Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lester je igrao jedno takmičenje, jedan meč nedeljno, nekad zbog reprezentacija imali i po dve nedelje pauze. Sa koliko igrača su trebali da igraju?

    Smešna mi je priča da je neko zbog dopinga najbolji. Ako je doping prisutan, onda ga koriste sve ekipe. Svi žele da iskoriste sve prednosti koje postoje, niko nije naivan.

    Sad što se neka sredstva zovu dozvoljena, a neka nedozvoljena je posebna priča. Ista supstanca je u jednom sportu dozvoljena, a u drugom nije. Zatim, jedna te ista stvar je nedozvoljena, a pod drugim imenom je dozvoljena.

    Po meni je doping sve što se ne proizvede u loncu na šporetu ili u rerni ili što ne teče iz česme. Da rezimiram, svi se dopinguju, ali se ta sredstva zovu dozvoljena.

    Ne kapiram toliku zagriženost jednim stranim klubom, navijam i ja za Arsenal, i uvek ću navijati da uzmu PL kad se bore protiv Čelzija, Utd, Sitija, Liverpula, Tot, ali kad postoji šansa da se desi nešto što se ne dešava u sto godina, kakav bih ja problem sa sobom trebao da imam pa da navijam da se to ne desi ili da omalovažavam dostignuće najvećeg autsajdera ikada.

    Neko je ranije napisao da kad vidi ovaj Lester seti se onog filma "Rezerve" sa Džinom Hekmanom i Kijanu Rivsom, samo što su oni tada izborili samo plej of, a ovi autsajderi mogu da budu šampioni.
    Last edited by goku; 12-04-16, 08:01.

    Comment


    • Ja sam na početku mislio da se Aki sprda sa tim dopingom i glupostima ali sad vidim da je čovek ozbiljan i stvarno ne znam šta da kažem. I što je rekao brat Gojko volim i ja Arsenal i krivo mi je što nismo osvojili titulu u ovako lošoj sezoni ali ne treba ići iz krajnosti u krajnost sad , Lester je zaslužio titulu igrali su svaki meč kao da im je finale i treba im skidati kapu a ne tražiti neke izgovore tipa doping i loše sudije ..
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Jedino veće forumsko uživanje od čitanja bajki o sudijskoj protekciji Lestera, je čitanje bajki o dopingovanim igračima Lestera.

        Comment


        • Kako to sad kad Siti, Celsi, Junajted, Arsenal i Liverpul nisu ni blizu titule odjednom neki clanci o dopingu i finansijskim malverzacijama?

          Ako Lester nije zasluzio ne znam ko je, eno i onaj Novakovic kuka po Twitteru da je Totenhem jedini i pravi sampion. Smeta mu sudjenje za Lester a kad je Junajted dobijao po 7 penala u 5 tekmi objasnjavao je to psiholoskim padom Sitija.
          sigpic

          Comment


          • Nemam ništa protiv Totenhema, ali nadam se da će Lester izdržati. Njihovo osvajanje titule bi bilo najveće čudo u sportu a ne fudbalu. Samo da izdrže još, 3/5 pobjeda bar da izvuku, nadam se da im Junajted neće biti na putu.

            Comment


            • Jesam se ja sprdao na pocetku da su dopingovani, a onda izasao onaj trac da su fakat dopinogvani, pa sta cu moram sumnjati. A na pocetku sam se sprdao, isto ko sto se sprdam za budizam.

              Apsolutno nema dileme kod mene ako je osvoje da su je zasluzili. Nije liga sprint od 400m, kao LP, da te jedna greska u dvomecu kosta svega. Ovo je maraton. Treba znati igrati konstantno 8 mjeseci i na tome im svaka cast.

              A sada je totalno druga stvar sto ih ja ne mogu ocima. Ja ne volim bajke, one su za malu djecu. I opcenito mi se gadi sto su Lester, a posebno Totenhem u ovim pozicijama. Pozicijama da se bore za titulu.

              I Spudsi su nidje veze. Hladno su mogli izgubiti ovu tekmu sad protiv Mudonje, da se Mudonja nije pravio pametan i pokusavao da pokaze svima da je on izmislio fudbal.

              Al u svakom slucaju, ako moram da biram ko ce uzeti izmedju dva zla, biram Lester.

              A to sto sam im dao podrsku, ne znaci da mi je drago sto ce osvojiti. Gadi mi se pomisao da ce Wes Morgan dici trofej PL prije Mesuta ili Alexisa.

              Najtuznije od svega ovoga je da Arsenal nije ostao bez Cazorle, vjerovatno ne bi sada bili u ovoj situaciji, gdje traze kako da igraju fudbal 3 mjeseca u kljucnom djelu sezone.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma koji Totenhem. Troše godinama, menjaju trenere kako im dune.

                Jednostavno kada te hoće, hoće te. A Lester hoće. Iz prostog razloga što igraju fudbal.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1404643

                  Citao sam postove i naletio na ovo

                  Brat Kante sve 20 treba da ima !!!

                  Comment


                  • Ali i dalje mi je neverica da tim koji ima 7 bodova više u odnosu na drugi i 13 bodova u odnosu na treći može da ne "zaslužuje" da bude prvi. Nije to jedan bod, pa ih sreća pogledala, nego 7 i 13...

                    Novaković ima nekih dobrih tvitova ponekad, ali je smorio sa Sparsima žešće...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ljudi nemoj da smo budale. Ako se ne varam najviše pobeda i najmanje izgubljenih? Može sreća 2, 3, 10 tekmi ali celu sezonu? Glupa prica.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • A da je njihov tim u ovakvoj situaciji, nebi se moglo živjeti od njih i njihovih provokacija pardon radovanja. A pošto nisu onda samo traže razlog zašto nisu, samo traže razlog da bi osporili rezultat u ovom primjeru Lestera.

                        Trebamo biti ponosni što je pobjedio fudbal a ne nešto drugo. A mi se ođe svađamo ka neka đeca od 5,6 godina.

                        Comment


                        • Mozda Tottenhem igra najbolji fudbal, ali drugu polusezonu. Ako smetamo od 2. Septembra ne znam ni dali zasluzuju 2 mesto. Lester je najkonstantniji i sada su malo usporili ritam, samo 3-4 pogodaka manje od Tottenhema ako se ne varam. To nije ruzan fudbal.
                          Ja ne znam da je bio Tottenhem ili Arsenal (onako uzmem za primer, ajde i Junajted nek bude) oni bi se izgubili kao sto to rade stalno, ali Lester, sav pritisak na njih a oni odraduju mec po mec lagano, ni u jednom mecu ih nije uhvatila panika, kao da osvajaju svake godine pa je to rutina...

                          Comment


                          • Pričalo se da imaju lošu odbranu i da igraju na gol više, te da to nije održivo na duži rok. Ranieri zategao odbranu, 5 utakmica bez primljenog gola i sada se priča promenila, odjednom igraju antifudbal. Bodovi su jedini pravi pokazatelj da li je neka ekipa zaslužila titulu ili ne.
                            Od decembra se od njih očekuje neki pad forme međutim to se do danas nije desilo a ne verujem ni da će se desiti. Lester će najverovatnije biti šampion a to što se Novaković prosipa totalno je nebitno.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Kada neko spomene pojmove kao što su "antifudbal", "mesarski fudbal" i slično, zaista pomislim da nije izašao iz predpubertetskog perioda.
                              sigpic

                              Comment


                              • All of the tickets put on sale by Leicester for his last home game were sold in 90 minutes.
                                Some tickets for the last home game of Leicester went on sale at more than 18,000 € on the Internet!
                                Stavis hipoteku na kucu, kupis kartu za poslednji mec svog kluba=18000e. Osecaj koji mozda dozivis nakon poslednjeg zvizduka sudije, apsolutno neprocenjivo.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X