Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je neko placen po 50k funti po tekmi ja ocekujem da napravi te odluke. Ako to nije u stanju, zasto je placen toliko?

    Atomski fizicari moraju da naprave odluku u djelicu sekunde da li nesto da funkcionise na taj nacin i odgovaraju za tudje zivote ili hirurzi isto tako u djelicu sekunde donose odluke, pa su placeni manje od ovih celavih supaka.

    Ako je praksa da u 16 tercu stavis ruke iza ledja, stavljaj ih. Ne interesuje me. Igranje rukom je opstrukcija igre, a ako to radis, trebas biti kaznjen. Kratko jasno.
    Last edited by maliajnstajn; 10-04-16, 14:39.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Za formaciju i stil igre koji forsiraju, pored Vardija mora da igra Okazaki, jer jedini napadac koji ga moze zamjeniti je Ulloa. A on je spor za presing i kontre

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        I posle ceo forum navija za Utd protiv petlića....
        Zasto bih navijao za Junajted, pa Lester svakako osvaja, a ja ne bih imao nista protiv ni da Spursi osvoje, najsimpaticnija ekipa su mi.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ako je neko placen po 50k funti po tekmi ja ocekujem da napravi te odluke. Ako to nije u stanju, zasto je placen toliko?

          Atomski fizicari moraju da naprave odluku u djelicu sekunde da li nesto da funkcionise na taj nacin i odgovaraju za tudje zivote, pa su placeni manje od ovih celavih supaka.

          Ako je praksa da u 16 tercu stavis ruke iza ledja, stavljaj ih. Ne interesuje me. Igranje rukom je opstrukcija igre, a ako to radis, trebas biti kaznjen. Kratko jasno.
          Jesi siguran da imaju 50 k po meču, previše je to.

          Comment


          • Nije po mecu, po sezoni imaju oko 100k plus neki bonusi, zajebo se ja, a jos sad dolaze ovi novi ugovori, pa ce i njima plate skociti. I opet zaradjuju vise od vrhunskih hirurga i top naucnika.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nije po mecu, po sezoni imaju oko 100k plus neki bonusi, zajebo se ja, a jos sad dolaze ovi novi ugovori, pa ce i njima plate skociti. I opet zaradjuju vise od vrhunskih hirurga i top naucnika.
              Uzmi kitket...

              Comment


              • Evo ga Vardy, prekida post. Bravo majstori !!!

                Comment


                • Jedna prilika, go. Cao zdravo, daj titulu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • vardiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. .
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Kako je jednostavan. Kakvo samopouzdanje. Hladnokrvno. Nije realan čovek.

                      I što kaže ortak belac brzi od crnca odma izmena. Hahahahahahah
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Kakva lopta Popivode
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Popivoda lud. Ako ostane ovako zavrsena prica.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tak jbte

                            Comment


                            • Svaka čast lisicama... Baš mi je drago.

                              Comment


                              • Kakva lopta Popivode i rutina Vardya.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X