Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andy ubio danas, kakva tekma

    Comment


    • Jebote arsenal.

      Magarac im daje hetrik. Prvo krauc, pa ovaj idol.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kerol zvani tripletar

        Comment


        • Peti gol WH danas.

          Comment


          • Ako sam dobro video Belerin rano skočio? Plus Gabriel. Ovde se vidi koliko vam fali Cech. Jedan ako ne i dva gola bi odbranio ubeđen sam.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Koliko losa odbrana, bruka!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Kakva utakmica,kamion pepela narucen
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Kerol se zabrinuo da ne dovedu Ibru namesto njega hahah
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Tuga od Arsenala...citava sezona nam je slika i prilika ove utakmice...kada nama ovakav panj daje 3 gola sve ti je jasno...doveo bih Simeonea po cijenju da ne gledamo Evropu 2 sezone samo da nam usadi malo hrabrosti i da nam promijeni mentalitet...samo sto ne vjerujem u to a mislim da se Ozil ne bi uklopio u njegov stil igre

                    Comment


                    • Poleti ljubavi nocas je zadnji put, poleti Kerole na dobar centarsut...

                      sigpic

                      Comment


                      • Andyj dominirao u jakim tekmama. Dao Livciju, Chelseau, nama, namucio Unitedovu obranu. Jbga takva taktika uvijek upali, trpaj lopte na letecu tvrdavu i cao. Rijetko tko mu moze parirat u zraku, Bilic ima jeben adut s njim na terenu.

                        Comment


                        • Apsolutno sam sigura da West Ham igra protiv Uniteda ili Liverpoola i da ja ljepim ovakve provokacije da bi odavno bio u banani zbog trollanja . Inace Unitedovcima pohvala sto se vesele golovima tima koji im je konkurent za top 4. Lobotomija

                          Comment


                          • West Ham ove sezone na fizickom planu izdominirao sve top timove, igraju old school nogac u derbijima. Fizicki su full mocni, zato u manjim tekmama kad treba igrat nogac stekalo dok nije bio Payeta. Kako se vratio Payet dobili su vic u igri i poceli protiv manjih timova igrat nogomet, kad njega nije bilo mucili su se.

                            Comment


                            • Po zna koji preokret ove sezone

                              COYI
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ima vremena,ajde
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X