Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga jos jedan penal, evo prilike za Vardya.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Da ti pravo kazem uopste mi nije jasno kako se od Hidinka ista trazilo
      Sto da se ne trazi,meni su skroz ok zahtevi bili.

      U pocetku da se stabilizuje,sto je i ucinjeno,mislim nema on veze tolko sa tim,sam otkaz Murinja je dovoljan bio da padne pritisak.

      Posle su pokusali i da se proguze do top 6,ajd u tom slucaju mi je i opravdano bilo da ide na sigurno ali u medjuvremenu je i on sam izjavio da ce kad se neke stvari rasciste,opstanak ili da definitivno ostanemo bez sansi za top 6 dati priliku mladima

      I sta je on napravio,vec par kola se sve zna a mi i dalje igramo sa istim igracima,cak ni Remi,Pato nisu dobili priliku

      Pa sta taj Konte moze da vidi ako ti stalno guras isti sastav

      Problem je bio u tome sto se vrlo brzo uvidelo kolko je i on mrtav trener,na konferencijama samo neko caskanje,kao da je eto na nekom godisnjem odmoru a najvise me je razocarao kad je klince kritikovao za apsolutno svaku sitnicu.

      Ja zivim za to da dodje trener kao sto je Poch,trener sa mudima.

      O Konteu ne znam nista tako da nemam sta za njega da kazem.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • dzejmi, dzejmi

        Comment


        • Kad bude krenuo Konte da fura 3-5-2 u Celsiju
          Opusteno, gurace on mladje sigurno, a zanima me kako ce se uklopiti sa Kvadradom na krilu. Pominje se i Naingolan, on bi bio fino pojacanje, ali ima vremena do pocetka prelaznog roka.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Au sta radi King sa ovim spoljnim delom kopacke danas.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Daleko od toga da je Sunderland najsugavija ekipa u ligi, meni je to bas mocno, pokazuju muda uvek na kraju sezone i opstaju.
              Pokažu muda u zadnjih 5 kola. Neka pokažu 38 kao ovi iz Lestera pa neka osvoje. Ovako ih treba poslati CH.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Lester uzeo titulu,tek sad me je puklo
                Dal sam izabrao plavu pilulu na pocetku filma
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Pokažu muda u zadnjih 5 kola. Neka pokažu 38 kao ovi iz Lestera pa neka osvoje. Ovako ih treba poslati CH.
                  Ali ih nekad pokazu, neki nikad, zato ti drugi ispadaju, a oni opstaju.

                  Pogledaj ti ovog covjeka, mozes li da zamislis da ispadne, da ne zna svoj posao?

                  sigpic

                  Comment


                  • Aki prebacio na tenis,nema srce da gleda dodelu pehara
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Zaplakah sunce ti

                      Comment


                      • Zavidim im.
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Koja reakcija Morgana na pehar, gleda ga i "WOW"

                          Comment


                          • Eh, steta za Vardija. Uvukao ga je Robles u svoju igru i nesportski isprovocirao da onako odreaguje posle prvog penala, ali tacno se videlo da je dekoncentrisan i da ce imati problema kod drugog. Bilo bi lepo da se makar izjednaci sa Kejnom.

                            Neko ce reci da je dovoljno i sto je dao ovoliko golova, ali se svojim igrama svrstao u najbolje od najboljih, pa su i ocekivanja velika. Car.
                            Last edited by Bogi; 07-05-16, 20:04.

                            Comment


                            • Boze kakav je smeker ovaj Vardi..

                              Comment


                              • N e s t v a r n o!




                                Comment

                                Working...
                                X