Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovakav Alexis nam falio vecinu sezone,ajmo po jos koji
    sigpic

    Comment


    • Pa čini mi se da je već počeo da pada kad je fintu uradio,mada možda sam i loše video..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Udario ga jednom, pa je pceo da pada i drugi put kad je vec padao drugi igrac.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Arsenal kraljevi nebitnih utakmica.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Penal za Arsenal je zabranjeno svirati.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • E moj ramsey on kad se nadje u 16 sa loptom izgleda pogubljeno k'o prase u kruznom toku
                MESSI 10

                Comment


                • Vrhunski protest u 75. min
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ozilu desna noga izgleda sluzi samo da se osloni.

                    Comment


                    • Arsenal da osvoji sva 3 boda kod Sanderlenda u nedelju i obezbijedili su top 4 (ne mislim bukvalno već po meni), a onda protiv Sitija za 3. mjesto. Mislim da Junajted ima pretežak raspored (prije svega gostovanje Vest Hemu i 1. maja sa Lesterom) da ugrabi 4. mjesto. Jedino da dobije sve 4 do kraja.
                      Last edited by BorisUnited99; 21-04-16, 23:01.

                      Comment


                      • Sto su se digli bivsi Arsenalovi igraci protiv Vengera, samo u jednom danu se javise Anri, Smit i Arsavin.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ali dzaba im sve.
                          BREAKING: Arsene Wenger set to extend his Arsenal contract for further 3 years according to @lequipe - negotiations ongoing.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nasli se bivsi igraci dizat protiv menadzera koji ih je stvorio. To je nezahvalnost.

                            Nemaju oni sta da pametuju protiv covjeka koji je tu 20 godina, oni su bili samo djelic karijere.

                            Ne prica Henry da je 2004. trazio 5m po sezoni da ostane, kad su finansije kluba bile katastrofa, ne prica naravno.

                            Merson je druga prica koja sere od kad se zna za njega o Wengeru, jer ga je ovaj istjerao iz kluba kad nije bio dovoljno dobar.


                            Arshavin ljenstina, spektakularan igrac, ali za ono sto mu je placano nije radio svoj posao.

                            A ta prica o Wengerovom ugovoru, nema nikakve potvrde. Ugovor je na stolu jos od novembra, on ga nece potpisati prije sljedece sezone, ako ga ikako i potpise.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • https://www.facebook.com/premierleag...2869754404103/

                              Mauricio, keep calm ...
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako sam voleo ovog Givena pre,pitam se kakav je sa 40?
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X