Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smešniji penal je svirao za WH, pogledajte snimak, čovek se bacio kao u vodu.

    Celo drugo poluvreme dva igrača WH rukama blokiraju Huta i Morgana kod prekida da bi Kerol bio sam u skoku i sudija ni jednom da dune faul u napadu, ali je zato jedva dočekao da svira penal kod blagog kontakta Morgana i ovog skakača u vodu.

    Penal nad Vardijem verovatno nije bio, ali ko još daje drugi žuti za simuliranje, mislim mora da bude očigledno da bi se dao, a ono nije bilo očigledno. Taj momenat je sve okrenuo, da nije tu sjebao stvar ništa od svega posle se ne bi ni desilo, lagano bi lisice zatvorile meč.

    Ako posmatramo samo današnji meč, Lester je pokraden, ali drago mi je zbog Akija, jer kad Lester na kraju digne pehar neće moći da kaže da je zbog sudija. Odluke u korist Lestera na ranijim mečevima su bile diskutabilne, sudijsko uverenje, ali ovo danas je bila oružana pljačka protiv njih.

    Comment


    • Meh, koliko je samo ovakvih situacija svirano u Vardijevu korsit ove sezone... meh... a kukaju na Mažića.. pa ovi su kriminalni, svi komplet!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        https://streamable.com/d5is

        Nije penal, nije ni simulacija.
        Penal svakako nije, jer Vardi ulazi u putanju Ogbone i pada, ali ne bih rekao da je namjerno pao, samim tim tesko da je simulacija.

        Vest Hemov penal uopste nije sporan, Smolingu je za drzanje Mitrovica sudjen penal, a vukao je i Mitrovic itekako.
        sigpic

        Comment


        • Ono ne može biti simulacija Vardija, jednostavno nije simulacija. Međutim, Mos je video situaciju iz drugog ugla (ne kao kamera iza gola, tj. mi), te je smatrao da kontakta nije bilo (Vardijeva noga ispred igrača VH-a; Mos misli da Vardi pada kao pogođen iz snajpera) i zbog toga se daje žuti karton.

          Relativno gledano, to nije greška. Mos nije mogao videti drugačije. Ali gledano samo činjenično stanje iz druge pozicije - ne može biti simulacija kada se spletu tri noge i naravno padne neko od igrača. Naravno, penal je kada sudija svira. Ostalo ne važi.
          Last edited by Crni Đorđe; 17-04-16, 15:41.
          sigpic

          Comment


          • Meni je ono vise faul Vardija u napadu, ne znam kako ono moze da se okarakterise kao simulacija. A onda svakako ne moze drugi zuti da dobije za to. Prilicno specificna situacija

            Comment


            • Pazi ako je video iz drugog ugla morao je onda da se konsultuje sa linijksim jeste da se ne vidi. Ali ako vec nije video kako je bio siguran u svoju odluku?!

              Ima na yt snimak i kada se gleda iz tog ugla sa ledja tj tv kamere izgleda kao da se bacio, kada vidis snimak ispred vidis da ima kontakta ali da je daleko od penala a jos dalje od simuliranja. Tako da je greska sudije i sto se loze "pozicionirao".

              Kako god, usrao je tekmu sa crvnim i to je to. Ovo ostalo je skroz nebitno. Vise je Lester ostao bez dva boda nego sto je WH zaradio jedan.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Pazi ako je video iz drugog ugla morao je onda da se konsultuje sa linijksim jeste da se ne vidi. Ali ako vec nije video kako je bio siguran u svoju odluku?!
                Nisam rekao da on nije video situaciju, već da nije video kontakt. Tj. video je situaciju bez kontakta i tako izvlači da je Vardi simulirao. Sto se tiče konsultacije, nije nužno da se konsultuje. Ako se konsultovao, to je mogao uraditi i putem radio-veze, tako da mi to ne znamo.

                Oko pozicioniranja, Mos nije mogao da se hologramski prebaci u šesnaesterac Vest Hema, tri sekunde pre toga je bio na dva metra od lopte, uz Morgana valjda, te ovaj gađa dubinskom Vardija. Tu je gde je, vidi se na snimku da se izvlači na stranu kako bi imao otvoren vidokrug, to je najbolje što je mogao uraditi.
                Last edited by Crni Đorđe; 17-04-16, 15:52.
                sigpic

                Comment


                • Ruku na srce previse ste ostrasceni. Ono je simulacija Vardija jer se prvo zabio u Rida a potom poskocio unazad u njega i pao. Jedino je mogao da svirne faul u napadu ali ima osnova za simuliranje, da li je za crveni vrv ne bi trebalo ali simulirao je. Penal za WH je dosudio prvo zbog Huta koji je gurao Rida a zatim ga dohvatio Morgan i gurnuo. Preturuju sa drzanjem u 16 i jednostavno se akumuliralo. Ako je tad dosudio penal dosudio je i Lesteru posle koji je manje bio penal ali to je to. Drzao je kriterijum ujednacen.
                  Last edited by mikisavic89; 17-04-16, 15:55.

                  Comment


                  • Kada Vardi ulazi u duel on se nalazi direktno iza njega



                    00:24 vidi se cak i kako se izlvlaci da bi video situaciju i to stoji nekih 20 do 30m iza njih dvojice. Morao je da bude blizi.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Da li je moguće da ovo nije svirao, a bilo tačno ispred njega.

                      https://www.youtube.com/watch?v=VrqNvzcFMF8


                      Pogledajte ovo, morganove ruke jesu na ovom bacaču, ali ga uopšte ne povlači, ovaj dobio padavicu, a WH penal. Da ga je povukao ovaj ne bi pao u napred, pao je kao da ga je Morgan gurnuo. Ne kapiram kako za ovu situaciju pričate da je čist penal

                      https://www.youtube.com/watch?v=gVopeDYxKag
                      Last edited by goku; 17-04-16, 16:00.

                      Comment


                      • Судија на нивоу Глођовића

                        Comment


                        • @miki jel penal Lestera za penal?!

                          Mislim iskreno me boli uvo, ali je ovde prica samo o sudiji. Ako je ovo simulacija sta bi ono Bentekeovo?! Mozemo do sutra.

                          Ali Arsenal prenosi Gojko. SPrdnja.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • @Limar kaki penal, smejurija. Ajd sad da ne redjamo situacije sve. Mene takodje bas briga i za jednebi druge. Mislim da je u toj situaciji pravio kompenzaciju jer Vardi nije bas bio za crveni, penal west hema, i ivde bio neki kontakt pa svirnuo. Za pristrasnost sam mislio za Vardi situaciju. Vecina se slaze da nije simulirao iako se vidi kako se koprca i skace. Meni je to simulacija ako nista drugo barem pokusaj neuspele.

                            Comment


                            • Zuti za simuliranje podrazumeva kaznu za pokusaj iznude penala, sto je Vardy ocigledno uradio. To sto je uspeo da bolje od ostalih dajvera pronadje kontakt i podmetne se pod protivnika, ne menja sustinu iznudjivanja - tako da je drugi zuti opravdan.

                              Ono posle je bio cirkus. Ako je faul na Reidu, onda je i Huth trebao da dobije faul. Caroll je samo kulminacija ostalih nesigurnosti Mossa. Upravo zbog ovih ljudskih oscilacija treba uvesti video pregled.

                              Comment


                              • Dosadna utakmica
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X