Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Ne zna se sto je Kutinjo slomio Hektoru Beljerinu.
    Jes' vala, nije covek znao gde bije posle onoga.

    E sto ne mogu ove komentare, Liverpoolu odgovara ovaj klizav teren. Mi inace igramo long ball.
    Odusevljen sam Clyneom, i Gomez momcina skroz solidan.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Uz ovako nervoznu igru i ovu postavu s Ramseyjem na krilu i Cazorlom koji drka po lopti nema tu kruha. Alexis totalno izvan utakmice. Cazorla nepotrebno dribla i gubi lopte, Ramsey gusi Alexisa na krilu i onda kad primi loptu zabija se u sredinu i gusi Ozila...

      Comment


      • Čembers izgubljen u vremenu i prostoru, Kokelan i Čeh najbolji, Arsenal pokraden.

        Comment


        • O cemu pricas ti da je sudija zavrno Liverpool
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Daj malo da rasirimo Arsene,svi zivi nas citaju dal malo i desnu stranu,ubacuj Tea,Debusia il Gibsa...,prosek svi osim Ceha i Koka
            sigpic

            Comment


            • Na mene najveci utisak ostavio Gomez, Klajn je kod gola zakasnio. Gomez bez greske igra. Necu vise da vidim spanskog patuljka....
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Cekajte ljudi o cemu vi pricate kakav teren kakvi bakraci, Arsenal je pregazen u prvom i to pogotovo fizicki gdje se cini da igraci Arsenala nisu ni prosli kon. pripreme. Sve je na strani Liverpula za sad.

                Comment


                • Btw ko god da je mislio da Coquelan nije svjetska klasa, nek pogleda kako je igrati sa stoperom koji je vise pasova protivniku poslao nego saigracima.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Smije li se kritikovati Ozil sa ovakvim stavom? Ramzi krilo, Venger nastavlja da se sprda.

                    Raznio Liverpul prvo poluvrijeme, ali dzaba kad nemaju vodjstvo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      O cemu pricas ti da je sudija zavrno Liverpool
                      Pa jesi video da je Ramziju poništen čist gol.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        O cemu pricas ti da je sudija zavrno Liverpool
                        Mislim kako Narcisu objasniti da je jos neko lep i dobar? Ne pratis Aki na casu.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by gokara View Post
                          Pa jesi video da je Ramziju poništen čist gol.
                          Pa i Liveru je bila stopirana akcija a nije bio offside, dobro nije lopta metnuta u gol tako da je manja zalost.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Javlja mi se da je greška Vengera što ne igra Chemberlain, ima ga zabije ako uđe.

                            Comment


                            • Kakva reakcija Zirua, kakvo ostavljanje.

                              Comment


                              • Povukli smo se i to previse, primicemo ga sigurno do kraja

                                Comment

                                Working...
                                X