Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Aki, koga god ti prozoveš protiv Lestera oni se useru, nećemo da menjamo dobitnu formulu.

    Ofsajd ako je i bio, bio je minimalan, to sudija u trenutku nije mogao da maše, a preporuka je da ne diže zastavu ako nije siguran u cilju efikasnije igre, znači sve je potpuno regularno.

    A možemo i objasniti na drugi način, sudija treba da sačeka da vidi kome će ići lopta što je i uradio, u međuvremenu lopta je došla Vardiju, ali od glave protivničkog igrača.

    Glupo je pričati o ovoj situaciji, sve je to sastavni deo igre, sudije ti nekad uzmu, nekad daju, ali u 38 kola svi budu manje više na nuli.

    Počinješ već da nerviraš sa omalovažavanjem ovih ljudi i svega što rade, zbog čega? Zbog jebenog bezmudog Arsenala i trenera gubitnika.

    Inače izuzetna bitna pobeda za Lisice, možda čak i presudna za titulu, jer ovaj meč je bio mnogo komplikovaniji za Lester zbog promene trenera u Njukaslu. Ne pamtim kad je ekipa koja je promenila trenera izgubila u prvom narednom meču, a Lester je čak i tu karmu uspeo da pobedi. Stvarno su posebni, jbt. kako neko može da navija protiv njih.

    Sledeće sezone opet navijam za Arsenal, ali ove sezone navijam za fudbal.

    Comment


    • Originally posted by Casiraghi View Post

      Napisao ja jos prosli vikend za Drinkwatera i EP. Jaci igrac od Hendersona. On, Dajer i Ali su osvezenje za onaj odron od veznog reda Engleske. Mada ce se uvek naci neki Volkot na krilu da upropasti.
      Dodaj i Velbeka na to, kao i Ox sa klupe.

      Dajer, Barkli, "Popivoda", Ali, Prowse. Mason?

      Mrsava im je sredina, tako da ce se krpiti sa Kerikom, Milnerom, Hendersonom.. Crno im se pise ponovo

      Nekako mi najbolje po njih da im Runi igra sredinu a i po njega samog
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Voleo bih da ostane Njukasl i ligi, zato sto je onaj Sanderlend najgora ekipa u PL, i uvek se nekim cudom izvuku i opstanu u ligi u poslednje 2-3 sezone...
        Villa vec otpisana a i Noric po meni siguran putnik u Cempionship.
        Kante je zverina.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Dodaj i Velbeka na to, kao i Ox sa klupe.

          Dajer, Barkli, "Popivoda", Ali, Prowse. Mason?

          Mrsava im je sredina, tako da ce se krpiti sa Kerikom, Milnerom, Hendersonom.. Crno im se pise ponovo

          Nekako mi najbolje po njih da im Runi igra sredinu a i po njega samog
          Mrsav je njima savez, selektor i atmosfera u timu. Opcija imaju a mogu da igraju i bez klasicnih krila. Dajer, Drinkwater, Ali i Barkli u vezi, u spicu Kejn i Staridz. Vardi dzoker. Runi otac ako digne formu dodatni plus al sta im vredi kad su vecito glupi.
          sigpic

          Comment


          • Ako Lester osvoji osvajaju Englezi Euro. Kad moze Ranijeri moze i Roj
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Casiraghi View Post
              Mrsav je njima savez, selektor i atmosfera u timu. Opcija imaju a mogu da igraju i bez klasicnih krila. Dajer, Drinkwater, Ali i Barkli u vezi, u spicu Kejn i Staridz. Vardi dzoker. Runi otac ako digne formu dodatni plus al sta im vredi kad su vecito glupi.
              Kejn, Staridz, Vardi.

              DW, Barkli, Ali

              odbrana je nebitna

              Ova trojica napred se rotiraju i igras na kontre, sto kaze Vladan kad moze Ranieri tj Lester 38 kola, mogu i oni

              Krila su im blagi uzas. Meni je to bolje da guras Kejna i Staridza na krilo. Jaca su oni krila od svih koje imaju
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ako Lester osvoji osvajaju Englezi Euro. Kad moze Ranijeri moze i Roj
                Si lud? Treba Brajko da mi umre, jedva Ranijerija prezivljava.
                sigpic

                Comment


                • Bajka u svakom smislu te reči....

                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    Si lud? Treba Brajko da mi umre, jedva Ranijerija prezivljava.
                    Nema frke, idemo kolektivno na sahranu. Jebes ga, nije Brajko bilo ko.

                    Vec vidim scenu, Olja sa crnim velom place, Princoni napisao govor, Gokara brat nateze vinjak do iznemoglosti, Aki sabira da li mu je ekonomicnije bilo da rikne pre titule ili posle. Mamba i Kondicija bojkotovali sahranu, duzan im pare. Vladan poslao suzu iz braCke Crne Gore. Duka ga uramio i stavio pored slike Radonje. ....



                    ps: Petrovac pogodio tacan datum umiranja i obogatio se

                    Last edited by l1m4r; 14-03-16, 22:53.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • A Brajko za to vreme trži da online opali jedan



                      mnogo ja voleo ovo da pikam u "Balerini" kao klinac na arkadi, mnogo mi milo bilo, vredelo ceo dinar krvavi pet minuta na arkadi ovoj.

                      Comment


                      • Vezano za temu, nema sikiracije, samo Žabar može da napravi tako neki vanplanetarni podvig u fudbalu, jbg priroda, kakav crni Roj i Pegavi, nećemo da se sprdamo sa Lesterom i ljudima.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post

                          ps: Petrovac pogodio tacan datum umiranja i obogatio se

                          Poslednji pozdrav.
                          sigpic

                          Comment


                          • Aki, prozivali ste me jer sam u par navrata podrzao Tottenhem, a sada ti navijas da Totenhem osvoji ligu pre Lestera, nema logike nikako.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ne navijam za Totenhem, ne do bog.

                              Ja stojim pri svom. Arsenal 9/9 tekmi do kraja pobjedi, osvaja titulu, ali se to nece dogoditi. Ali necu da oni kostolomci i padavicari osvoje. Necu nek se jebu.

                              A nece ni Pocetino osvojiti, previse je smotana ekipa Spudsa. Generalno na kraju ce se svesti na to da ce City uzeti titulu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by gokara
                                De si mene povezao sa vinjakom pored Gangare kojem su izgleda Lepe žene svuda pored mene došle glave jer nestao bez traga.
                                Pa kako ne bi nestao bez traga, pazi samo u koje doba je postovao u toj temi, vecinom 3-4 ujutru, mora da ga je zena pritegla.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X