Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaaaaaaa........trans

    Comment


    • E ebo Liverpul, ja tek sada vidim da nije 2:0 . A nista, navija se onda da Gal preskoci Siti

      Comment


      • Koliko je malo potrebno Mitru da postigne gol. VOlim coveka kao da mi je brat rodjeni. Daj Boze da Rafa napravi zver od njega!

        I sad se povredi.

        Kakav brat! Kako gura doktore
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ovo je potpuno poraz Kloppa, ovakav pad i ovako lose izmene, ne znam sta je hteo sa Skrtelom.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mozda ubacio Skrtela da mu objasni zasto je Flano kapiten.

            Comment


            • Tom uvek originalan

              Kakav je brat Mitre

              Sent from my G3 using Tapatalk

              Comment


              • Sta bi Galu da izbaci iz postave svog ljubimca rasnog Felu ?

                Comment


                • Brutalne tekme. Sada Van Gaal dize City iz letargije.

                  B'mut rasterecen. Nije iskljuceno da im to da krila da pomognu Lesteru.

                  Comment


                  • Jbte, dal ovo stvarno izgubismo. Kako nas Sveci vratiše u realnost....boom!

                    Mora Junajted da iskoristi ovaj duo Mangala/Demikelis u odbrani. Pogotovo što je i Ture ispred, a on kad ode napred, nema njega u odbrani ni u tragovima...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nisu nas sveci vratili u realnost, od njih smo realno mnogo jaci. Mi smo danas izasli sa Allenom i Flanaganom, koji realno ne zasluzuji ni mesto na klupi. A i vidi se umor kod nekih igraca, Can, Lallana i Kutinjo su mnogo pali, tacno se vidi da nemaju snage. Ali Skrtel i Flanagan su se pobrinuli da ih vratimo u zivot...
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Slažem se Piksi, mnogo bi lakše bilo da igramo nikako, pa ajde izgubiš ali ove smo imali na ziceru bez obzira na Flana i Škrtela...., još Minjole penal skida na 0-2
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Nije izdrzao Big Sam, a taman sam htio da kazem dajte mu klupu Reala.

                          Nestvarno sta je Liverpul uradio, Mane je majstor tu nema price.

                          Siti izlazi sa Sanjom, Mangalom, Demikelisom i Klisijem, odbrana preslaba i za timove koje se bore da opstanu, a ni to nece biti dovoljno Junajtedu da ga da
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislio sam realnost što se tiče borbe za top4. Ovo je moralo da se dobije da bi ostali u trci, pogotovo što Siti igra protiv Utda sad.

                            p.s. Vladane, 2 ćete da muljnete, samo gledaj...
                            Last edited by z0La; 20-03-16, 15:43.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma koja borba za top4, tebi igraju u prvih 11, Flanagan i Allen. Bar sledece sezone nece imati evrope, pa ce svaki mec igrati najboljih 11, a ne najodmornijih. Sad bar moze da odmara igrace za Dortmund.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment




                              • Brat Mitar
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X