Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj reprizu promasaja pusti golove

    Nece sad,moram ponovo ono da vidim
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Totenhem igra najatraktivnije i najljepse ove sezone, pet golova vise dali od Lestera, osam manje primili, ali dvije pobjede manje i poraz vise. Ipak nisu imali kontinuitet kao Lester i zato nece osvojiti titulu.
      sigpic

      Comment


      • Najmanje primili, najvise dali.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Klubovi daju po 50-60 miliona za igrača, a Spursi izvale Del Boy-a. Na FM-u 15-ci lik ima sve 14-15 ocjene sa 18 godina.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Jos nije gotova sezona,sad su na 5 boda
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Sve je na Lesteru, Svonsi i Everton dobiju kuci i liga je osvojena.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Totenhem igra najatraktivnije i najljepse ove sezone, pet golova vise dali od Lestera, osam manje primili, ali dvije pobjede manje i poraz vise. Ipak nisu imali kontinuitet kao Lester i zato nece osvojiti titulu.
                Napisao sam vec da je njihov medjusobni skor vrlo bitan i da ce se na kraju ispostaviti da je mozda i kljucna utakmica sezone bila ona na WHL. Lester je dosao tamo nakon tri utakmice bez pobede, sa ocajnom igrom i dali su gol iz prekida u 83. za pobedu. Nisam tad gledao jer je bilo LFC-ARS u isto vreme ali iz izvestaja i kraceg pregleda se cini da je Totenhem imao vise od igre. Na King Power-u je Totenhem poveo u 81. i odmah primio u sledecem napadu. Koliko god se u ovako ozbiljnoj ligi retko gledaju ovakve stvari, razlika je taman ta kad pogledas. Odavno su i jedni i drugi prilicno sigurni a slabiji start Totenhema je anuliran tokom zime i losije forme Lestera. Retko gube i jedni i drugi, s vremena na vreme X i to je to. A i malo vise srece je imao Lester, da se ne lazemo koliko god nam bilo drago.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Sve je na Lesteru, Svonsi i Everton dobiju kuci i liga je osvojena.
                  Nece biti lako bez Vardija, ali imaju sve u svojim rukama.

                  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                  Comment


                  • Jeste sve na Lesteru ali nije teret sacekati jos te dve utakmice,pogotovo sad ako Vardiju lupe 2 utakmice suspenzije a Marez zataji

                    Mislim,slazem se sve al eto,ipak bih sacekao

                    Inace,mislim da je ovo bar 3x da Lester igra nereseno,Arsenal je svaki put propustio da se priblizi a Totenhem cini mi se prvi put pobedjuje
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Nema veceg sampiona od Manuela Pelegrinija, danas mu je Gvardiola kriv sto Siti nece osvojiti titulu, a kad je objavljeno zvanicno za Pepa on je to pozdravio
                      sigpic

                      Comment


                      • Mozda sam malo samo paranoican, al mislim da sve zavisi od toga kako se junajted i celzi postave prema lesteru. A i everton. Po meni dosta njih kojima ne treba nista igra sa 50%. Mozda je i normalno da svi hoce da vide njih kao prve. Steta sto je Murinjo otisao. al ako imalo budu igrali ozbiljno totenhem ima sansu. Mada da je na mestui Totenhema sada Arsenal,liverpul,junajted...ovde bi se crna magija bacala na Lester I sto je neko napisao, stvarno moze da odluci na kraju da Medjusobni duel bude odlucujuci, kao i dosta pobeda lestera protiv najjacih timova. Al po igri totenhem daleko ispred svih zasluzio
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako oces iskreno,ne znam ko je gori,dal Pele,dal Zoze,LVG ili Venger sto se tice ove sezone

                          Fazon je samo u tome sto je jedino Otac dobio otkaz
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Kane top5 napadac sveta, eto jbg rekao sam.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Moraće Čelzi da obuzda ovu Pochovu mašineriju

                              uz pomoć sudija afkors
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ne vjerujem da može iko da ih obuzda, prije par kola sam gledajući raspored (i uopšte njihovu igru već duže vrijeme) rekao da dobijaju sve utakmice i posebno posle ove pobjede sam još više ubijeđen da će i biti tako.
                                Sve je na Lesteru. Totenhem mi je gotivna ekipa ali oni će se boriti za vrh i narednih sezona, tako da nadam se da će Lester izdržati do kraja.

                                Comment

                                Working...
                                X