Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Zao je meni Walcotta.

    Vidi se napredak u zadnjih nekoliko ulazaka, ali jos uvijek daleko od onoga sto je mogao da postane.

    Sto se tice ove tekme, katastrofa, ali bar bez pritiska idemo protiv Ville i nadamo se da Martinez moze da uzme Sandrlend da se Njuka bori zadnje kolo protiv koksaka.
    Ja stvarno nisam video napredak,i meni ga je zao al malo,a i da krene sa malo boljim partijama,ne verujem da moze u kontinuitetu da bude dobar,a za platu sto prima,mora..isto vazi i za Ramzia,al pre bi se prvog otarasio...
    Ajmo pobeda njuke u zadnjem kolu,i mi nekako da dobijemo wilu,i drugi smo
    sigpic

    Comment


    • Man City have won 1 game against the top 8 this season (Southampton H 3-1). They drew 4 and lost 9 of the rest
      Sokantno.
      sigpic

      Comment


      • Comment


        • "If there's no Champions League football next year that's Guardiola's problem, not mine."Pellegrini on #MCFCvAFC
          Gospodin.
          sigpic

          Comment


          • Uter'o im Pele onako profesorski

            Comment


            • Lepo rekao čovek, našli u sred sezone da traže novog trenera, pa ovaj naravno da nema motiva za dalji rad. Šta briga njega za sledeću sezonu, dogurao do SF LŠ i njemu dosta..

              Comment


              • Kakva bi bruka bila da na kraju mi budemo vicesampioni.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Kakva bi bruka bila da na kraju mi budemo vicesampioni.
                  A zamisli budete 4ti United treci
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ne bi bila bruka.

                    Mi smo jedini uspijeli pobjediti Lester oba puta.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      A zamisli budete 4ti United treci
                      To ako se desi, Lester do triplete iduce sezone.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        To ako se desi, Lester do triplete iduce sezone.
                        Opet prognoziras? :vinjaksmajli:
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          A zamisli budete 4ti United treci
                          to mozes samo sa ovim da se igras
                          sigpic

                          Comment


                          • Pitanje Sitijevog igranja u LS naredne sezone je direktno povezano sa uspesnoscu u ovoj, a Pelegrini, kao trener kojeg klub jos uvek placa, dakle zaposleni u klubu, nosi ogroman deo odgovornosti u vezi sa uspesima kluba. Tako da u ovoj izjavi vidim neki revolt, u dobroj meri opravdan (ali u nekoj drugoj diskusiji), koji je ocigledan u njegovim izjavama od kada je objavljeno da ga Gvardiola menja, ali i ocajanje zbog uzasnih partija tima. Detinjasto...

                            Kako nije njegov problem da li ce Siti igrati u LS? Pa ciji je onda? Dok god su pod ugovorima, on i igraci su duzni da postizu uspehe u ime kluba, u konkretnoj situaciji da urade sta je do njih da klub postize dobre rezultate (skuplja bodove), nevezano da li se bori za LS, LE, opstanak, i nevezano za to da li ce biti smena trenera itd. To su ne samo principi postojanja sportskog drustva, nego u slucaju pojedinaca i osnovni sportski i ljudski integritet - da ne kazem i profesionalni.

                            Imajuci u vidu ovu bezaniju sa tribina, uzasne partije u poslednje vreme, odnose u svlacionici - ova izjava se uklapa u sivilo. Da sam na rukovodecem mestu, razmotrio bih sankcionisanje ovakvog ponasanja.

                            Inace, sto se mene tice, nebitno da li ce igrati u LS ili LE, radujem se novom poslu Katalonca, da vidimo kako ce on to da udesi i da li ce imati uspeha. I PL ce skoro sigurno biti kvalitetnija.

                            PS Cetvrto mesto zasluzice onaj koji bude bolji u ovoj zavrsnici sezone. Ligaski sistem ne presta, ali ni ne gresi. Mislim da je vrlo moguce da Junajted na kraju nekako uspe da se probije do te pozicije.
                            Last edited by Bogi; 08-05-16, 19:19.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Objasni mi Saburo kakve veze mija zelja za zavrsavanjem ispred Spudsa ima veze sa kompleksima. Isto ko da kazes e on hoce da zavrsi prvi, iskompleksiran
                              Ja da ti objasnim Pa čoveče ti kukaš o mentalitetu svoje ekipe a vamo slaviš dan kad je ekipa koju uzgred stalno pljujete i spuštate(visiš stalno po tviteru,znaš na šta mislim),završi ispod vas,zamisli da Junajted slavi dan kad završe ispred Liverpula

                              Žališ se kako Arsenal niko ne poštuje,pa kako da vas neko poštuje kad se jedan top klub zadovoljava time što su završili ispred gradskog rivala

                              Ti ako si Top onda je jedina i isključiva satisfakcija titula i ništa drugo

                              Vau,Vilšir na paradi pevao pesme protiv Totenhema

                              A najjače mi je to kad navijači Totenhema izbace koji tekst o njihovoj finansijskoj situaciji,novom stadionu a pojedini navijači Arsenala se skupe ko lešinari oko njih
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Pa ako ovu raspalu Aston Villu ne odvalimo kuci jedno 3-0 u poslednjem kolu, ugasiti klub.

                                Aki ako tako gledas, mi jedini gol nismo dali ocajnom Celsiju ove sezone.
                                Last edited by Tobdzija; 08-05-16, 19:19.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X