Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ništa bez bivše Juge
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Da li me zaebavaš da Krkić daje gol glavom, još sam kao duh...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sta se svadjaju tolko Hjuz i Klop?? Nemam zvuk na tv-u
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Ojo majstor!
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Mora Mensa u sredinu. Baš je prejak.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Najsmesniji su mi ovi sto pisu da Lester nije zasluzio titulu. A kako se to titula zasluzuje? Ne cek, znam odgovor na to pitanje - tako sto osvojis najvise bodova. Cao, zdravo.
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by miki7878 View Post
                Kabul je u ovim trenucima stigao na mesto odakle je Vardy postigao prvi gol. Profesionalna ekipa koja je od 60 minuta jednom presla centar i ostala totalno bez snage na svom terenu, a bori se za opstanak. O penalima sto se protiv Lestera ne sviraju necu ni da pricam. Ekipe kojima nista ne treba igraju sa 50% snage protiv njih. Mogu misliti na sta ce igra Celzija izgledati kad budu igrali. Ova trojica iz totenhema koji su igrali danas, cele se nedelje gadjaju sa izjavama kako ce pomoci totenhemu da bude prvak. Defo je imao jedan sut, i ta lopta se jos uvek trazi po sanderlendu. Kabul je posle utakmice dobio kiseonik da bi preziveo. A ovaj treci ne znam ni dal je igrao. Al ako ne moze totenhem neka bude taj Lester, iako uopste nije zasluzio.

                Comment


                • Samo 9, odnosno 13 bodova prednosti za Lisice u odnosu na `konkurenciju`...sramota da će uzeti titulu

                  Comment


                  • Kakva reakcija Mensaha

                    Sta promasi Lamela...

                    Comment


                    • Ajoj mila majko lamelo
                      Najslabija karika totenhema,jedini igrac koji nije ostvario napredak kod njih
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Mensah x2

                        Sent from my m2 note using Tapatalk

                        Comment


                        • ma bre prazne price..nisu zasluzili,jok ja sam sigurno..svi do jednog su zasluzili pocev od smajhela pa sve do klupe..
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Najjace je da jos Defo i Kabul treba da igraju za Totenhem.

                            Igrali su lose zato sto je tesko drugacije igrati u antifudbalu Fat Sama kojeg iole normalan takticar moze da procita posle 15 minuta prvog poluvremena i bez prethodnog skautinga.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako je uzme Lester, zasluzili su. Ali to ne mjenja cinjenicu da su ih sudije pogurale.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kakva je Timoti zver od igraca, pa decko moze da igra sta hoce.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X