Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravio sam za Felainija, odmah Erera umesto njega. Ni u jednom univerzimu ne moze biti bolji Januzaj od Erere. Otresli su ga svaki put u duelu

    Comment


    • Gagi,Felaini i ovu utakmicu propusta zbog suspenzije ..

      Dobro smo krenuli i umesto tad da ih nacnemo i mozda postignemo 2-3 gola ,na kraju zamalo ga primimo od Mitrovica.
      Depay jedini pokusava napred ,mada je ponekad bio sebican ,Januzaj nekako olako pada ,a Mata je i dalje spor u nekim situacijama.Imamo ih ,samo da ga neko da i da sutnemo neki put ...

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Jel zna ovaj Januzaj nesto sem da padne ? Izvaditi ga odmah na poluvremenu, Fela ili Erera umesto njega.

        A Depaju udriti 2-3 samara, da se opameti i da dodaje.
        Od ove ofanzivne četvorke, uz Matu je najbolji. Ne znam gledamo li isto.

        Kako je brat povukao loptu kad je izbacio Memphisa 1 na 1 sa golmanom. Baš napredovao ove sezone, vidi se to. Fela je suspendovan još jednu utakmicu.

        Comment


        • Šta vam je bre, znate LVGa i njegovu sreću. Metnućemo nekim čudom jedan i ćao đaci

          Neverovatno je da Ander nema mesto u startnoj postavi, stvarno žalosno

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Od ove ofanzivne četvorke, uz Matu je najbolji. Ne znam gledamo li isto.

            Kako je brat povukao loptu kad je izbacio Memphisa 1 na 1 sa golmanom.
            I cora koka zrno ubode

            Ma svaki duel je izgubio, jebes to sto je povukao jedan napad.

            Runi meni danas 3 puta bolji od sve utakmice do sada, vidi se razlika odmah, jos da mu nameste koju ...

            Place mi se zbog Erere, on treba da trazi raskid ugovora, cuj da jedan Januzaj igra pre njega, o majko

            Comment


            • Stvarno ne znam sta gledate? Januzaj odlican bio kakvo padanje, s ledja ga oborili 2 puta od cega jednom prednost sudija pustio. Odlicno prvo pol steta sto nije dat gol. 6 suta u okvir gola plus Runjavi u liniji za gol no ajde mozda milimetri...

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                Kakav je Mitrovic napadac, kontam da bi on kod Murinja eksplodirao. Ako se bude dobro pokazao Murinjo ce ga uzeti sigurno.
                Sem Drogbe i Dijega Milita ja nešto ne mogu da skontam koji je to napadač kod Žozea eksplodirao.

                Comment


                • Drogba je vala dosao kao igracina, lomilo se pola Evrope da ga dovede.

                  Sto se tice Uniteda, igrali su pretkolo LP, da su dali go u prvih 20 minuta pobjedili bi, ovako mozda cak i izgube, ako sad ne kapitalisu pritisak koji ce napraviti u prvih 10 minuta drugog poluvremena. Jednostavno, vise nece biti ostrine u igracima, nisu jos spremni da igraju 3 tekme u 10 dana
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • herera i young umesto mata i januzaj i bice dva brza gola
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Drogba je vala dosao kao igracina, lomilo se pola Evrope da ga dovede
                      Ako tako gledaš onda je i Milito napravljen igrač, odlično igrao u Saragosi i Đenovi pre Intera.

                      Comment


                      • Ne kazem da bi Murinjo od njega napravio boljeg igraca, tipa tehnicki, takticki....nego bi njegovu energiju i temperament iskoristio i iskanalisao na pravi nacin, pogotovo sto on voli takve ubice u napadu.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • A jebiga Drogba je bas bas eksplodirao u toj sezoni prije nego sto ce preci u Celzi
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ovaj depay dva puta jedva do prvu stativu ubaci
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              A jebiga Drogba je bas bas eksplodirao u toj sezoni prije nego sto ce preci u Celzi
                              Dobar je bio i Kežman.

                              Comment


                              • Vakov slobodnajk ranije rooney pretvarao u gol sada i to izvodi depay Previse slobodu
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X