Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno se nadam da ispadaju i Sanderlend I Njukasl.

    Comment


    • Slucajno mi izaslo ovo video na yt


      (Pola je protiv Junajteda, al nema veze )
      Koliko emocije ima ovde, kako da ne zelis da uzmu tu titulu

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Preteške utakmice ima Totenhem, čisto sumnjam da će osvojiti titulu. Arsenal ima lakši raspored od Lestera, ali je sve u Lesterovim rukama.

          Comment


          • Lester treba da dobije Sautempton, Svonsi i Everton i osvojio je titulu.
            sigpic

            Comment


            • Arsenal moze sve da dobije, jedino me brine gostovanje W.Hamu, a i gostovanje u Sitiju, koliko god oni bili raspad trenutno mi ne znamo sa takvima(uzeli smo svega 2 boda liverpulu ove sezone, 3 Junajtedu i najveca blamaza 0 celsiju...).

              Ja i dalje verujem u to da Arsenal moze do titule iako nimalo ne zasluzuje.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Meni je samo vazno da gravitacija odradi svoj posao i namjesti Spudse ispod Arsenala.

                Sto se titule tice, Lester je osvojio titulu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Meni je samo vazno da gravitacija odradi svoj posao i namjesti Spudse ispod Arsenala.

                  Sto se titule tice, Lester je osvojio titulu.
                  Bogme plasim se da ce gravitacija da zakaze, navijam za protivnike spudsa kao da arsenal igra,kud se koj k... bas oni nadjose tu,nit mogu da navijam za lester ko covek,jer jel te jos smo u trci valjda,a opet tu totenh.ceka ako lisice kiksnu,,ah da mi je da vidim taj maj i zadnje kolo,,bilo bi mi lakse,valjda
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Jack View Post
                    Bogme plasim se da ce gravitacija da zakaze, navijam za protivnike spudsa kao da arsenal igra,kud se koj k... bas oni nadjose tu,nit mogu da navijam za lester ko covek,jer jel te jos smo u trci valjda,a opet tu totenh.ceka ako lisice kiksnu,,ah da mi je da vidim taj maj i zadnje kolo,,bilo bi mi lakse,valda
                    Gravitacija ce odraditi svoje. Kloppara ce vec da poravna racune u iducem kolu. Profesor Baltazar ce valjda bod da im otkine, kao i Hiddink. Mi samo treba svojih 8 tekmi da pobjedimo i da se ne brinemo previse o gravitaciji.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Necete dobiti Vest Hem i Siti Van Gal ce pomoci oko Totenhema, rekao sam ti vec.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako se Cazorla oporavi do WH, to ide pjeske.

                        A do Citya ce i Walcott uci u formu, mora covjek na Euro da ide, jebiga sad nije samo plata na stolu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • NAvijacki Arsenal osvaja titulu,samo da se ne okliznu sa west hemom...totenhem ima iste sanse kao i arsenal sto ne valja
                            Lester cim odigra nereseno ili pukne,porasce napetost i samim tim mogu da vezu 2-3 tekme sa 1 ili bez i jednog boda,a i takav ih raspored ocekuje da ne mogu da garantuju da ih sve mogu gaziti..

                            Comment


                            • Arsenal ce da dobije Vest Hem, ali će da se oklizne onde gde se najmanje nadate kao i obično.

                              Comment


                              • Titula bi već mogla biti na putu ka Lesteru posle 33. kola.

                                S druge strane, Lester će poslednja dva meča imati protiv ekipa koje se, verovatno, neće boriti za bilo šta, te im i to može ići na ruku. Sve je na njima, a pokazuju da znaju da se nose sa pritiskom i igraju kao šampionska ekipa. Pet bodova može biti previše na sedam kola do kraja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X