Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ja vidim Ranieria kako place na kraju sezone, a Vardy ga tjesi sa kesicom kokaina.
    A Pochetino podize trofej...
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Da vam pohvalim avatare, gospodin je Ranijeri, mnogo ljepse stoji od Vengera.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        A Pochetino podize trofej...
        I tu se ja tjesim uz kesicu horsa.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Zavrsio napokon MOTD

          Kuman ispizdeo na sudije,prvi put ga vidim ovakvog,to je cini mi se jedini trener koji je maksimalno bio smiren,znaci prvi put ga vidim da komentarise sudjenje.

          Nevezano za to,nas dragi prem postaje teska sprdnja,da ne kazem dno dna zbog tog cirkusa sa sudjenja,ajd uvek je bilo propusta al sad vise nije izuzetak,sad je pravilo da iz kola u kola mozemo svakakve propuste da vidimo.

          Mahom premovci pljuju primeru zbog valjanja i kmecanja igraca e sad mogu otvoreno da kazem da prem preuzima stafetu sa ovim cirkusom od sudjenja.

          Sto se tice Celzija konkretno,evo nama su Kostu kaznili prosle nedelje,mislim nije problem u tome,zasluzio je ali zasto odluku nisu doneli u nekom kratkom periodu nakon utakmice sa Evertonom,ma jok,oni su ga prvo oslobodili za onaj slucaj oko navijaca da bi ga dan pred utakmicu,a pazi ti kad je bila utakmica u FA kupu,kaznili zbog one situacije sa Berijem.

          Sta sad,trener dan pred utakmicu sazna da mu igrac kaznjen za incident od pre mesec dana.Bravo,svaka cast.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Fala vise bogu da nisam jedini da pljuje sudije povazdan.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja to nisam napisao,pricam generalno da je katastrofa sudjenje.Uopste ne zalazim u te teorije zavere i sta ti ja znam.

              Svaki intervju posle utakmice ne moze da prodje bez komentarisanja sudjenja,ko mi ne veruje nek isprati malo MOTD,isto svaka njihova analiza mora da se dotakne i nekih odluka sudija.

              Istina je da Aki malo preteruje sa njegovom kampanjom,ne branim ga,ne pricam o pojedinacnim slucajevima nego o losem sudjenju,ne samo za Arsenal,niko nije postedjen,jedino sto su neki izvukli deblji kraj.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ulice Lestera dobijaju ime po fudbalerima kluba
                Da odam i ja počast kafić ću da nazovem "Ranijeri i sinovi"
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • http://www.theplayerstribune.com/cla...remier-league/

                  This player Kanté, he was running so hard that I thought he must have a pack full of batteries hidden in his shorts. He never stopped running in training.

                  I had to tell him, “Hey, N’Golo, slow down. Slow down. Don’t run after the ball every time, okay?”

                  He says to me, “Yes, boss. Yes. Okay.”

                  Ten seconds later, I look over and he’s running again.

                  I tell him, “One day, I’m going to see you cross the ball, and then finish the cross with a header yourself.”
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Njega je Sautempton dugo pratio a i Realu su ga ponudili na tacni al su iskulirali njegovog agenta,fora nije bio dovoljno poznata faca
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Cudno bas, nisu se odrekli Makelelea nekad jer nije bio prevelika zvijezda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Vladane zvao sam danas IKOM da ih "davim" da ubace dodatne SK kanale

                          Moju sugestiju je zabelezila prijatna gospodjica Svetlana
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Koji kurac?

                            Cist crveni. Sudija picko.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Retko kad kenjam po sudjenju, ali ovo je crveni bez razmisljanja!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Elneny je igracina, kakav transfer

                                Comment

                                Working...
                                X