Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bilo je bar 5 materijala za gif, sa reakcijama klopa

    Comment


    • Sta je ovo Aki, neka organizovana akcija ili proseravanje?

      sigpic

      Comment


      • Mah proseravanje.

        Stadion je inace rasprodat, ali navijaci preprodaju karte i bit ce fakat veceras kamara praznih mjesta.

        Ovo sto se radi Wengeru je van svake pameti. Kao upropastio je Arsenal. Ja stvarno ne znam, ja cu poludit.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nije to do upropascavanja jednog kluba, vec do cinjenice da potreban iskorak Wenger jos nije napravio, ako racunamo da sada ima lovu i da je poceo dovoditi klase od igraca. Ljudima su dosadili neuspesi u Evropi, nijedan veliki trofej od ko zna kada, jedna obskurna monotonija je zahvatila Arsenal kada se zna tacno njihova sezona kako ce izgledati vec u decembru.

          Malo je olaksica to osvajanje FA Kupa, ali realno ni on se vise ne ceni, kao pre, i generalno svi ti ligaski kupovi nisu vredni osim ako ih ne osvoji mali tim kojem je to jedna od sansi za bilo kakav trofej.

          Mislim, meni je ovo ponasanje nekolicine navijaca normalno.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Vrijeme je da ode, posebno sto ovu sezonu nije iskorisito, a imao je sve da uzme titulu. Na kraju opet borba za Top 4, sigurno moze da dobije neko mjesto u klubu i jednostavno se skloni sa pozicije menadzera. Ali jedna je od najvaznijih figura, ako ne i najvaznija Arsenalove istorije i ruzno je ako ovako bude zavrsavalo, da ga tjeraju govnjivom motkom.
            sigpic

            Comment


            • Slazem se ja da je vrijeme za promjenu, tu nema dileme. To govorim i sa aspekta biznisa i sa aspekta fudbala. Ali tjeranje covjeka na ovaj nacin je gnjusno i gadi mi se.

              On je razlog zbog kojeg je Arsenal ovdje gdje je sada i finansijski i fudbalski, a lako se moglo desiti da sada Arsenal igra drugu ligu sa Aston Vilom, nakon ulaganja 400m u stadion i prodavanja najboljih igraca, a ono Arsenal dogurao do 7. mjesta najbogatijih klubova sa restriktivnom politikom.

              Pitanje je samo ko poslije njega. Moj jedini izbor je Joakim Lev, jer su Pep i Klopp zauzeti, ali mora biti neko ko je osvajao titule, ne neki trener koji igra super fudbal, ali nije nista osvojio te da uci svoj posao u Arsenalu.

              A sto se Wengerove pozicije tice unutar kluba, ja sam striktno protiv toga. Moze dobiti pocasti, ali ulogu Fergusona, ne.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                ali mora biti neko ko je osvajao titule, ne neki trener koji igra super fudbal,
                Ovako nesto?

                Spoiler
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Slazem se ja da je vrijeme za promjenu...
                  Aki pa kako ga skloniti kada on sam nece da ode?
                  I vi imate nesto slicno kao i mi, LVG je onomad predao ostavku koja nije prihvacena i sada ga boli uvo, kako takodje reci Fergiju da malo oladi ?
                  Cinjenica je da nije njega, Mou bi vec bio kod nas !
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post

                    Pitanje je samo ko poslije njega. Moj jedini izbor je Joakim Lev, jer su Pep i Klopp zauzeti, ali mora biti neko ko je osvajao titule, ne neki trener koji igra super fudbal, ali nije nista osvojio te da uci svoj posao u Arsenalu.
                    Ranieri, nakon što osvoji titulu sa Leicesterom. Savršen izbor

                    Comment


                    • Nije fazon otjerati covjeka, fazon je da uprava skonta napokon kako da radi svoj posao.

                      Mora se desiti trenutak kada ce sjesti sa njim i razgovarati o ciljevima kluba za narednih 10 godina. On tu nece biti 10 godina.

                      Postoji i jos jedna strana price, a to je da imas puno dublje probleme u klubu od Wengera, koji je ustvari i jedina pozitivna stvar u cijeloj toj hijerarhiji, jer zapravo, samo on zna fudbal, ovi ostali su fudbalski nepismeni.

                      A kako da CEO kluba dodje i kaze covjeku da je vrijeme da ide, a taj covjek je bio osoba koja je dala zeleno svjetlo da on opcenito dobije posao CEO-a?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nema sta, da jure Tuhela odmah, ako od Leva ne bude nista.
                        sigpic

                        Comment


                        • Realno klubu kao klubu je dobro, svi su na svojim foteljaskim i kojim god pozicijama i njima dobro - sto bi bilo sta menjali.
                          Problem je sto navijaci to vise ne zele i ne zanima ih nista osim pehara i mesta No.1 u bilo cemu al` takmicarskom.
                          Toliko zarko zele da ce hodati po ulici tj. protest - svaki izgovor im vise ne pije vode. Pa ako se to zove "dzukacko teranje", neka se zove.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Navodno tim sezone.

                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ozil se malo utopio sa formom tima,al mislim da treba da ima mesto u 11 svakako, zanimljivo da je u uzem krugu za igraca godine,a nema ga u timu god.
                                Spoiler
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X