Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva igracina je Mahrez...
    sigpic

    Comment


    • Sta radi Wilson

      Jaooo sta je sada lloris odbranio na morgana skida asistenciju mahreza
      Last edited by Freshman; 22-08-15, 16:51. Reason: Koristi "izmeniti" opciju.
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Mahrez otkriće sezone
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Mahrez je Miću dva u najavi.

          Comment


          • Kakva kradja fantasy-ja Mahrez,iskusno od prvog kola u timu,pratio sam igru Lestera u pripremnim tekmama,i stvarno je izgledalo kao da je u odlicnoj formi,samo da to potraje i posle reprezentativne pauze.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kabaj u Runjavi su me uništili danas , nisam stigao da odgledam tekme bio na pecanju ceo dan ali ovo je katastrofa . Leicester kao Southampton prošle i preprošle sezone sad kad krenu top 5 klubova da im rejduju ekipu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                Mahrez otkriće sezone
                Ko je gledao Leicester prosle sezone, ne bi ovo rekao. Igrao je on vrlo dobro i prosle sezone, samo je sve palo u drugi plan jer su se Lisice grcevito borile za opstanak.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mahrez i Albrighton odlicni ove sezone,Vardy je izvukao prosle sezone Lester,ovu sezonu je solidan ali ceka se da zaigra bolje.
                  Zanimljivo da Kramaric ne dobija puno prilike iako je doveden kao veliko pojacanje i skupo,mada Okazaki je odlican za sada.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Dobro jeste igrao ali ne toliko kao ove sezone , sad je za tri kola dao više golova nego prošle cele sezone . Ja sam iskreno mislio da će posle onakvog otkaza Personu da budu u istoj situaciji kao i prošle sezone kad ono obrt totalni .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Dosao im Ranijeri covek koji je uspeo 2 puta sa Grckom da izgubi od Farskih ostrva
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Jenkinson me prodao, valja ga sad izbaciti
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Mitrović debitovao istinski. Ne znam šta bi rekao. Nije imao lopti. Deluje kao tenk. Uz pomoć 1 igrača iza sebe moći će mnogo više. Dosta se vraćao u odbrani. Vezuje po 2, pa i 3 odbrambena igrača.

                          Comment


                          • Burnley 1-0 Brentford
                            26' Keane


                            49' Hennings OFF, Vokes ON
                            73' Kightly OFF, Taylor ON
                            83' Jutkiewicz OFF, Sordell ON

                            Oko 15.000 gledalaca

                            Opet nekompletni igrali(bez 3 igrača), ali dobili smo. Debitovao Njemac Hennings, dok je istorisko Gray pojačanje bio na tribininama.


                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Dobro jeste igrao ali ne toliko kao ove sezone , sad je za tri kola dao više golova nego prošle cele sezone . Ja sam iskreno mislio da će posle onakvog otkaza Personu da budu u istoj situaciji kao i prošle sezone kad ono obrt totalni .
                              Niko ne spori napredak, samo ne mislim da je on neko veliko otkrice i da je ispao niotkuda i to ne nakon tri kola. Treba sacekati 10 meceva, i videti da li ce odrzati kontinuitet postizanja golova, prosle sezone mu je to najvise falilo. Odmah se moglo primetiti da je to ta vrsta igraca, sjajna tehnika, brzina i opasna levica, vrlo nezgodan za cuvanje, a i dalje je.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X