Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Aki prebacio na tenis,nema srce da gleda dodelu pehara
    Laganice otisao ja malo da radim. Sutra cu da se isjecem ako Arsenal ne pobjedi i ne osigura to trece mjesto.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • ....i Defo je 6 na listi strelaca vratio se čovek iz "penzije" da objasni neke stvari


        Spoiler
        Kerol leteća tvrdjava i Defo ubica tandem za Euro
        Last edited by saburo sakai; 08-05-16, 11:16.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Menadžer Arsenala Arsen Venger priznao je da mu teško bilo da gleda slavlje Lestera, senzacionalnog šampiona Premijer lige.
          "Licise" su prošle nedelje obezbedile trofej, a subotnja pobeda protiv Evertona samo je upotpunila sliku šampionskog slavlja.
          "Bilo je bolno gledati kako Lester osvoja titulu. Uvek je teško prihvatiti da je neko bolji od tebe, ali Lester je bio najbolji u Engleskoj ove sezone. Mislite da trenere Mančester Sitija, Totenhema i Mančester Junajteda ne boli ovakav ishod? Ali sve ovo je fudbal", rekao je Venger.
          "Tobdžije" su u derbi mečevima bile sasvim dobre, a titulu su izgubile u "malim" utakmicama.
          "Zašto smo izgubili mnogo bodova u utakmicama protiv malih timova? Ne znam. Imali smo problema kod kuće i izgubili smo mnogo bodova protiv timova koji igraju defanzivnno. Nismo postigli dovoljno golova", istakao je Venger.

          Comment


          • i Aki brat je suzu pustio Moramo mu naći neku mačku sa instagrama da joj bude sponzor za vikend da ubije tugu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ma nema kod mene sponzorisanja, cak mi bude cudno kad platim zenskoj kafu, obicno one insistiraju da me caste

              A Poch sad izjavio da ih protivnici nisu postovali jer su otvoreno navijali za Lester da osvoji
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Celo jutro kucam tikete na poslu i niko da odigra ni X2 na Arsenal, svi 1 ili 1X na City. Nema mi logike, pa nisu Gradjani sad nesto superiorni pogotovo posle sramotne partije protiv Reala.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Plus ne igraju im Kompany, Zabaleta, Kolarov, Silva.

                  Valjda im je kao mora City to da uzme, a Arsenal svi potcjenjuju kao i obicno.

                  Samo da se pojavi onaj pravi Arsenal pa da im ugasi tikete do 20. min.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ajmo Topdzijeee...

                    Navijam danas za vas. Idealan scenario bi bio da ih dobijete danas, i da ih Junajted preskoči i da izvise za LŠ sledeće sezone...

                    Tipujem danas na Ozila za neku asistenciju, a i gol, što da ne...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ja bih se usudio i rekao tacan rezultat 1:3.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post

                        Navijam danas za vas. Idealan scenario bi bio da ih dobijete danas, i da ih Junajted preskoči i da izvise za LŠ sledeće sezone...
                        Tesko, ako Siti pukne danas kiksnuce Junajted u utorak.Mark my words.

                        Comment


                        • Pa pazi, ako ih ne motiviše dovoljno da mogu da prestignu gradskog rivala i ostave ih bez LŠ sledeće sezone, onda i treba da izgube. Ja da sam na mestu igrača, poginuo bih u utorak.

                          Ako Siti izgubi danas ili odigra nerešeno, mislim da VG uzima Bilića u utorak.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Menadžer Arsenala Arsen Venger priznao je da mu teško bilo da gleda slavlje Lestera, senzacionalnog šampiona Premijer lige.
                            "Licise" su prošle nedelje obezbedile trofej, a subotnja pobeda protiv Evertona samo je upotpunila sliku šampionskog slavlja.
                            "Bilo je bolno gledati kako Lester osvoja titulu. Uvek je teško prihvatiti da je neko bolji od tebe, ali Lester je bio najbolji u Engleskoj ove sezone. Mislite da trenere Mančester Sitija, Totenhema i Mančester Junajteda ne boli ovakav ishod? Ali sve ovo je fudbal", rekao je Venger.
                            "Tobdžije" su u derbi mečevima bile sasvim dobre, a titulu su izgubile u "malim" utakmicama.
                            "Zašto smo izgubili mnogo bodova u utakmicama protiv malih timova? Ne znam. Imali smo problema kod kuće i izgubili smo mnogo bodova protiv timova koji igraju defanzivnno. Nismo postigli dovoljno golova", istakao je Venger.
                            ...ali zivot ide dalje, cudne razloge mi salje da na malo srece ima pravo cak i gubitnik.

                            Spoiler


                            sigpic

                            Comment


                            • Casiraghi, chant maker domaća verzija.

                              Comment


                              • Kolko bi znacilo Sautemptonu da recimo pored S.Dejvisa ima Gulfija
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X