Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Decko je majstor, takvih majstora danas bas ima malo, a ovde se poredi sa Eriksenom i Sigurdsonom, sramota. Kontam da je igrac Junajteda, da bi se poredio sa Messijem i Ronaldom...
    Jok, da je igrač Junajteda završio bi gde i velemajstor Nani, da se igra Messija po Portugalu i Turskoj.

    Comment


    • Bas zeznut raspored za Sparse. Ako iskiksiraju ova tri naredna kola, zavrsili su sa titulom. Videcemo ima li snage Lester za ovaj nimalo lagan raspored. Arsenal ako dobije naredne 4, uz neki kisks Lestera, ima sanse, mada ako bude odlucivalo poslednje kolo, Celzi lagano pusta Lester.

      Comment


      • Ladno mi je trebalo tri dana da izvalim ko je analitičar u telu Joakima Leva Nema nade nema diskusije titulu uzima čika Ranijeri i sinovi Serije A
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Pocho bi osvojio da ima Sitijev raspored, najlakse dobijaju manje ekipe. Ovako ce Ranijeri konacno do titule i realno je zasluzio bar jednu u karijeri.

          Sada se ispostavlja da je mnogo bitan bio medjusobni duel na WHL kada je Lester imao 3 tekme bez pobede i ocekivalo se da Totenhem rutinira. Nisam gledao tekmu jer je u isto vreme bila LFC-ARS, ne znam kako je mec tekao ali ocigledno mnogo bitan gol Huta iz prekida u 83. + u prvom mecu je Totenhem poveo u 81. i primio gol u sledecem napadu. Kad pogledas to je taman ta razlika jer obe ekipe dobijaju u manje-vise istom ritmu i podjednako su sigurni.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Slucajno mi izaslo ovo video na yt


            (Pola je protiv Junajteda, al nema veze )
            Koliko emocije ima ovde, kako da ne zelis da uzmu tu titulu
            To je bilo iz prosle sezone bas na tom utakmicom sam napisao da je dobar igrac bice nesto njega.

            Comment


            • Originally posted by DeMoN17 View Post
              To je bilo iz prosle sezone bas na tom utakmicom sam napisao da je dobar igrac bice nesto njega.
              Da da, prosle sezone je bila. Ta prokleta utakmica, igrali smo brzo i lepo za oko, i kad je primio 5 komada od te utakmice Van Gal posto ultra ziheras

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Moje pitanje je da li ijedan od njih ima epitet prave 10-ke ? Eriksen iako ima bruku kreiranih sansi, preko 50% tih sansi je doslo preko centarsuta i sa krilne pozicije, pogotovo prekidi, dokazujuci kakvu nogu ima, ali ne bas i viziju, pitanje je i kako okarakterisati tu "viziju" i kreaciju u polju, valjda Ozil treba biti neki pandan i parametar, pa na osnovu njega gledati.
                Prava desetka je danas žestoko ugrožena vrsta. Ozil je umetnik. Što se mene tiče jedini koji mu parira ove sezone, čak bih mu dao i za nijansu bolju ocenu ove sezone, je Payet. Individualno opasniji po gol za razliku od Mesuta i ima veći uticaj ako je na krilu. Naravno, zavisi sve od instrukcija, tima i saigrača, možda bi se Ozil slično snašao sa manje poseda i više prostora, ali mislim da ostaje ispod Payeta u finishingu i šuterskim slobodnjacima. Nema spora da su obojica izrešetali sezonu na world class nivou. De Bruyne ima potencijal da se umeša, ali on je daleko direktniji i ima slabiji taj lucidan trenutak pa ga ne bih ubrajao u istu rasu još uvek.

                Comment


                • Ozil je ove sezone crtao sanse. Crtao. 110 sansi kreirao, a samo 20 ak je pretvoreno u golove. Da ima ispred sebe ove sezone Pipitu ili Suareza imao bi 50 asistencija hladno i sad bi se tripleta slavila.

                  Ali i Payet objasnjava neke stvari ove sezone, bez pogovora.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Pep Guardiola has no Manchester City break clause

                    Pep Guardiola will be Manchester City manager next season even if the club do not qualify for the Champions League.

                    The Bayern Munich coach has signed a three-year contract to succeed Manuel Pellegrini this summer.

                    Sunday's defeat by Manchester United has put City's top-four place in doubt, leading to discussion over whether Guardiola has an escape clause.

                    But BBC Sport has learned no break clause exists, so the 45-year-old Spaniard will join in July as planned.

                    Sunday's defeat means City are in the fourth and final Champions League qualifying slot, a point above West Ham and Manchester United.

                    All three teams have played 30 Premier League games.

                    Former Barcelona boss Guardiola has never coached in the Europa League.
                    A voleo bi da Arapi završe 5i više nego išta...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Zar stvarno neko poverovao u tu pricu o klauzuli ?
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Cim je objavljeno zvanicno zna se da je zavrseno, ali klauzule sigurno postoje raznorazne, previse je novca u igri i sve strane ce se obezbijediti sigurno.

                        Medjutim samo objavljivanje tako rano da je on novi menadzer, je strasan pucanj u koljeno bio za Siti, a minuti su dijelili i Bajern od ispadanja u osmini, pritom im je Borusija samo na pet bodova.

                        Ono sto mora da brine Gvardiolu je to sto mora 10 igraca odma da zamijeni, to je zajeban posao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kraj ove i sledece sezone za Vest Hem, Paje pokidao ukrstene ligamente koljena
                          sigpic

                          Comment


                          • Au jebem ti zivot koliko taj momak nema srece, kao i ceo WH A bio bi i u ekipi za EURO 99%...

                            Comment


                            • Mozda i nije, preplavila je informacije tw i da je stiglo sa Vest Hemovog sajta i twa, ali tamo nema nista sad sam gledao, nadajmo se da je laz, potreban je fudbalu, Vest Hem i Francuskoj.

                              A i nestvarno bi bilo da posle Fekira i drugi francuski majstor pokida ligamente na okupljanju reprezentacije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sad gledam po twiteru, priča se da je fake. Iskreno se nadam da je tako. Velika greota da se ova mađija povredi...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X