Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo Arsen cuva za crne dane

    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Samo Arsen cuva za crne dane

      Potrosio sam mu ja penziju na menadzeru zato

      I opet u plusu 100m i opet najbogatiji klub na svijetu.

      Menadzer Aki
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ajde vise subota i 13 45. Smorio sam se kao rezervna guma sa repkama. Cak sam i tenis poceo da gledam
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Ajde vise subota i 13 45. Smorio sam se kao rezervna guma sa repkama. Cak sam i tenis poceo da gledam
          Čuj počeo, znam te ja dobro. Stavljaj Novaka na avatar
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sad tek videh da neće biti PL-a sutra u 16 na prva 3 kanala...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • A na SK3 Zvezda Darusafaka snimak

              Sta je sa ljudima?!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Sad tek videh da neće biti PL-a sutra u 16 na prva 3 kanala...
                A ja sad videh da ce na parketu sledece god. igrati australian open u tenisu dodje ti na isto, zaobilaziti internet na danasnji datum u sirokom krugu
                Last edited by Jack; 01-04-16, 12:08.
                sigpic

                Comment


                • Mislim da se ovi ne šale...

                  Dobro, ima Atletiko - Betis na SK2, ali opet...bez PL-a subotom u 4 kad ima toliko utakmica...bezv...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ima prenos na SK HD Vest Hem - Palas, taj kanal je na satelitu za razliku od dodatnih. Tu su stavili PL ove nedelje, Moto 3 je dobio prednost na SK3
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako otkupe PL, opraštam im svaku subotu u 4 do kraja sezone...

                      Moto je na 2 kanala. Mogli su ovaj od 17:35 na SK3 čisto da pomere prenos za 10 minuta dok se ne završi utakmica, ili da daju multiprenos sa onim malim prozorčićem, al ajde...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sve je u redu sa tim terminom, eto ide utakmica na SK HD koji je na satelitu, F1 mora na SK1 da ide, a tim botovskim pricama po forumima ne vjerujte previse, iskoristice i ovu situaciju sto nema PL da malo spinuju kako je PL otisla na Arenu. Znace se vrlo brzo zvanicno sve oko PL.
                        sigpic

                        Comment


                        • Daj Boze da je samo apvililili

                          Daj satelit Vladane
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Satelit je 16 istok, ali je kodiran za Total, posto imam HD paket imam i SK HD u sklopu tog paketa
                            sigpic

                            Comment


                            • Bjez jado Nemoj da me nerviras
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ne znam sta imas od toga da podrzavas SK u toj borbi za TV prava

                                Bitno je da se prenosi,sad ko prenosi,osim ako ti posao/zivot ne zavisi od toga ne znam zasto bi navijao samo za jednu stranu.

                                Ja kablovsku tu i takvu drzim samo zbog SK,predje li prem na Arenu,idem u Telekom i tolko,prosto i jednostavno.

                                Na drugu stranu(objektivno),nije mi neka razlika u ceni,cak mi je mozda i bolje da prenosi Arena zato sto bi onda sigurno imao u datom paketu svih 5 dok se ovde vecito moram jebavati sa tim,dal i sta prenose na SK 1, 2 i 3.

                                Problem je u tome sto ogroman broj ljudi ne moze da dodje do SK HD , 4 , 5 i 6 ,nije problem uopste u parama,jednostavno nema tih kanala u ponudi.

                                Ne kazem da sam nesto ostecen debelo zbog toga al evo sad bih radije gledao WH-CP nego li AM-Betis,nije to trn u oku,to je par utakmica za celu sezonu ,fazon je samo u tome sto bih i tih par utakmica verovatno gledao na Areni.

                                Na kraju krajeva,ionako planiram da pazarim satelit do kraja godine,pa se i ne opterecujem tolko.

                                Valjda trebas da gledas kako je tebi licno najbolje,koja je poenta u tome da navijas za jednu kucu ako na taj nacin ne mozes sve da gledas,mislim jbt ti njima placas,ne oni tebi.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X