Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo mučenje. Zašto mi imamo posed a imamo igrača manje? Daj im loptu i cepaj kontre.Nine da igraš sa Barsom jbt. Ps Flec majstor

    I evo ponovo nikako Blind. Jedini način jeste da se decko povredi. Postaje smešno koliko je u stanju da trpi čovek lošu formu igraca
    Last edited by l1m4r; 06-03-16, 17:39.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Fosu-Mesah, treća tekma, treća pozicija. Van Gal znati jednom u životu šta hoće od igrača a da ne prođe godinu dana.

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Kakvo mučenje. Zašto mi imamo posed a imamo igrača manje?
        Ne može to protiv Pjulisa, pogledaj protiv Stokea kad su imali igrača više od samog početka. Mislim da je bilo negde na početku sezone.

        EDIT: Dva igrača više od 30. minuta.
        Last edited by Abel; 06-03-16, 17:46.

        Comment


        • Jebote postala je misaona imenica to da Mancester sveze 3 pobede u ligi. Taman su danas mogli da odrze taj prikljucak za cetvrto mesto (mada i to je nerealno ocekivati), ali palo je otreznjenje i to surovo.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Jedan sa naše polovine nisu pogodili. Ma brate pusti ti da ne može ti držiš posed a u napadu ti fali jedno dodavanje. Bunaris a nemaš na koga. Bačene utakmice protiv Arsenala i Votforda. Nije VBA bio ništa specijalan danas koliko je LVG sjebao taktiku. Ne zna sa manjim ekipama i da ga jebes. I da smo imali dva igrača više teško da bi smo umuljali gol. Debilni potezi baš debilni
            Nije otreznjenje nije nas VBA pojeo jednostavno su svi zajedno ispali idioti. Bolje sa decom da je izašao.
            Last edited by l1m4r; 06-03-16, 17:49.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Vidim, Tonči lagano jezdi ka gornjem delu tabele.
              sigpic

              Comment


              • Dolazi Mojes da spasava Njuku

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ak-255647.html
                      Znam da su tu (ne)sportske.net, ali fino bi bilo. Po meni ne tako lose rjesenje, samo mi se cini da je isto previse blag, mada mozda se samo meni cini.

                      Comment


                      • Mozda tek 2017. Ove sezone nema sanse.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Mozda tek 2017. Ove sezone nema sanse.
                          Nema sanse ove, eventualno nakon EP, al opet ne bi imao vremena da oformira ekipu, a ni da odradi pripreme sa ekipom.

                          Wenger neka uzme ove sezone PL i FA Cup i neka se oprosti sa stilom, sta ces bolji oprostaj, dupla kruna.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Dosta se igralo na kartu sigurice i Vengerice sa sigurnim top 4, vreme je za titule, triplete i Levaru

                            Comment


                            • Čempionšip

                              Jos 10 kola do kraja...
                              Spoiler



                              Lista strijelaca
                              Spoiler



                              Naredno iliti 37 kolo
                              Spoiler

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X