Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SBB + TTV imaju preko 60% trzista u Srbiji, naravno da je SK mnogo dostupniji od Arene, a sad su Arenu izgubili Ikom, kao i Orion, do je Posta ostala bez SK kanala. Ikom ce vrlo brzo dobiti dodatne SK kanale. U terminu subota u 16h sati samo jedna utakmica moze da se prenosi na kanalima koji su na satelitu, pet Arena je isto na satelitu, a petu Arenu je do prije tri mjeseca imao samo Telekom u Srbiji, tek u poslednje vrijeme su i ostalim operaterima dali.

    Po novom ugovoru isto ce samo jedna utakmica moci da se prenosi u terminu subota 16h na kanalima koji su na satelitu. Liga je tako odlucila i tu je kraj.

    Tako da ne pije vodu ta prica da ne moze da se dodje do SK HD npr. kanala, jer svako moze da uvede Total Tv, isto kao sto svako moze da uvede Polaris. U Totalu je SK1, SK2, SK3, SK HD, SK1 HD, SK2 HD, SK3 HD i SK HR. U Polarisu je AS1, AS2, AS3, AS4 i AS5.

    Isto tako ako vecina moze da uvede Telekom, onda vecina moze da uvede i SBB D3i. Ali ljudima pare na Balkanu ne rastu na grani i nije bas lako mijenjati operatera, sama instalacija kosta, vezes se ugovorom na barem dvije godine.
    sigpic

    Comment


    • Au,hvala na toj informaciji za IKOM

      Ako dobije dodatne SK kanale onda mi je apsolutno sve jedno ko ce prenositi

      Uzgred,ne znam cemu odma "napad" (deo za pare na grani),ja licno ne trosim pare na cigare,kladionicu,platicu instalaciju,nije da treba stan da kupim,tolko li je problem da za ono sto platim dobije celu uslugu a ne pola.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Nije to napad, to je fakat. Ja npr. televiziju imam samo zbog sporta, filmove i serije ne gledam na TVu i sto se sporta tice pokriven sam maksimalno, ali sam svjestan da ne mogu svi da placaju dvije kablovske da bi imali sve sportske kanale, a to je danas potrebno, svidjalo nam se ili ne.

        U Polarisu mozes da ne placas njihov osnovni paket vec samo 500 dinara za Arenu, ali opet moras da platis instalaciju od nemam pojama koliko, pretpostavljam 50 eura, a i nemaju kanale u HDu, jer je meni sad vec sve u SDu negledljivo. I to je opet pet eura za pet kanala, ljudi vole da imaju po 100 i kusur kanala, a to ce dobiti u Totalu za 10 eura npr, a tu onda imaju i SKove i ESove, Foxove, domace kanale, regionalne i sl. jer ljudi ne gledaju samo sport, to sto mene na TVu interesuje ne interesuje siroke mase, jer su RTS, Pink i Happy najgledaniji. Farma ima milion puta bolje rejtinge nego svi kablovski kanali da se skupe, a djeciji kablovski su npr. najgledaniji, gledaniji od sportskih.
        sigpic

        Comment


        • Ja nemam nameru da se raspravljam sa tobom na temu Arena vs SK i sve ostalo sto ide uz to

          Meni samo nije jasno zasto bi neko ko ima samo 3 SK-a,navijao da SK ponovo uzme

          Normalno,bio bih prezadovoljan ako SK produzi a meni IKOM ubaci i ostatak kanala
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Evo ga Pato
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kako se bori da sakrije radost hah

              Bravo tim
              Last edited by Avramovic; 02-04-16, 13:11.

              Comment


              • Mikel brat. Saburo nevera
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Sta prica Loncarevic,prvi gol RLC za prvi tim Celzija ? Zar nije vec dao ili sam ja prebacio nesto.

                  Comment


                  • Zasto nema Williana?
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Dao je prvi gol u kupu ako se secam, a mislim da se secam.
                      Vilijan ima povredicu neku, kao i Kejhil, Teri, Azar.

                      Comment


                      • Sesk danas kao onaj sa početka prošle sezone.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Celzi sraman. Al dobro fali im pola tima. Valjda ce se uozbiljiti kad dodju one ozbiljne tekme.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pato, Pato, Pato
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Sraman a igraju bolje opet nego kada su im svi zdravi . Bravo za Pata. Jel mu se piše i asistencija?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Sramni smo cele sezone. Jedino me raduje kad vidim ove 'klince' kako djuskaju.
                                U jednu ruku jedva cekam kraj sezone, a u drugu plasi me sta cemo uraditi u prelaznok roku i da li cemo opet biti konkurentni za titulu.

                                Brafoo Patooo

                                Comment

                                Working...
                                X