Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto rece Vlajko, ja se nadam Lester, Tottenhem i Bilic direktno u LS

    Comment


    • Prelijepa ce biti prica kad iduce sezone i Lester i WH ispadnu iz lige jer igraju 17 takmicenja i imaju pola ekipe u reprezentacijama.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sta ja imam sa tim sto se oni bori za to 4to mesto?

        Comment


        • Neka ispadnu iz lige sledece sezone(a nece, bice TOP 10 sigurno), samo neka ove osvoje i lupe samarcinu velikanima i povrate svima nadu da ne igraju imena na dresovima, da to nista ne znaci, samo je teren bitan. No, nista se nece promijeniti i ako osvoje, bogati ne uce na primjerima i lekcijama siromasnih

          Originally posted by Ser Gagi View Post
          Kao sto rece Vlajko, ja se nadam Lester, Tottenhem i Bilic direktno u LS
          Tome se ne nadam, ali je moguce. Nisam bas siguran koliko bi bilo dobro za Engleze i koeficijent.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Prelijepa ce biti prica kad iduce sezone i Lester i WH ispadnu iz lige jer igraju 17 takmicenja i imaju pola ekipe u reprezentacijama.
            Koga boli kurac za sledecu sezonu? Za ovo sad se zivi.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Casiraghi View Post
              Koga boli kurac za sledecu sezonu? Za ovo sad se zivi.
              Njih i njihove navijace.

              Lesteru sto se mene tice zelim da ispadne.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ti si Aki puko skroz.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • @Vlajko

                  Briga mene za koeficijent. Neka igraju svih 3 ekipa jer su to zasluzili, makar ispali i iz grupe u LS.

                  A ako Junajted nije sposoban biti TOP3 ekipa u Engleskoj (pod uslovom da izgube to 4. mesto koje vodi u LS), onda ne zasluzuju ni da je igraju

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Njih i njihove navijace.

                    Lesteru sto se mene tice zelim da ispadne.
                    Ocajan si u zadnje vreme.

                    Bilic nece ispasti sigurno a Ranijeri moze da ukanali ali mislim da nece ispasti. Ja da sam na njegovom mestu osvojio bih ovo i otisao u penziju, od ovoga ne moze jace, FM sezona iz snova.

                    I da ispadnu, bice Mou, Pep ili Klop prvi a Venger 4. eventualno 3. i opet repriza Porodicnog blaga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Moze Grcka da osvoji Euro, tri utakmice u grupi da se prodju, pa onda tri utakmice nokaut faze, to je ogromno dostignuce, ali moguce, postoji sansa, sreca, poklope se neke stvari. Ali zato na 38 kola, na maraton srece nema, nema otvaranja, nema lazi i prevara. Atletiko je maltene cudo napravio kad je uzeo titulu ispred Barse i Reala, ali to je nista, nula prema ovome sto Lester radi. Lester je pravo, istinsko cudo. Lester je prica o Davidu i Golijatu, Lester je Adidasov slogan, impossible is nothing.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Ja da sam na njegovom mestu osvojio bih ovo i otisao u penziju, od ovoga ne moze jace, FM sezona iz snova.
                        Tako će i da osvoji, kiksao namerno par puta da ne provalimo da koristi save i load po par puta pre svake tekme.

                        Comment


                        • Ja bih odmah potpisao titulu za LFC i da ispadnu odmah sledece sezone, i to pricamo o jednom da kazemo velikanu.

                          E sad zamisljam sta bi navijac Leicestera dao za titulu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • [VINE]idr15W6Txj0[/VINE]

                            seksualna tenzija između Hutha i Danna.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Idemo Alan Pardeux
                              Pardeux je rešen.

                              Ko je sledeći?

                              Spoiler
                              Očekujemo podršku za Kumana. Nemoj nas razočarati.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman View Post
                                E sad zamisljam sta bi navijac Leicestera dao za titulu.
                                Ne znam sta bi dao navijac Lestera, ali iz svojih izvora znam da bi Aki dao bubreg i ajfon da Lester tu titulu ne osvoji

                                Comment

                                Working...
                                X