pojedinaca i osnovni sportski i ljudski integritet - da ne kazem i profesionalni.

        Imajuci u vidu ovu bezaniju sa tribina, uzasne partije u poslednje vreme, odnose u svlacionici - ova izjava se uklapa u sivilo. Da sam na rukovodecem mestu, razmotrio bih sankcionisanje ovakvog ponasanja.

        Inace, sto se mene tice, nebitno da li ce igrati u LS ili LE, radujem se novom poslu Katalonca, da vidimo kako ce on to da udesi i da li ce imati uspeha. I PL ce skoro sigurno biti kvalitetnija.

        PS Cetvrto mesto zasluzice onaj koji bude bolji u ovoj zavrsnici sezone. Ligaski sistem ne presta, ali ni ne gresi. Mislim da je vrlo moguce da Junajted na kraju nekako uspe da se probije do te pozicije.
        Pepu je svejedno koji ce zavrsiti Pelegrini. Njegovo je da ovu letargiju resi i napravi cistku. Previse igraca se zadrzalo u klubu godinu, dve ili tri duze nego sto treba. Sitiju LS ne znaci nista finansijski, mogu da daju astronomske plate. Mnogo veci Pepov problem od plasmana u LS je taj sto mu je ovaj vezni red odron a nema mnogo vrhunskih igraca na trzistu za njegov zahtevan sistem. Cak to igranje LE moze da mu pomogne u uspostavljanju njegovog stila i isprobavanju opcija u manje vaznom takmicenju dok bi u ligi pucao na rezultat.
        sigpic

        Comment


        • Nije mi jasan uopste taj sukob izmedju Votforda i Floresa,pise se dosta o mogucem raskidu saradnje
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Pep dolazi na ostrvo u najgorem mogućem trenutku a zna se šta se traži od njega,isto ono što je Otac doneo Čelziju,da ih podigne za nivo više,kolko god oni para uložili imam utisak kao da ih ne poštuju,pogotovo van Engleske.
            Koje crne Engleske, van grada Mancestera, pa njima je najjaci sponzor Nisan sa 20-ak mililiona eura po sezoni, Najke im daju smijesne pare, da nema Arapa da upumpavaju pare preko raznih sestrinskih firmi i ispod stola oni ne bi postojali. Uopste nemaju bazu navijaca, u svakom kolu kad su domacini je toliko praznih mjesta na Etihadu da je to smijesno.

            Pep ce da pomogne, ali da bi postali priznat klub, da imaju bazu navijaca potrebno je mnogo vise, Roman je od Celsija napravio masinu, Arapi ni blizu tog nivoa nisu. E pravo je pitanje zasto, jer nije da nemaju igrace i rezultate, iako se ocekivalo vise ipak imaju dvije titule, mada u LS su nebitni, do eto ove sezone. Oni su igrali polufinale LS i nisu ni pokusali da prodju dalje, ma ni pokusali. Prelos mentalitet.

            Uvijek sam govorio da je Pelegrini teska vezara.
            sigpic

            Comment


            • Nenormalno je da su ovo objavili

              sigpic

              Comment


              • Koliko je ovaj Siti apsurdan klub. Da je neki lik poput Murinja pa da nisu mogli više da ga podnose, ali prema Pelegriniju se ovako ponašaju navijači, ja ne vjerujem da se ovo zaista desilo.

                Comment


                • Kakvi su ovo genijalci

                  Zao meni Pellea otisli svi sa stadiona, a covjek drzao oprostajni govor.

                  I nije rekao ono da je Pepov problem, mislim da je fejk bilo.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Odmah evo u startu da sasjecem ove neke potencijalne glasine za Mesuta u United, ako Mou dodje.

                    SANSE NEMA.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Meni samo nije jasno s kojim su pravom navijaci Siti razmazeni pa ovo rade? To su klasicni gloryhunteri i to je vise nego jasno. Siti u cijeloj istoriji ima 13 trofeja, od toga im je Pelegrini dobio tri, ligu i dva liga kupa, pritom i polufinale LS. Iako je Pelegrini vezara sto se mene tice zasluzio je mnogo veci respekt. Isto to ceka i Pepa ako im ne donese trofeje, kao da je Mancester Siti pretplacen na trofeje i vrhunske rezultate.
                      sigpic

                      Comment


                      • Svi golovi prvenstva hronološki, gif.

                        Sjajna ideja, ne baš praktično realizovano.

                        http://cmoe.dk/leaguereplay/

                        Comment


                        • Zbog ovakvih stvari nikad neće ni biti veliki klub. Mogu pumpati koliko hoće para, ali opet će biti Šiti...

                          Samo Gvardiola da otera ovih par kancera u timu. Pobedi čovek rak pa prodiše, tako će i Siti pod Gvardiolom.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Leicester City are interested in signing Rennes winger Ousmane Dembele, but have been told he will cost €30 million, sources have told ESPN FC.
                            A bila bi fora.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Arsenal se formalno raspitivao i za Mahreza i za Kantea.

                              Kante je moguc, ali Mahrez mnogo, mnogo tesko.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Aki, šta se dešava sa Velbekom? Ono juče nije dobro izgledalo. Nije mu valjda put na EP ugrožen?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X