Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leicester = nadahnuce, inspiracija... tacno se oseca taj dim. Kako "Puma" majstorski koristi klub u marketinske fore.
    Oseca se taj duh, ovo je pobeda i za ekonomiju, kao kada bi low cost FoxAir" potukao i ugasio "British Airways".
    40% posed, ma idi bre k`o kada bi imao radnju sa antikvitetima a preko puta tebe Delta City/Usce. Ti imas jace pazare od njih
    Last edited by AIRBORNE; 03-05-16, 13:20.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Svaka čast Ranijeriu ali nemoj da zaboravimo Nigela koji ih je vratio u Championship i koji ih je uveo u PL i koji ih je zadržao u istoj. Maestralan posao je odradio. Pogotovo što je dolazio u klub u zajebanim situacijama.

      I najjača stvar od svega i nešto zašto cu obožavati Ranijeria jeste taktika 442. Hvala ti majstore što je nisi otpisao. Nego si se posprdao sa "velikanima" .
      E za to 4-4-2 stvarno svaka cast, retko ko je ostao dosledan toga u ovim recimo "najjacim ligama". Smaraju vise sa igrom sa jednim napadacem.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Sledeca misija

        Unistiti Sanderlend
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Apsolutno se slažem. 442 majka i otac formacija
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Pa kako da igra kad nema AM igraca ,njima je to problem bio i prosle godine,secam se kad su kupovali Kramarica da sam se cudio kako nisu kupili nekog ko bi vezao odbranu i napad

            Ajd,to je sad sve u teoriji ali pitam se dal bi ovako ispalo da su pazarili nekog na toj poziciji onomad...prosle godine kad Mareza nije bilo to je bas mucenicki izgledalo

            Uostalom,nije to samo kod njih slucaj,mislim da gomila ekipa iz nizeg ranga ima deficit na toj poziciji
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Meni nije jasno kako on nije iskoristio priliku. Baš sam se radovao zbog njega. Ali dobro.

              Kada imas igrače kao što su Mata i Ozil logično je da igraš sa njima kao AM ali kako pozadi je pitanje? Meni je 442 favorit ili ono što je Fergi znao da fura 4411 tj varijaciju 442. Ono što je najbitnije jeste sa se znalo ko sta radi u ekipi tako i kod Lestera. Svi rade svoj deo posla maksimalno i naravno krpe sve što još treba. Vidi Mareza koji je sparta i napred i nazad maksimalno. Kantea koga imaš svuda. Vardi koji zna da se vrati oko 16 ali je svaku priliku koju je dobio dao gol. Simpson koji je uvek pravio višak.

              Necu da pljujem ostale formacije evo Pep sa 433 igra. Simeone istu foru kao Fergi. Isto tako se zna ko sta radi primarno. I dosledan je tome. Ranijeri je isto tako bio dosledan malo i zbog igrača ali i oni koji bi ušli kao zamene istu stvar su radili. Najveća razlika u formaciji bila izmena Uljoa/OkaZaki. Izgubis na presingu malo, ali spuštanje Vardiju i Marezu, skok u odbrani. Brže malo otvaranje kontri. Maksimalno je kontrolisao i koristio to što ima. A nije imao previše.
              Last edited by l1m4r; 03-05-16, 14:01.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Pa nije Ranijeri mislim njemu(Kramarić) ni dao priliku dal je i minute pod njim odigrao

                Sad šta se tačno izdešavalo,nisam ispratio detaljno ali u prvom delu prvenstva mi to uopšte nije bilo opravdano,Makazaki i ovaj drugi su baš loše igrali,čak je Lester krenuo po napadača ali su ga na kraju izduvali na tri strane,tek nakon januara se nešto popravila situacija
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Uljoa je prošle godine bio starter ili sam utripovao? OkaZaki došao letos. Kramaric u januaru prošle godine i igrao ništa spec kod Nigela. Ako menw pitaš. Ako pitaš tenisa bio najjači igrač
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    9 žutih kartona su dobili Spursi. Mislim da su oborili rekord PL-a što se tiče toga. Ovaj poslednji start je možda bio i najbrutalniji. Sećam se da je Klatenburg pustio prednost, i da je onda neko skršio krvnički Hazarda u istom tom napadu. I ovaj som Klatenburg zaboravio na ovaj start Dajera...

                    Meni je neverovatno da su Dajer, Vertongen i Dembele ostali do kraja na terenu bez crvenog... Pa čak i Mejson koji je ušao u drugom je počeo da divlja.

                    To ti je kad ne znaš da gubiš, pa više ništa ne igraš, nego samo juriš po terenu da lomiš. Klasične Srbende...

                    P.S. Limeni, Uljoa je prošle sezone mislim bio najbolji strelac Lestera...
                    Last edited by z0La; 03-05-16, 14:35.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment



                    • Sto ce nekima biti zanimljivo kad krenu izvrsavati obecano
                      Sto je najgore i ja dugujem gajbu piva dvojici z kraja,kud se i setise sta sam rekao pre 2 meseca i vise,
                      sigpic

                      Comment


                      • Da,bio je starter sa Vardijem,čak je i zabijao neko vreme,ako nije bio i u vrhu liste strelaca u početku,posle je pao,Vardi bio neprimetan,nisu oni tek tako krenuli po Kramarića

                        ...dal je ovaj tražio pozajmicu nemam pojma ali evo baš sad gledam pod njim je odigrao 3 utakmice u Miki Maus kupu i 22 minuta u premu

                        onda su u januaru prvo krenuli po onog napadača iz Samdorije,ne sećam se kako se zove,pa po Musu iz CSKA i na kraju ih je Čelzi ispalio za Remije u poslednjem momentu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Evo i od mene sve cestitke za Lester! Al iako se nece niko sloziti samnom, moram da napisem samo nesto. Totenhem se bukvalno od janusara borio ne samo protiv lestera nego protiv cele lige. Svakom protivniku koji je izasao totenhemu na crtu to je bilo finale kupa. Dok protiv Lestera.......Primer Svonsi, junajted (igrao fudbal prvih 15 minuta), sanderlend,watford (bes suta na gol kod kuce), sautempton, niko nije ni 60% snage utrosio . Samo pogledajte rezultate ovih klubova odmah u sledecem kolu. Cela engleska,ceo svet je zeleo da Lester bude prvak. totenhem to nije mogao da iznese. Verovatno da je zadnjih 10 kola pobedio ne bi bilo dovoljno. Arsenalu je najveci rival Totenhem,Celziju je najveci rival Totenhem,West Hemu je najveci rival totenhem. Pa koji je onda najveci londonski klub? Sledece sezone kad se svi pojacaju ocekujem da ce i Totenhemu biti lakse, jer ce makar svi igrati za sebe. A ne da Lester bude prvak. I samim tim sto vec od januara vise od pola velikih ekipa nije imalo zasta da igra, govori o padu kvaliteta engleske lige. I samo mi je krivo sto nije doslo do toga da zadnje kolo odlucuje o prvaku, pa da se vidi kakva je sprdnja postala od lige. Bez ikakvog omalozavanja uspeha Lestera, jos jednom cestitke.
                          Last edited by miki7878; 03-05-16, 15:19.
                          sigpic

                          Comment


                          • HAHAHAHAHHAHA, pa ne vjerujem da je neko potegao koji je najveci londonski klub

                            JAO JAO

                            Imate najbolju sezonu u historiji kluba i opet samo 3 boda ispred Arsenala, sa sansom da zavrsite ispod.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              HAHAHAHAHHAHA, pa ne vjerujem da je neko potegao koji je najveci londonski klub

                              JAO JAO

                              Imate najbolju sezonu u historiji kluba i opet samo 3 boda ispred Arsenala, sa sansom da zavrsite ispod.
                              Vi bi makar ne bi trebali nista da pricate. Svake godine kandidati za titulu, pa u januaru pocne borba za 4 mesto koje se u zadnjem kolu obezbedi. Nas niko nije ni u prvih 6 video, pa je cela liga morala da stane uz Lester da se slucajno ne bi nesto nepredvidjeno desilo. Ovo o najboljem londonskom klubu je malo preterano. Al ovo o rivalitetu je cinjenica.
                              Last edited by miki7878; 03-05-16, 15:31.
                              sigpic

                              Comment


                              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X