Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Totenhem. On i Beraino i taman da lice na nesto.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Tise da ne probudis Benza spava u onom hotelu u Londonu sa 5 zvijezdica...ceka medicinski pregled
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Tise da ne probudis Benza spava u onom hotelu u Londonu sa 5 zvijezdica...ceka medicinski pregled
          A Kricovjak u Parizu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            A Kricovjak u Parizu
            Pomirio se ti vec da nema titule vidim ja (sto je najgore fakat nisam spavao sinoc i izgledam kao ovaj smajli)

            Cijelo ljeto euforija i sad jbg sta ces vidis i ti neces se tu hljeba najesti...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Tise da ne probudis Benza spava u onom hotelu u Londonu sa 5 zvijezdica...ceka medicinski pregled
              Ne pratiš na času, sutra uveče stiže u London a pregledi su u ponedeljak popodne

              A mi osvajamo titulu Sa Benzemom ili bez
              Last edited by Dejan78; 22-08-15, 20:44.
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • #tripleta
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Dajte glavonji jos 200 mil da potrosi, mozda zavrsi medju prva 4.

                  Comment


                  • Ma kakv LVG.

                    Citam danas da bolje da navijaci obrate paznju sta govori trenutnim igracima na treningu i koje su instrukcije igracima, nego na transfere.

                    Ne bi me cudio sad neki panic buy nekog prosjeconog igraca ili nikakav posao.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Daj ljudi šta spavate, šta vam je.. Imam neki osjećaj da će Lambert danas odigrati dobru utakmicu
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta li ce biti sa Celzijem, pitanje je. Ne lezi Pulis Murinju nikako.

                        Mogao bi neki zlobni iks da padne
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja sam omašio dosta ovaj vikend...
                          Ali mislim da pošto je u Čelskom vanredno stanje, dobijaju WBA.

                          Comment


                          • Berahino nije u timu WBA danas, znači u Tottenhamu je već. Lambert također na klupi, Rondon počinje utakmicu u vrhu napada

                            Mali Gnabry na klupi, nadam se da će dobiti priliku u nastavku, mogao bi biti još jedan od fantasy eksperimenata.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nije Bereahino u Totenhemu jos. Htio je da igra, ali mu Pulis nije dao jer nije mentalno 100% spreman.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Teško će Arsenal do titule,a i Čelsi kako se čini,videćemo kako će se Pedro pokazati,sky bet kaže da počinje danas protiv WBA,ali po meni moraju nešto da menjaju u dobrani,mislim da će Sanderlend i Aston Vila biti glavni favoriti za ispadanje,pa čak i Bornmut mislim da neće biti baš najbolji u PL,i da će se boriti za opstanak,naravno biće ih još tu,ali mislim da su ova 3 glavni favoriti. Navijao sam za Lester prošle god. da izbore opstanak,i uspeli si,i sada su odlično krenuli,naravno kao što Viško reče juče u emisiji teško je očekivati da oni nastave sa ovakvim rezultatima,ali svakako mislim da neće biti u zoni za ispadanje.. Sautempton mi se čini lošiji nego prošle sezone,pa ih i ne očekujem u prvih 10.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X