Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dokle će Gojko da nas teroriše
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Zašto nas SK terorišeš sa Gojkom, zašto???

      Comment


      • Martial do peterca za Dawsonom.

        Comment


        • Morao je Morgan pre Kerika a Mata kao neki holder.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Zar je realno da Mata uradi ovo?

            Comment


            • Kakav zlatni Roho. Dijamntski Mata
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Kakva glupost Mate jbt.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kakvo olicenje igracke inteligencije. Bravo Mata.
                  sigpic

                  Comment


                  • Brate, dal me neko jebe Samo 25 minuta i on napravi ovako nešto

                    Comment


                    • Fali Morgan vidi se iz aviona. Al sad je kasno, ili mozda nije?

                      Morgan umesto Lingarda pa ovo

                      Morgan - Kerik
                      Erera
                      Rashford Marsijal

                      Comment


                      • To je tako kada se stvari lose postave od samog temelja tj. svlacionice za danasnju utakmicu. Trazis kisu a onda se cudis sto je blato.
                        I ovako smo trebali krv propisati za 3. boda eh a sada cemo jesti znate vec sta... vise nego samo ovu utakmicu.
                        Bilic najjaci lik i nas ce preskociti.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Najgluplji crveni ikada protiv tima kom je desni bek centralni bek i najopasniji igrač.

                          Comment


                          • Otišao bloger da ažurura i piše kako smo u trci za top 4. Jednom ne natempira bradu za tekmu i odigra kao bez gaća pred rodbinom.

                            Comment


                            • Cekaj ovo mi nije jasno, pre neki dan

                              "Sada kada je Roho spreman, mogu da ga rotiram, pa se nadam da će izdržati to. Dao sam mu dosta vremena za odmor, morao je da se odmori više nego drugi igrači. Kada smo ga kupili rekao sam Vudvardu na kojim pozicijama može da igra. On je to dokazao. On je igrao u sredini, pa kao bek. Mislim da je najbolja pozicija za njega štoper." - Van Gal
                              I opet Blind na stoperu. Pa nije neki tezak posao, da samo zamjene pozicije Roho i Blind, bilo bi bolje 3 puta.

                              Comment


                              • Sta uradi Mata za 3 minuta, nisam gledao drugu polovinu prvog poluvremena? Vidim da je uspeo 2 zuta da dobije za jako kratko vreme?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X