Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Verovatno bi i osvojio

    Lester ti je onaj izuzetak od pravila. Nešto što će se desiti jednom u istoriji i više nikad, iako i dalje mislim da titulu neće uzeti, Ranijeri je to, čovek majstor kvariša, evo Falkaa kad vidim odmah se setim njega, unakazio ga.

    Mada sada već mislim da se sprdaš.
    Gent, Volfsburg, Benfika, Zenit. Dve ekipe će biti u QF. Ima i PSV šansu.

    Volfsburg 7. u Bundesu, Benfika nije 1. u Portugalu, Zenit se raspada u Rusiji, 5. su, šta reći za Gent.

    Što misliš da su te ekipe bolje od 1. u Engleskoj?

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      Gent, Volfsburg, Benfika, Zenit. Dve ekipe će biti u QF. Ima i PSV šansu.

      Volfsburg 7. u Bundesu, Benfika nije 1. u Portugalu, Zenit se raspada u Rusiji, 5. su, šta reći za Gent.

      Što misliš da su te ekipe bolje od 1. u Engleskoj?
      Baš sam malopre hteo da ti napišem da bi Benfika i Volfsburg izbacili Lester iz LŠ.

      Ne bi daleko ova odbrana Lestera u Evropi, čim nalete na tim koji igra moderan fudbal gube. Poslednji je Arsenal, sad što Arsenal ima drugi problem je nešto osmo.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Baš sam malopre hteo da ti napišem da bi Benfika i Volfsburg izbacili Lester iz LŠ.

        Ne bi daleko ova odbrana Lestera u Evropi, čim nalete na tim koji igra moderan fudbal gube. Poslednji je Arsenal, sad što Arsenal ima drugi problem je nešto osmo.
        A ovi Premier ligaši igraju staromodno? Poketino, Bilić, ovi španski i italijanski treneri forsiraju staromodan stil? Jel tako?

        Ne posmatraj Lester kroz individualan kvalitet, već kao izuzetno uklopljenu mašinu sa neviđenom hemijom.

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          A ovi Premier ligaši igraju staromodno? Poketino, Bilić, ovi španski i italijanski treneri forsiraju staromodan stil? Jel tako?

          Ne posmatraj Lester kroz individualan kvalitet, već kao izuzetno uklopljenu mašinu sa neviđenom hemijom.
          Aj nema veze, vidimo se dogodine, taj LEster može biti samo bolji tim, a neće biti među 5.

          Prebaci na Primeru vidi majstoriju Evera Banege oca ove igre.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Aj nema veze, vidimo se dogodine, taj LEster može biti samo bolji tim, a neće biti među 5.

            Prebaci na Primeru vidi majstoriju Evera Banege oca ove igre.
            Videćemo, dobiće dosta love, biće igrački jači ako zadrže Mareza i Kantea. Možda odbrane titulu i izbace Juve u LŠ.

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Videćemo, dobiće dosta love, biće igrački jači ako zadrže Mareza i Kantea. Možda odbrane titulu i izbace Juve u LŠ.
              Priznaš lepo sebi da neće biti među pet i onda se vratiš na početak priče o jačini lige ove godine.

              Comment


              • Kolko je lud ovaj lester. Respekt !

                Comment


                • Ne znam, ti englezi pocnu ligu medju prvima uvek, nemaju neke pauze, jos igraju i onih par kola oko nove godine... I konstantno u tom nekom “tempu” lige traze izgovore za neuspeh u Evropi i nabijaju na nos drugima svoj nevidjeni ritam... A opet odigraju istih 38 kola u priblizno istom vremenskom periodu kao i ostali koji ne potenciraju taj neki ludacki ritam

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Sjecate li se one godine Sosijedada u Spaniji? I kako su namjestili onaj mec sa Realom kad su kao imali dojavu o bombi i oni prekinu mec i dan kasnije odigraju 7min koje je ostalo i Real dobije u tih 7min i osvoji ligu? Nece valjda sa Lesterom nesto da namjeste, ne u tolikoj mjeri kao tada sa Sosijedadom ali mogu nesto da pomute...

                    Comment


                    • Vole englezi ove bajke, jedino sta mogu da namjeste jest da oni osvoje.

                      Al su im vec uveliko pomogli sa sviranjem silnih penala, zanemarivanje krvnickih startova, ne sviranja penala protiv njih i tako to.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Neukusne su te price, cuj vole Englezi ove bajke A kome se ne svidja ovo? Mozda fanovima Arsenala i Tottenhema najvise ove sezone jer su oni u trci za titulu i imaju sanse da je osvoje posle xy godina. Ovo se jednom dogadja u 5 veka, onakvo samopouzdanje nisam video jos od Junajteda sa Fergusonom. Muda takodje velika Uzivajmo ljudi u ovo sto se dogadja, ima da pominjemo unucima da se ovo desilo kad smo mi bili mladi... nema potrebe za hejt

                        Comment


                        • Normalno je očekivati da se najmanje sviđa fanovima Arsenala. A kako i ne bi, konačno su imali priliku da osvoje titulu a ona će opet otići u drugom smeru. I to u ruke davljenika već prežaljenih na početku sezone tako da ovo možda i najviše boli. Svaka iole ozbiljna ekipa se ove godine raspala sem Totenhema koji je morao pasti posle serije dobrih rezultata.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by seskfabregas View Post
                            Sjecate li se one godine Sosijedada u Spaniji? I kako su namjestili onaj mec sa Realom kad su kao imali dojavu o bombi i oni prekinu mec i dan kasnije odigraju 7min koje je ostalo i Real dobije u tih 7min i osvoji ligu? Nece valjda sa Lesterom nesto da namjeste, ne u tolikoj mjeri kao tada sa Sosijedadom ali mogu nesto da pomute...
                            Pomesao si nesto druze. Ili ti je pogresno receno.

                            Prvo, nisu odigrali dan, nego dvadeset dana kasnije. Drugo, naravno da nije bila nikakva namestaljka, i niko nije mogao da sa igra sa dojavama o bombi nakon masakra iz marta iste godine.

                            Trece, bio je cist penal. Real Sosijedad je bio slab te sezone, jedva iznad zone ispadanja.


                            Real na kraju nije ni osvojio, niti je u bilo kom delu sezone bio na prvom mestu. Sve se to desavalo u decembru 2004.

                            Comment


                            • Ne svidja mi se samo jer ih se gura nenormalno. Poklanjaju im se penali, ne kaznjavaju im se startovi za 2 crvena, ne sviraju se protiv njih penali.

                              Da ih se bas ono ocigledno ne gura ne bi ja imao nista protiv. Ovako, navijam da ispadnu iduce sezone.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kad je United osvajao, onda se Uniteda guralo.

                                Sad FA ni manje, ni više gura jebeni Lester City

                                Comment

                                Working...
                                X