Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gokara
    Aki daj i meni malo te droge.

    De si mene povezao sa vinjakom pored Gangare kojem su izgleda Lepe žene svuda pored mene došle glave jer nestao bez traga.
    Rece brajki par puta Gokara brat, pa reko bratski ubijas tugu
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Lester nastavlja sigurnim korakom.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ne navijam za Totenhem, ne do bog.

        Ja stojim pri svom. Arsenal 9/9 tekmi do kraja pobjedi, osvaja titulu, ali se to nece dogoditi. Ali necu da oni kostolomci i padavicari osvoje. Necu nek se jebu.

        A nece ni Pocetino osvojiti, previse je smotana ekipa Spudsa. Generalno na kraju ce se svesti na to da ce City uzeti titulu.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Procitaj ostatak recenice
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mozete vi dizati Lester u nebesa nece oni videti titulu... Titula ne ide nigde iz Londona.

            Comment


            • Sad ide gostovanje raspalom Palasu, njih dobijaju lagano, dolazi im Sautempton u padu forme, i to ce lagano, a onda idu Sanderlendu, tu im je i bod dobar.
              sigpic

              Comment


              • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage..._-Imageandlink

                Ja cu poludit
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Sad ide gostovanje raspalom Palasu, njih dobijaju lagano, dolazi im Sautempton u padu forme, i to ce lagano, a onda idu Sanderlendu, tu im je i bod dobar.
                  Samo da ne gube (a tu je dokazano da ne gube mečeve jednostavno). Pet bodova prednosti je mnogo na osam mečeva pre kraja. Totenhem će imati podjednako komplikovane mečeve, ove cave na trećem mestu i nisu bile ozbiljan konkurent, dok Pelegrini misli samo na LŠ.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pet bodova bi moralo da bude barem osam nakon tri naredna kola. A osam bodova pet kola do kraja je maltene tri utakmice prednosti, sto je ogromna prednost. Ne izgledaju kao neko ko ima pritisak, igraju svoju igru, iako u PL nema sigurnih bodova do poslednja tri kola bi mogli da rijese sve i pored barem na papiru nimalo lakog posla.

                    Totenhem mora da dobije sledecu, onda Liverpul i Junajted, tu mogu do sest, dva, jedan ili nula bodova, sve je u igri.

                    Arsenal i Siti su bas daleko trenutno i to im mora predstavljati neki pritisak. Arsenal kad igra tih 10-ak minuta to izgleda dobro, mada mislim da su bezmudi potpuno, bez ikakvog karaktera. Siti je vec ispod svakog nivoa. Venger i Pelegrini nisu neka mudovista, ustvari nisu nikakva, ali ovo sto Siti radi je ispod svakog nivoa. Takve igrace imati i ovako igrati je katastrofa. Mozda Klop uzme cetvrto mjesto ispred jednog od njih. Nije ni Poketinu zagarantovan TOP 4 i pored svega.
                    sigpic

                    Comment


                    • I još računajući da će Siti biti najmanje mesec dana bez povređenog Kompanija, njih možemo odmah da otpišemo iz te trke...

                      Na scenu stupaju Mangala i Demikelis. Otamendi je ionako već nesiguran. Uz njih dvojicu stvarno ne vidim kako može biti bolji na terenu...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jedino gde Lester može da se prejebe je ako duguju nekom da vrate bodove, npr. Svonsiju (slučajan uzorak), u suprotnom msm da ne mogu da ispuste trenutnu prednost na tabeli.

                        Comment


                        • A dobro, to dugovanje može da se vrati i sledeće sezone u vidu duple pobede, tj. 6 bodova...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Laporte moja legenda kluba kad uzmem Bilbao u FM-u , dobra investicija ako mu se bude dala minutaža
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • England squad for upcoming friendlies

                                Goalkeepers: Jack Butland (Stoke City), Fraser Forster (Southampton), Joe Hart (Manchester City).

                                Defenders: Ryan Bertrand (Southampton), Gary Cahill (Chelsea), Nathaniel Clyne (Liverpool), Phil Jagielka (Everton), Danny Rose (Tottenham Hotspur), Chris Smalling (Manchester United), John Stones (Everton), Kyle Walker (Tottenham Hotspur).

                                Midfielders: Dele Alli (Tottenham Hotspur), Ross Barkley (Everton), Eric Dier (Tottenham Hotspur), Danny Drinkwater (Leicester City), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Liverpool), James Milner (Liverpool), Raheem Sterling (Manchester City).

                                Forwards: Harry Kane (Tottenham Hotspur), Daniel Sturridge (Liverpool), Jamie Vardy (Leicester City), Theo Walcott (Arsenal), Danny Welbeck (Arsenal).
                                Eto Popivode u sastavu, bar za ove prijateljske. Zasluzio je svakako. Jos da su Rooney i Shaw umesto Walcotta i Bertranda, eto ti sastav za EURO.

                                Ovako na prvu nmg da se setim nekog ko je evidentno izostavljen, ali mi se cini da je ovaj momak iz WH, Antonio, mogao dobiti poziv lako.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X